0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Kizlar 20 aylik oğlum emziğinin ucunu haliya sürüp agzina aliyor. Dün fark ettik eşimle biraz öncede yapti elinden aliyoruz güzelce uyariyoruz ama israrla yapiyor. Evde kedi ve cocuk olduğu için her ama her gün istisnasiz evi robot supurge supuruyo haftada 1 kerede kendim buyuk supurgeyle supuruyorum ama yani ne kadar temizlesemde yer sonuçta halı yani ne kadar temiz olabilir ki. Çok garibime gitti yaptiği şey anlam veremedim. Parkeye değil direk haliya suruyo emziğinin ucunu :ermm: 

4 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Sürçmesi hoşuna gitmiştir  yada tozlar ağzına gelince değişik gelmiştir cocuk o benim oğlumda arabalarının tekerini duvara sürtüp tekerlek dönerken yaliyo yaşayınca tekerlek ıslanıyor duvara surtuyo bole defalarca yapiyo duvar tükürük oluyo bisey değil dili sikiscak
(940 puan) tarafından
:)) ne zevk aliyo  çözemedim ama hiç bakmıyorum.bi kaç kere babası yapma diye kızdı ona bakıp inadına yapiyo 16 aylikdaha siiiipaaa
(603 puan) tarafından
Zaten yapma dedikçe daha çok yapıyorlar kızsanda bağırsanda umurlarında olmuyo çok komikler ya benimkide 18 aylık
(940 puan) tarafından
Aman zarar vercek seyler yapmasınlar canları saolsun n:)
(1,403 puan) tarafından
Cocuklarin garip garip huylari var :)
(940 puan) tarafından
Valla öle hergun bisey ogreniyoz
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Post yukari ciksinda görün :D

0 oy
(1,975 puan) tarafından

Kız neler yapmıyorlar ki 10 çocuk tartışsak hepsinin ayrı bi cins huyu vardır. Kızımda bebekken metal eşya yalardı. Milletin çocuğu eller bizimki yalar. Makineleri buzdolabı fırın kulpu demlik kaşık balkon demiri. Mıknatıs çeken ne varsa işte, unutturana kadar canımız çıktı :D

0 oy
(2,687 puan) tarafından

Eneeeeee bacim bizimkide aynisini parkelere yapiyo :blink: nerde tahta var orda

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 115 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde mehlikam (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 550 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 516 göst.