0 oy
1,387 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamlar zaten sürekli takip ediyordu siteden eşim görmüş siteye geldiğini babasına demiş onun kartından denemişler olmamış sonra eşimin kartından denemişler olmuş. 9 taksit. Kayınbabam vereyim her ay demiş. Kaynanamlardan borç akıyor zaten nasıl ödeyecekler bilmiyorum. Kayınbabam adım gibi eminim bize yıkılacak oğlum aldı demiştir çoktan millete 12bin tl az değil yani bebeğimiz oldu ücretsiz izne ayrıldım tek maaşlıyız. Ben onun ailesini ondan daha iyi tanıyorum ne demişsem ne ön yargıda bulunsam eşim bugün olduğu gibi karşı çıkıyor yok öyle yapmazlar diyor sonra kedi gibi gelip ya şöyle şöyle oldu diyor. Her oturduğumuz da babası kartlar sonuna kadar dolu limit sonuna kadar dolu diyordu. Eşimde biliyordu alamayacağını. Bakalım ne olacak. Babası anasıgilciler lütfen yorum yapmasın babasıda anasıda olsa ben kendimden evden her şeyden kıstım tek maaş olduğumuz için çocuğuma bir şey alırken dikkat ediyorum. Gerekli olmadığı halde dyson alıyorlar kablolu süpürgeleri var iki tane. Sonra bura gelip anası babası demeyin lütfen 

27 Cevaplar

0 oy
(1,450 puan) tarafından
Kotu olmus ya
tarafından
Maalesef canım
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Kayinvalide dysonu ne yapacakmış ya lükse bak. Biz karı koca çalışıyoruz evimize en az 20k para girdiği halde haziriyla yetiniyoruz kartları doluysa oğlunun kartından nasıl gönlü razı oluyo ya. Benim babam yapsa annem izin vermez. Annem abimin çocuğuna bakıyor yorgunluktan ölerek onlara yemek de yapıyor abimin eşi mutfak masası aldı diye babama geri odettirdi çocuklarımın rızkı diye. Herkes ana baba olamıyo malesef. Bence eşinin de suçu yok ona çok yüklenme ailesinde iş yok napsin.
tarafından
İşte bende onu diyorum kartı dolu olan insan sana nasıl ödesin ama yok anlamıyor. Eşimin nasıl suçu yok canım. Kocaman adam. Evinin rızkını yedirmemesini bilmesi lazım
(57 puan) tarafından
Aile manipule ediyorsa eşin de kanıyor olabilir. Sen tatli tatlı soğut aileden canim.  Esine üzüldüğünü ailesinin bencilliğini güzelce anlat sinirlenmeden. Yoksa bu kemirgenler daha çok uzer seni
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Olan olmuş artık onlar ödemedikleri için utanmazlar ama siz bir şey söyleseniz utanın yıllarca baktık büyüttük düğününüz eviniz diye başlarlar sende eşinin üstüne gitme ağzınızın tadı bozulmasın biz sert çıktıkça doğru söylesek bile erkek milletine batıyo 
tarafından
Gittim canım bir değil iki değil ağızlarına bakıp duruyor onlar ne derse yapıyor. Susa susa böyle oldu zaten ya
(1,663 puan) tarafından
Haklısında işte akıllanmazlar hala kendi yuvaları kendi aileleri olduğunun farkında değiller
0 oy
(161 puan) tarafından
Sen bi sey dersen kötü olursun. Erkek milleti kazık yemeden anlamıyo malesef ki. Anam da anam babam da babam. Ölümcül sağlıksal bi ihtiyac gibi neyin ihtiyacıymıs bu cok komik. Böyleler kene gibi yapısır düsmez yakalarından erkek evlatlarının. 
tarafından
Valla çok ayıp ben ücretsiz izne ayrıldım birde bakalım ne yapacak
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yimiyenin malını yirler bebeğim yirler yirler ben bunu bilir bunu söylerim . Biz normal yeriz . Onlar yirler öyle tetikte bekliyorlar . O yüzden ne kendinden ne çocuğundan kıs . 12 bin taksitle ürün alan bir adam 300 400 harcanan çocuğunun parasınida taksitle ödeyebilir 
tarafından
Yo kısmayacağım canım ben kendimden çocuğumdan kısmam artık sıkışsın da o zaman göreyim
(7,121 puan) tarafından
Aynen öyle vallah ses vikarmadikca tepeme çıkar bu erkek milleti
0 oy
(517 puan) tarafından
Anne babay destek olmak lazım evet .Bende derim eşine maddi açıdan babama sor ,annene para ver diye .Ama tabiki hududu aşmadan.Benim bildiğim büyükler küçükleri daha çok düşünür borca harca girmesin yada yavrum sen kendi evine barkina al denir.12.binde  abartı yani.Ne kazanırsa kazansın bende istemem öyle gidip benden habersiz hele kartını kullanmasını Sonra yerken içerken ,elektirigi,doğalgazı bu meseleler eşimle beni birbirimize düşürür.Bu devir zor malum.Ne desen haklısın ama olanda olmuş.En azından eşin ailesine desin her ay verin diye bende zor durumdayim falan diye ne bilim.
tarafından
Vermezlerse öyle yapacak mecbur isteyecek yoksa nasıl geçineceğiz
(517 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Pacalarindan borç akiyo ama Dyson dan da geri kalmıyolar ayranlari yok içmeye tahterevalli ile gider s... O misal olmuş
tarafından
Evet bütün kartları dolu ama dyson alıyorlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 760 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,048 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,027 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,919 puan) tarafından soruldu

381,200 soru

11,412,005 cevap

34,956 kullanıcı

...