+1 oy
94 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar babam alicak sağolsun kaçar tane 0 3 3 6 onları yazarmisiniz rica etsem Mayıs bebeği olacak birde temmuzda ancak sıcak oluyor burası önerilerinizi bekliyorum tecrübeli anneler 

4 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
0 3 aylıkları en sona sakla son ayda erken dogum kilo riski vs oldugu icin 3 6 lara ağırlık ver dogumumuz aynı aya geliyor 6 7 tane 0 kol Zibin işini görür 
tarafından
Tamda kış olmuyo canım ağustosta 3 aylık ağustosa denk geliyo bizde eşimle e bebeğe geldik eşim dayanamadi iyiki gelmişiz indirime girmiş canım yıl sonu indirimi zibinlar 22 TL'ye dusmus :))
(8,937 puan) tarafından
Bizde o yüzden zaten erkenden basladik burada 15 ile 50 TL arasında değişiyor indirim günlerine göre şimdiden almak daha iyi ama malum kilo etkeni dolayısıyla 03ten çok değil ama 3 6 ay  yazlik zibin takımlarından epey stok yaptim kışlık icin 7 ay üzeri aldık zaten çabuk büyüyecekler o yüzden büyük almak en iyisi
tarafından
Aynen canım bende 3 6 ağırlık verdim çok heycanli rabbim giydirmeye nasip etsin güzel günler de☺️❤️
(8,937 puan) tarafından
Amin cnm insallah Bi avazda doğurup güzel güzel giydirmek nasip olur :)))
tarafından
Çok çok amin ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Şimdi bazen öyle 3-6 ay oluyorki giydiremeden küçülüyor bazende 0 3 aylar büyük oluyor canım. Onun için kendin bakarak al hepsi birbirini tutmuyor. Birde çok çabuk biyüyorlar sadece bir ay giyebiliyor. Çocuğun yediği helal giydiği haram derler. Biraz büyük alıp önce büyük giydirip sonrada kullanabilirsin. bizim kışa denk geldi 10 takım ancak yetti hep iki kat giydirdik ama mayısda hem çamaşır çabuk kurur hemde tek kat yeterli olur. 3 er takım alsan yeterli olabilir. Ama benim bebeğim çok kusmadı ondanda yetti. Yetmezse alırsın tekrar canım çok çok almak mantıklı gelmiyor şuan insan herşeye heves ediyor ama sonrada 3 kere giymeden küçülüyor. Bir tulumunu sadece bir kez giyebildi.
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ☺️❤️
0 oy
(4,259 puan) tarafından
1 tane 10 lu hastane cikisi 

2 tane besli hastane cikisi 

0-3 ay 3 tane tulum 

0-3 ay 3 tane alt -ust takim 

3 tane yarim kol zibin 0-3 40 bebegin 4 kilo dogsa bile en az 2 ay bunlar yeter 

Yaz icin de ip askili citcitli badi al bol bol, jakarli olanlardanda alabilirsin ,jakarli alt ust tulum, yarim kollu bacakli tulum. Yani 3-6 bedeni bunlardan alabilirsin. Ya da 2-4 beden var h&m de falan onlarda ideal olur.
tarafından
Çok açıklayıcı olmuş çok teşekkür ederim ☺️❤️
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Aşkım naber 

0-3 fazla almadım ben, mayısta doğdu Defne  

5,6 tane aldım 3-6 aldım o da aynı şekilde 

Ben çabuk buyur diye almadıkça kaynanam görümcem alıyorlar yaşına girmeden fazla gerek yok bence 
tarafından
İyi canım senden naber bende 3.6 aldım çoğunu
(12,719 puan) tarafından
İyi yapmişin 0-3 çok çabuk küçülüyor
Kulağını deldırecem kızın işte yer bulamıyorum benim kuyumcu küçük dıyo
tarafından
Başka bir yere götür canım
(12,719 puan) tarafından
Yok kı küçük deyıp delmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
26 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...