0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Benim bebiş 14 aylık yürümeye başladı eskiden peşimden ayrilmazdi eteğimi tutar kucak isterdi şimdi peşimi bırakmış gibi şaşırtıcı:))))

24 Cevaplar

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Ya ya ne rahatlama afedersin tuvalete zor gidiyorum her an her yerde hayalet Casper gibi☺️☺️☺️☺️☺️
(13,821 puan) tarafından
Oy maşallah sen buyutmussun darısı bana ☺️☺️27 ay var aralarında kucugum Ocak 11 de yaşına girecek büyüğüm Ekim'de 3 oldu
(15,823 puan) tarafından
Zaman acımıyor inanki Su misali ❤️☺️Büyürler büyürler merak etme Rabbim Can sağlığı versinn bizimde kızlar iki ezeli düşman gibiler☺️
(13,821 puan) tarafından
Amin canım sağlık olsun tabi en önemlisi☺️ama.bu ara çok yoruldugumu hissediyorum akşamları ozellikle söz dinlemiyor ya o beni çok yoruyor
(15,823 puan) tarafından
inanır mısın ben oğlanla öyleyim yatağa girince ayaklarımın damarları çekiliyor uyku tutmuyor ☺️ Allah kolaylık versin canım senin işin daha zor
(13,821 puan) tarafından
Amin amin başka şeyler geçiyor da bu söz dinlememe varya o beni çok yoruyor
-Reklam-
+1 oy
(163 puan) tarafından
Aynen yürüyünce kötü günler bitiyor ama ne oluyor daha kötü günler seni bekliyor 
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Vallaha ben tam tersi oldum.ne zaman yurudu ev evliktwn çıktı WC bile yanliZ gidemez oldum
(1,618 puan) tarafından
Yaaa korkutmayin beni
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Şimdi senin iyi günlerin tam ayaklansin sen ozaman gör şenliği ☺️
(1,618 puan) tarafından
Hahahahaahhahaah
0 oy
(8,922 puan) tarafından

Şimdi gör evin halini sen :D 

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha ben kızımdan hiç çekmedim ama oğluma hamileyim çoçuk karnımı deşip çıkacak eşime diyorum doğuncada böyle olursa yandım ki ne yandım :) 
0 oy
(695 puan) tarafından
Ben çünkü sürekli kucağıma çıkmak istiyordu alıyordum ama belimden rahatsızım bı yurusede tek peşinden gitsem dedim şükür yürüyor eskisi gibi kucak istemiyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tam tersi yürüdükçe daha çok çılgınlaşıyorlar:'(

0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben de bi yuruse gezer oyalanir diyordum 

Tek başıma tuvalete bile gidemez oldum yani genelde yürümeye başladıktan sonra daha sıkıntı 
0 oy
(7,952 puan) tarafından
3 yaşında hala götümee yapışık ne rahatlığı hala bebek gibi sürekli inat mızmız 
0 oy
tarafından
Ben şahsen kendi adıma konuşiyim kızım taşına girdikten sonra ben rahatladım yaramazlık vs yapyor elbet çocuk bu ama tehlikeli olan odaların kapılarını kapalı tutarsın mutfak gbı hiç bişey olmaz yaşına girdi uyku düzeni oldu geceleri kalkmamaya başladı emziği yaşına girdiği günn bıraktık sallamadan uyumayı öğrendi kendi kendine uyuyor miss gbı benı zorlamıyor fazla rahatım Allaha şükür tualete yalniz gidiyorum kendi kendine oyun oynuyor oyuncaklarla banyoyu beraber yapyoruz o küvetle yıkanıyor oynuyor ben fiskiyeden yıkanıyorum beraber çıkıyoruz ☺️☺️
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hersey yürüyene kadar kolay bana göre. Yürüyünce benim çocuklsrım gidiyor, sağ sola gel derim giderler, git derim gelirler :)) çok yorucu oluyor 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Ben diyorum. O kucak olayından bir nebze de olsa kurtuluyosun
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ahaha rahatladım sayılır 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Rahatlamadık bezdukkk : D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Asıl yürüdükten sonra başlıyor iş. bence yanii 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Benim de kuyruğum oldu nereye gitsem peşimde geliyor bazen ayağımin altında eziliyor :D

0 oy
(6,221 puan) tarafından

Asıl mevzu yürüdükten sonra başlıyor :D daha neresindesin ki

(1,618 puan) tarafından
Ayy öyle mi diyorsun canimmm
(6,221 puan) tarafından
Evet canım:) 2 bebe büyütmüş birisi olarak tecrübe ile sabit
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Büyüdükçe hafifleyen bişey yok kesinlikle ben buna kanaat getirdim. Büyüdükçe herşey daha da zorlaşıyor.
0 oy
tarafından

Ne rahatlaması bacı geberiyorm valla sürekli peşinde koşmaktab :) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 159 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Enesa04 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (74 puan) tarafından soruldu
+5 oy
42 cevap 946 göst.