0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (431 puan) tarafından
Kızlar ne zaman gebelik düşünmeye başladım adet olamiyorum ilk gecikme 1 aydan fazla oldu. Dr gittim hamileyim sandım değil misin baktı bı sebep göremedi.Sonra oldum şükür ama şimdi yine 2 aya yakındır adet olamiyorum ne zaman bebek düşündüm korunmayı bıraktık adetim kesildi.Dr da bir şey vermedi bunun için.Tekrar mi gitmeliyiim dra başına gelip düzelen var mı? Bu arada eşim korunuyordu ben ilaç falan hiç kullanmadım 

3 Cevaplar

0 oy
(7,952 puan) tarafından
Stresten mi acaba 
(431 puan) tarafından
Bilmiyorum öyle olabilir demişti ilkinde Dr.Once bı heyecanlandım olmayınca üzüldüm ama geçmişti stres yoktu sonra aklıma bile gelmedi.Simdi bu gün yine niye olamiyorum diye kafama takmaya basladim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik olarak hormonlarını etkiliyor olabilir misin acaba istediğin için teyzemin gelini aşırı çocuk istiyordu 9 ay adet olmadı adet oldu sonra bu sırada sütü gelmeye başladı sanki çocuk doğurmuş gibi 
(431 puan) tarafından
Ay gerçekten mi başta bende çok istedim İkinci benim bı kızım var.Ama sonra normale döndüm aslında farkında değilim kafama takmiyorum ama napcam nasıl asicam bilmiyorum ya.
tarafından
6 ay böyle sürerse düzensizlik tekrar bi git doktora bence
(431 puan) tarafından
2 aydır olmuyorum 1 ay daha bekleyeyim gideyim ya tekrar bari o kadarda beklemim.Sagol canim
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bende çok bildiğimden değil ama soğan suyu iyi gelir diye duymuştum bir deneseniz belki regl zamanlarınız düzene girer
(431 puan) tarafından
Ya gebelik düşündüğüm için eğer gebelik oluşursa düşüğe neden oluyor diye yapmak istemiyorrum. Ama acaba adet olmadan gebe kalınır mı böyle onuda bilmiyorum ya
(1,070 puan) tarafından
Yumurtlama takibi yapsanız peki günleri degerlendirseniz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
0 oy
6 cevap 244 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy