0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 1 yaşında oldu öyle cok da ısırmıyor 2 göğsümde kabuk tuttu kanıyor sankı ılk emzırdıgım zamanlar gıbı neden olur bu bılen var mı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh seni şuan en iyi ben anlarım 3 haftadır bende öyleydim doktorum karbonatlı suyla silmemi söyledi öylede yaptım her emzirmeden sonra silerdim geçti çok şükür benimkide 11 aylık bu arada
tarafından
Yaa cok garıp bırsey sankı ılk kez emzırıyorum cok açıyor neden oluyormus pekı doktorun soyledı mı
tarafından
Benim kızımın ağzında pamukçuk olmuştu banada ondan geçmiş çok kötü yara tuttu iltihap aktı sonra kanamaya geçti, emzirirken ağlıyordum daha geçen hafta lansinoh kullandım o bile etki etmedi düşün, en iyisi karbonatlı su dene bak ama sildigin bezle tekrar silme hep değiştir günde 3-4 defa sil kurutur o
tarafından
Ay yapayım bende Allah razı olsunn
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Hamilelik yok demi benimde öyle acımaya yara olmaya başladı meğer hamileymisim
tarafından
Ay benı korkutmayın nolur kızım 13 aylık dahaaa
(1,921 puan) tarafından
Seninki 13 aylikmis yavrum benimki 4 aylikken kalmisim dogdugunda diyer bebegim 13 aylik olacak :D
tarafından
E ben sana bısey demeyeyım sımdı :D gecmıs olsunnn  :D
(1,921 puan) tarafından
Deme deme aliştik artik :D
(4,431 puan) tarafından
En iyi durumda ben misim gene hakkımızda hayırlısı canlar:))
0 oy
tarafından
Oğlum 7 aylık 1 haftadır acıtarak emiyo ben çenesi kuvvetlendi herhalde ondan diyorum. Yara olmasından korkuyorum yeni emzirir gibi oldum
tarafından
Benım bıldıgın kanıyor artık
tarafından
Çok geçmiş olsun göğüs ucu kremi kullanıyor musunuz? Yada balmumu memelyn diye bişey var e bebekte satılıyor deneyin isterseniz
tarafından
Sürdüm kremler ama geçmiyor zaten kesmek ıstıyordum cok emıyor dıye galıba artık kesıcem 13 aylık benımkı katlanılır bırsey degıl, sizde mutlaka önlem alın ılerlıyor gecmıyor tavsiyem hep nemlı tutmak en azından kurumadıgı  ıcın kabul tutmuyor
tarafından
Kesmek için erken ama tabi çok acıyorsa sizin bileceğiniz durum. Bende gümüş kapak var onu tekrar kullanmaya başlayacağım sanırım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 118 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 115 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

378,354 soru

11,324,987 cevap

34,776 kullanıcı

...