0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar göğüs ucum çok kotu durumda bebeğimi emzirirken resmen can cekisiyorum varmı onerebileceginiz birşeyler 

7 Cevaplar

0 oy
(7,638 puan) tarafından
Lansinoh krem al iyi gelir inşallah keşke doğumdan önce kullansaydin çok  faydası var ben kullanmıştım ne yara oldu ne bişey 
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Soğan kes sür göğsüne canım gün içinde tekrarla sürekli.koca karı şeyi gelebilir bnde ilk öyle düşünmüştüm ama çok etkili. Okadar krem kullandım Bi bu iyi geldi bna
0 oy
(42 puan) tarafından
Gümüş kapak çok iyi geliyor canım benim de aynıydı ilk 1 hafta kullandım 2.hafta hiç bir şey kalmadı krem falan hiç bir şey kullanmadım
(2,780 puan) tarafından
Ya peki nasıl kullanılıyor ilk doğumunda 2 ay göğüs ağrısı çektim 2.de o ağrıyı çekmek istemiyorum e ama hava aldırmıyor ki nasıl iyilestirir
(42 puan) tarafından
Buzluğa at canım gecden soğuk olduğu için hem göğsün süt topluyor hemde süt yarayı iyilestiriyor ama emzirmeden önce göğsünü temizle cocuk emerken rahatsız olmasin bunu sürekli yap ama çocuğu emzirirken at buzluğa soğusun tekrar kullan
(2,780 puan) tarafından
Tamm.cnm.cok sağol
(42 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah analı babalı büyütsün inşallah
0 oy
(53 puan) tarafından
Ayva çekirdeğini yarım çay bardağı suya koyup bir süre bekleyince jel kıvamını alıyor onu sürmek işe yarıyor ben iki dogumumda da kullandım çok iyi geldi
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Lansinoh balsam ve gümüş kapak
0 oy
(2,780 puan) tarafından
Bence direkt bir doktora göster o veriri ona göre bir ilaç ben tam 2 ay çektim nasıl bir ağrısı var bilirim resmen can çekişiyordum emzirirken doktora gittim ilaç merhem batikon verdi bir haftada iyileşti 
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Ne krem ne başka bişey kullandım sadece gümüş kapak. Herkese de önerdim böyle postlara da özellikle yazıyorum al kullan dua edersin hem kullanımı rahat hem de koy kenara diğer zaman yine kullan. Kesinlikle gümüş kapak al canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 113 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zlyh-a 22& (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

374,549 soru

11,201,810 cevap

34,497 kullanıcı

...