0 oy
214 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar yine ben ama bu resimli :) . Pusetsiz olmayanlara atıyorum bu puset nasıl sizce .

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fiyatı bence gayet iyi bı hastahane çıkışının 150 TL olduğunu varsayalım ki en azı bu :D nerden bakıyorsun bunlara bende alicam da bende bakayım :))
tarafından
Eğer temizse kullanmayıp satmayı düşünürsen istersen bı kknusslim ben de alicam çünkü
tarafından
Sen ne Zaman doğum yapicaksin ?
tarafından
Allah nasip ederse sen 5 haftam kaldı 33 şuan 38 de Sezaryen olucam yani Eylül'ün 4 ile 11 arasında doktorum doğuma alicak
tarafından
Ben kasimin sonu gibi canım
(1,301 puan) tarafından
Olur canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fiyati iyi canim pazarlıkda yap pusetde güzel. Kullanmadigin zaman sende dolapta veya letgodan satarsin
tarafından
Tamm canım sağolasın
tarafından
Rica ederim canim
tarafından
Cevap vermesini bekliyorum aslında çok var da 70 e 55 e falan en temiz bu gözüküyordu.
tarafından
Umarim cevap verir birde dolaba bak orada 75 60 pusetler var temiz canim bazılar 0 bile olabiliyor ben alacaktim kuzenim getirdi diye almadim
tarafından
İnşallah canım ya . Bı bakayim
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bunu arabanı varsa yada bebek arabasina takiliyorsa kullanabiliyorsunuz. Diğer türlü önermem. Zaten çok ağır taşıması zor.
tarafından
Şuan yok ama almayı düşünüyoruz canım . Bütün pustler bebek arabasina olmuyor mu
(671 puan) tarafından
Yok cnm olmuyor.
0 oy
tarafından
2 el aldığınız için uygun temiz duruyor
tarafından
Bana da öyle geldi
0 oy
tarafından
Fiyatı gayet iyi ben 6 aydan uzun süre kullandım 
tarafından
Öyle mi çok iyiymiş

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 95 göst.
25 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,188 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,094 puan) tarafından soruldu

382,958 soru

11,463,064 cevap

35,055 kullanıcı

...