0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar içimi buraya dökmekle buldum kusura bakmayın içime ata ata bunaldım eşimle bazı sorunlarım var kendisine anlatmaya çalışsam da anlamamakta ısrar ediyor her seferinde zeytinyağı gibi üste çıkıyor elbette benimde hatalarım var ben kabul ediyorum onun hataları olduğu kadar .. kendisi narsist biri gerçekten sürekli ben ben diyor ben bilirim ben yaparım ben söylerim gibisine artık bunaldım kavga ettiğimiz de ben haklı bile olsam küs kalmayı sevmediğim için gidip konuşmaya çalışırım çözüm yolu bulmaya çalışırım kendisi 18 yaşına girmiş ergenler gibi trip atar durur konuşmaz gerçekten çok sıkıldım kendisine anlatmaya çalıştığım da yapma bak uzatma desem de dinlemez beni uzattikca uzatır 8 aylık oğlum var bütün bakımı bende kendisi zor bir bebek doğumum desem zaten kötü geçti aynı şekilde lohusalımda ama bütün bunlara rağmen ayakta durmaya yinede eşimle çocuğumla mutlu olmaya çalışıyorum napacagim ben ??  

9 Cevaplar

+1 oy
(10,972 puan) tarafından
Narsistle işin çok zor bacım .onu mecbursun kendi silahinla vuracaksın.yildiracaksin.yoksa sana daha çok dış gösterir.narsist aglamandan yalvarmandan zevk alır.aksine sen diyeceksin git öteye diye.o kavga çıkarınca sadece gül .duvara bakar gibi bak tepki verme.tek soz de uğraşamam senle keyfimi bozamam de git başka odaya.eski eşim öyle narsistti.yapacagini yapar çıldırtır ben patlayınca da sen hastasin derdi .ben yolunu taa bosanirken buldum cildirttim onu
(5,353 puan) tarafından
Benim eşimde narsist 5 yılda delirtti beni artık çözdüm onu. En son kavga ettik muhatap olma dedim yemek vermedim yanına yatmadım inan en iyisi bu şekilde olmak. Beni çıldırtmak hoşuna gidiyor yüzüne söyledim bana pis pis gülüyor ruh hastasi
(10,972 puan) tarafından
Aynı şeyi siz yapmadığınız sürece kurtulamazsiniz.pis pis guleceksiniz ona.bagirsin bqk kapıları kirsin isterse öyle mala bakar gibi bakıp en son sen hastasin diyip gideceksiniz böyle yiliyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Bazı insanlar böyle bir şeyleri kolay affedemezler kirilirlar. Haklı olduğun yerler de var ama bende öyleyim tarmismadan sonra eşim konuşur ama benim o tartışmada sarf edilen sözleri unutmam zaman alıyor direk unutup devam edemiyorum. Haklida olsam haksizda tabi sizin tartışma seviyenizi bilemem 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Eşinle mutlu olmak istiyorsan hatalirini görmesini saglayacaksin. Yok tartisma olmasın yok barışalım dersen her zaman mutsuz olursjn
0 oy
(285 puan) tarafından
Benm eşimde öyle benden önce küser bşey olunca :)) önce çok ugrasırdım küs durmayalım kötü olmayalım uyuyamazdm küs olunca falan zoruma giderdi konusmamak.. Özür dilerdim alttan alırdım oda kendini haklı sanardı.. Baktım öyle olmuyor bıraktım kendi haline o konusmuyor mu bende konusmuyorum baska seylerle ilgilenyorum çocuklarımla müzk açıp oynuyorum o oturuyor kös kös :D oyunlar oynuyoruz gülüp eğlenyoruz onlar uyuyunca tlfnu alıyorum komik şeylere bakıp gülüyorum çatlıyor meraktan bakıyorum konusmaya çalısıo benle :D umursama yani sal gitsin onu görme duyma bakma napıosa yapsın yok say
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah bende senin gibi olurum yoksa sonum tımarhane olacak gibi
(285 puan) tarafından
Yok yok hiç umursama o çabalasın senin için boşver
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Narsist birisine istediğin kadar uzlaşmaya çalış değişmez. Aşırı bencil diriler. Ben 5yilin sonunda anladım bunu. Eşimde aynı maalesef herseyi o bilir en iyi o yapar en süper odur filan manyakca huyları  var.bende hep barisirdim o hatalı olduğu halde ama kabul etmezdi hatasını. Artık sallamıyorum kuserse küssün yemek vermem muhatap olmam aynı yatakta yatmam sohbet etmem . Beni somurmesine asla izin vermiyorum artık çözdüm hasta ruhlu olduğunu. Durduk yere tavır koyar durduk yere eleştirir çok alttan aldım taviz verdim sevgiyle yaklaştım yok olmuyor sanki ilkokul veledi gibi kocaman Bi çocukla uğraştım düzelmedi. Ben sinir hastası oldum kendimi toplamaya çalışıyorum artik
(15 puan) tarafından
Kafayı yedirtecek ya bana cinnet gecirecem bacım  çok benciller gerçekten ben 5 yıl dayanirmiyim bilemiyorum
(5,353 puan) tarafından
Sen şunu kabullen önce o hasta ve seni manipule etmesine asla izin verme. Kusuyor mu küssün konuşma seni sinir mi etti hemen aklına bunu getir çünkü seni aglatinca zevk alacak emin ol. Ben ne kadar dik durursam eşim ağlatan kdar laf söylerdi Bi baktım ki beni tahrik ediyor sonra bagrıp çağıran ben olmuşum halbuki çok sakin Bi insandım. Sonrada bana sen hastasın diyor. Onu kendiyle bırak yoksay yani bosanamiyorsan tek çare bunu iyice araştırmak ve uygulamak. Asla ikinci çocuğu yapma böyle adamlar haketmiyor baba olmayi
(15 puan) tarafından
Çok sağol valla Allah razı olsun hepsini deneyeceğim ❤️
(5,353 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çeken bilir
0 oy
(434 puan) tarafından
Kelebek senmisin?
(15 puan) tarafından
Anlamadım ?
(434 puan) tarafından
Birkaç saat önce buna benzer bir post açıldı sonra kapatıldı post sahibi yeni üyelik açmış gibi geldide
0 oy
(41 puan) tarafından
Bende eşimle sorumluyum şuan ve napıcamı bilmiyorum dertleşmek istersen hem dinler hem anltırım benim de ihtiyacım var :(
(41 puan) tarafından
Benim eşim ilaçlamada çalışıyor iki kişi olarak çalışıyorlar yanındaki adamda emekli oluyor fakat adam sapık biri iş yerinin birde teli var bu adamda duruyordu izne çıktı şimdide emekli olucak o yüzden eşimde tel bende uygulamada reklamda uygunsuz video reklamı gördüm ve şüphe duyup kavga ettim. Eşimin ağzı bozuk küfür etti bende üzerine gidince birşeyler fırlattı ve moraran yerlerim var bide 1 yaşında bebeğim var nspıcmı bilmiyorum annemlere gitsem kalsammı diyorum ne yapıcsmı şaşırdım
(15 puan) tarafından
Başka kavgalarinizda sinirlendiğinde yine aynısını yaptı mı peki?
(41 puan) tarafından
Evliliğn başında yapıyordu bayadır da yapmıyordu bugün yine oldu işte. Birde ben yazın tartıştım annemlerde kaldım iki hafta pişman oldu geldi falan şimdi yine aynı
(15 puan) tarafından
Canım benim Allah kahretsin onu annenler sahip çıkıyorsa hiç durma derim bı yapan bidaha yapıyor bugün şiddet uygulayan yarın oldurmeye kadar gidiyor maalesef bana sorarsan önce uzaklaşma al bopsanip bebeğinle hayat kur böyle bu şekilde bebeğinde etkilenir Allah seni ve bebeğini korusun kendi derdimi unuttum çok üzüldüm yemin ederim
(41 puan) tarafından
Ablam da boşanıp gelik bilmiyorum canım napıcamı çok zor durumdayım
0 oy
(975 puan) tarafından
Narsist insanla uğraşmak cokk zor insanın psikolojisini olumsuz etkiliyorlar bnm esde öyleydi hep kendini düşünür degismiolar ne yazzkki 
(15 puan) tarafından
Aminnn Allah sabır versin bizee
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bugün ben boşanmak istiyorum dedim baya herşeyi söyledim şuan süt dökmüş kedi gbi hem çocuğuyla ilgileniyor. Hemde benimle ama ben müsamaha göstermiyorm. İş işten geçtikten sonra ağzıyla kuş tutsa yaranamaz gözümden düşen gönlümden de düşüyor malesef ki..

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,026 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uyusuk_Anne (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 192 göst.
0 oy
26 cevap 866 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde AleynanurSidra09 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 466 göst.
5 Aralık 2022 Aile kategorisinde Eda3434 (288 puan) tarafından soruldu