0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Aslında nasıl anlaticagimida bilmiyorum kızım 14 aylık kafasını hizlica öne eğip kaldırıyor bir kaç defa üst üste yapıyor bu aralar daha çok dikkatimi çekiyor biz büyükler biseye onay verirken kafamızı saliyoruz ya onun hızlı seklisini düşünün normal midir bu özelikle onunla konuşunca yapıyor acaba beni mi taklit ediyor 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Site herkesın psıkolojısını bozdu ya cocuk osursa cıkan ses otızm olabılır mı dıye yazıcak noktaya geldık, 14 aylık bebek kuzum sız yapıyorsanız yapar, yapınca sız gulduysenız yapar, tek bır hareketle evham yapmayın
(1,313 puan) tarafından
Kız otizm diye demedim çok şükür herşeyi çok güzel yapıyor otizmden şüphe etmedim sadece bu aralar sık yapiyor
tarafından
Yapar yapaaaar sız gulmussunuzdur sızı guldurmek ıcın yapar kendı sevmıstır yapmayı yapar ayyy bebek bu
(417 puan) tarafından
Katılıyorum benımkide 17 aylık kendını sevdırmek için sımarıklık için kendı etrafında donup donup dusuyor kötü dusunmemek lazım hemen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gülerek tepki veriyomusunuz canım tepkisiz kalın birakacaktir anormal bir şey görmedim 
(1,313 puan) tarafından
Evet aslında kızıyorum yapma diye acaba daha mı inat ediyor
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Siz yaptınız yada yaptığına güldüyseniz dikkat çekmek için yapıyor canım 
(1,313 puan) tarafından
Sanırım beni taklit ediyor
(1,236 puan) tarafından
Benim kızım da 10 aylık ilgi çekmek için öksürür hasta falan değil 2 aylıktan beri yapıyor
0 oy
(48,693 puan) tarafından
oyun yapiyordur
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Evet canım yapiyorlar kızım da öyle yapardı 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(163 puan) tarafından
14 aylık benim kız da yapıyor oyun oynuyor hatta kucağıma aliyorm beraber öyle oynuyoruz guluyorz kendi oynarken de yapıyor oyun yani abartmaya gerek yok Bnce 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 304 göst.
0 oy
31 cevap 571 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Havva35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,996 cevap

34,874 kullanıcı

...