0 oy
1,025 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından

Biraz çooookk uzun şimdiden kusura bakmayın :(

Kızlar biz eşimle 4 yıl sevgili kaldık. Ben 15 yasındaydım oda 17 yaşindaydı tanıştığımızda. Birbirimizi çok sevdik, 4 yıl boyunca bir kere bile aramızda ayrilma muhabbeti geçmedi hiç. Hatta görenler parmakla gösterirdi. Bizde inşallah böyle oluruz diye. Ailem biliyordu bizi, onunda ailesi biliyordu. Okulunuzu bitirin meslek sahibi olun bekleriz diyordu her iki tarafta. Üniversite sınavına girdim 2 kere, puanım düşüktü biryeri tutturamadım. Yıllar gectikçede bilgilerimi unuttum zaten, olmadı okuyamadim. Eşimde meslek öğrendi o zaten lise terkti. Neyse sonra istemeye gelindi. Nişan olduk. Ev alindı eşime, evin borcu bitmeden dugun yapamayiz dediler. Tamam dedik. 2 sene nisanli kaldik, evin bircu bitti, evlendik. Eşim dogulu, kayinpederimde biraz paragözdür, benden onceki 3 gelinde takı başlik parası vs. yüzünden çok kavga çikmış, biz zaten birbirimizi seviyoruz diye ailem bişey istemedi, bizdede başlık parası yoktur zaten. O yüzden bizim dügünümüzdede hiçbir problem çikmadı. Fakat bir evlendik ki, evlendiğimiz günden beri evimizden ne kavga ne gürültü eksik olmuyor. Hem para konusunda hem kadınlik konusunda sanki bildiğim insan gitti yerine başka biri geldi. Eşim kapanmamı istiyordu, bende Allah icin kapandim, eşim sadece vesile oldu fakat hala kapriler saçma sapan bileklikler takiyor, saçini basini bir gorseniz liseli ergenler gibi yapiyor. Gören demez bu 3 çocuk babası, evli ev bakiyor diye. Kendi 15 gunde bir berbere gider, kıyafet alır, bir elbisesi ütülenmesin kavga çikarir, kendine gecen gitti internetten 120 tlye ayakkabı aldı, banada dogum günümde bimden 30 tlye ayakkbı almıstı. Bende dedim ayni siteden banada bir ayakkabı siparisi versene diye, sen daha gecen kendine aldin ya diyor, ayakkabi hep patladı yanlardan.  Yani yazsam roman olur şimdiden kusura bakmayın çok uzun oluyor ama içimi anca buraya dokebiliyorum günluk gibi :( 

2 ay once, esim ve abisi bir dukkan actilar, işletiyorlar hala. Dukkanı actik daha 1 ay olmadan kaynım karısinin kendisini eski sevgilisiyle aldattîgını ögrendi, ortalik çok karıştı falan. Bosanmanin kiyisina geldiler. Neyse sonra bir sekilde kaynim affetti cocuklar icin. Beni ilgilendiren bir kisimda yok Allah kimsenin yuvasini bozmasin kotuluk kesinlikle istemem fakat bakıyorum kaynım işini gücünü bırakıyor ben karimı coluk çocugumu gezdircem sıkılmışlar diyor aliyor geziyorlar. Para desen her gun elinde poşetlerle eve gidiyor kendi begenip aliyor dusunun. Dukkanda ustu basi kirleniyor eve gidip banyosunu yapip ustunu degistiriyor hiç demiyor ay beni boyle gorcekler diye, kendini kimseye begendirme cabasi yok yani, telefonu desen hep karisinin elinde ordan konusuyoruz cogu zaman biliyorum. Birde kendime bakiyorum, ne  bana ne çocuklarıma beş kuruş harcamayan bir eşim var, yok desem kendinden asla eksik etmiyor biseyi. Bir patron havalarına girmiş, zırt pırt çikip gidiyor nereye diyorum işle ilgili diyor. Dükkana gomlek kapriyle gidiyor parfumler falan, halbuki calisip ustunu batiracak ama asla süsünden ödun vermiyor. Gecen cocugum hastalandi hastaneyr gitcek bekliyorum. Neymis isle ilgili bisey cikmis, cocuga aldigim randevuya gec kaldik, doktor sira vermedi. Niye gelmedin bari haber verdeydin diyorum isim var ne yapayim diyor. 1 hafta once kaynim dukkani bombos birakti kostu cocugu kabiz olmus diye kac saat dukkan bos kaldi, adam takmadi bile coluk cocugu icin. Eşim para desen vermez, zaman desen ayirmaz, kendi işine laf soylesem ortaligi ayaga kaldirir, eve bir gelir evde kavga etmrk icin sebep arar hangi isi yapamamissam kavga etsin diye. Kaynana gibi her isime burnunu sokar. Ne cocuklarima ilgisi var ne bana. Bazen dusunuyorum biri kendine ihanet etmis birini affedip pesinde kosturuyor, benimki gozunun icine bakiyoruzda yine donup bize bakmiyor :(

Allah içim akil verin, benim bu evliliktr degerimin artmasi icin ne yapmam lazim, nerfe hata yapiyorum düsünmekten kafayi yicem artik :(

26 Cevaplar

+5 oy
tarafından
fazla yuz verirsen ayıya gelır sıcar halıya cok tavız verıp uyumlu olmussun o parmakşa gosterılmenızın sebebı de senın uysallıgınmış demek kı baksana evlenınce ıcımdekı ayıyı salıvermıs gıtmıs ****** herıf
(108 puan) tarafından
Canım ilk çocuk hemen oldu zaten, oglum 4 yasina geldi, spiralim kayinca bir hamileligim daha oldu kizim dogdu, 40ım çiktı daha spral taktiramadan geri cekilmeyle korunduk oda olmadi tekrar hamile kaldim. Suan 6 aylik kziim var 4 bucuk aylik hamileyim yani canim, babam o konuda hic arkamda degil ve esim bunu biliyor canim, 5 ayda eve gitmesem aramaz  nasil olsa babam geri gonderecek diye, benim direk ona etki edecek bir cozum bulmam lazim kimseye muhtac olmadan. Yoksa babamida dinlemeyip bosancam, alicam cocuklarimi artik allah nasil bir yol cizdiyse :(
tarafından
valla once kendıne guven dık dur şu nıcke bak uyusuk anne ne demek allah askına yapma kndıne bunu
(108 puan) tarafından
Canim onu esprisine actim ben bazen ozel seyler anlatiyorum tanidik cikmasin diye :) beni gümdurdun gece gece Allahta seni güldürsün insallah :) ❤
tarafından
olsun yıne de yapma
(108 puan) tarafından
Tamam canim daha dikkatli olurum artik
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Işte bazılarina da şey eden yaranıyo ağzımı bozmiyim 
(108 puan) tarafından
Bu saatten sonra oyle biri olsam takar yada degisir mi ki :(
(594 puan) tarafından
Artık onuda öyle biri olduğunda görücez bacımsu. Bak sana bise daha soyliyim kimseden kocan bile olsa seni mutlu etmesini bekleme sen kendini mutlu et nasıl deme bunun binbir türlü yolu var illaki yaparsın. Para mı lazım şunu bunu alcam deme para lazım ver de bise alınca bak bunu aldım diye hesap verme yada bana bunu alsana deme hiç bısey bekleme gerçekten al banka kartlarını kredi kartlarını elinden ihtiyacı oldukça sen ver ona para biraz dik dur. Önce sen kendini mutlu et
(108 puan) tarafından
Hayatta vermez kiyamet kopar canim, bana harclik bile vermeyen adam kredi kartini bana verip al parayi sen tut demez, ben desemde kavga eder eder ben yine dedigimle kalirim, onu bir sekilde ikna edip degistirmem lazim yolunu bulamiyorum, kavgayla olmuyor, olacak gibide degil sanki, boşanmayi düsunuyorum artik :(
tarafından
sevdıgın adamla bu kadar nasıl kopabıldnız ılla cıkıs noktası var bunun
(108 puan) tarafından
Bir bilebilsem keşkeee, bende inanamiyorum hala yoksa coktan bitmisti ama hala bir cikis noktasi ariyorum iste
0 oy
tarafından
Siz hala hatayi kendinizde mi arıyor sunuz? Beniim burda gördüğüm tek hataniz sorumsuz bir adamdan 3 çocuk getirmeniz oldu
(108 puan) tarafından
Hatam kendime oldu canim, kendime cok haksızlik yaptım farkindayım :( burdan nasil donebilirim bir anda huy degistirsem cok goze batar ben hakliyken haksiz cikarim biseyler bulmam lazim yoksa bu boyle devam etmez, kendimi cok degersiz cirkin bakimsiz sanki kadin degilmiş gibi hissediyorum artik :(
tarafından
Bence bir anda ozbakimina cok deger ver, onu hic takma yaninda bile durma baska odada telefonuna ugras çocuklarına veya merak edecektir ne oldu bu kadina diye hayatina biri mi girdi ki bu kadar kendi ile ilgilenmeye basladi, bana ihtiyaci yok. Sana sorarsa da boyle mutlu olduğumu anladım, kendim için böyle yapıyorum felan dersib. Bide esra ezmeciyi takip et mutlaka instagramda ve onun kitaplarını mutlaka oku. Özelikle kadinlar sicak erkekler soguk sever kitabını
(108 puan) tarafından
O kadinin adini duydum canim, hatta tuzlu su diye bir seyide var ama pek kulak asmadim acikcasi ise yaramiyordur diye dusundum, sen veya tanidigin yapipta etkili olan oldu mu canim
tarafından
Yok canim ben 1 kez tek yaptım onuda doğru düzgün yapmamıştım. Tuzlu su kendi enerjimizi dengelemek icinmis yani karsi tarafta bunu farkedip bazen değişebiliyormus. Kitabini da henuz almadjm ama igtv videolarında bakiyorum bazen çok güzel fikirler veriuor
(108 puan) tarafından
Bakarim canim tesekkurler :)
0 oy
(74 puan) tarafından

Umursamaman lazım kendini önemli hissetmesin. 

Eltine gelince bence kendini onunla kıyaslama o bir hata yapmış sen ört üstünü ki Rabbım de senin hatalarını gece gibi kapatsin.

Kendini yorma. Bu kadar yıpratma.Evlatların için yaşa..

Allah a emanet ol canım <3

(108 puan) tarafından
Canım kesinlikle amacim eltimi kotulemek degil, kimin hayati boyunca ne hataya dusecegini kimse bilemez, kim isteyerek seytana uyar ki, o kisım kesinlikle beni ilgilendirmiyor fakat ister istemez kıyaslıyorum ben bunları hakediyor muyum diyorum. Ona karsi bi hatam oldu da yapiyor desem hataya dusenler bile mutlu mesut yasayabiliyorken bizim problemimiz ne onu anlayamıyorum canim :(
(152 puan) tarafından
Umursamamak mümkün mü senceee bu durumda?
Eltisinin adinimi vermiş saninimi ne biliyon ortmedigini gercek hayatta kadın sadece anlatmış örnek vermiş
Yaşadıklarını dile getirmiş zaten günlük o kocayi görerek yorulup yıpranıyor 3 cocukla.  Çocuklarının huzuru kendi huzuru icin bisi sormuş yazdığınız yoruma yaa kusura bakmayın posta cvp bile vermiycektimde sizin gibi birinin yorumu okuyunca tutamadım kndimii
(74 puan) tarafından
Kimin yolunu şaşıracağını bilemezsiniz.Hata yapmıştır belki şuan çok pişmandır.
Eltinin sana karşı yanlış bir hareketi yoksa aralarında olan olayı eşi kabul ediyorsa kimseye konuşmak düşmez kardeşim.Rabbim hidayet versin.
Ben eltisinin adını sanını bilmiyorum ama unutmayın bu dünya da yapılan ahirette karşımıza çıkacak.
Dil şahit olacak göz şahit olacak ellerimiz şahit olacak.
O onun gunahıdır.Rabbim affetsin.
Post sahibine bir.lafim yok kendince sende haklısın ama bence bu kadar kafana takma.Sonucta her hastalığın başı sitres.
(108 puan) tarafından
Canım brnim eltimi örnek verdim sadece, yakınımda o vardı diye. Zaten soruyu yazarkende dedim beni ilgilendirmez diye. Bak bakalim bir tane yorum eltimle ilgili mi. Insanlar soylemek istediklerimi anlamış ki bunu dedikodu malzemesi haline getirmedik. Yoksa burda çok post okudum yok kaynanam bunu yapti eltim şunu yapti diye.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla keşke çocuk yapmasaydin böyle bı adama..baştan belliymis
(108 puan) tarafından
Canim evlendigim gibi hamile kaldim ama biyle olacagi kesinlikle belli degildi, bir gorsen o kadar bana duskun bir insandı ki, nisanliyken sevgiliyken calisirdi, uyumaz benle konusur tekrar ise giderdi, biliyorum o zaman çook seviyordu, Allah var bende cok seviyordum ama nasıl bir gecede bu hallere geldik şok içindeyim hala, bir insan nasil bu kadar degisebilir yada yillarca karakterini saklayabilir çozemiyorum :(
0 oy
(454 puan) tarafından
Senin sevdiğine değil seni sevene gideceksin derdi hep annem çok doğru söylemiş evlenince anladım 5 sene konuştuğum biri vardı aynı dedigin tarzda biriydi biran da pat diye ayrıldım şimdiki eşimle evlendim yaşı da dokuz yas büyük şükür öyle güzel evliliğimiz var 4 senedir. Sende onun sana davrandığı gibi davran biraz yoksay
(108 puan) tarafından
Yoksayıyorum zaten ama oda beni yoksayiyor. O istedigini yapabilirken ben üstume yuklenen sorumluluk çocuk ev isi eş derken kadinliktan ciktim artik :(
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Önce sen kendine değer vericeksin, önce kendini düşünceksin. Eşin kendine ayakkabı aliyosa sen daha pahalısını alcaksın. Sen kendine fazlaca değer verirsen değer görmeye başlarsın. Bak o nasıl süsüne düşkün, sen ondan daha fazla düşkün olacaksın.
(108 puan) tarafından
Para onda canım, ver diyorum yok diyor, sen aldin ama desem e sende ayakkabi aldin diyor. Pazar yapiyoruz her hafta. Yedigin onunde yemedigin arkanda daha ne istiyorsun diyor :(
(3,451 puan) tarafından
Yok mu kenarda köşede paran, çeyreğin falan hiç ?
(108 puan) tarafından
Var canım bilezigim var anneannemden kalma, 9 bin eder. Ben bosanmayi dusunuyorum artik duzelecek olsa kac yilda neler neler yaptim illaki bir yontem ise yarardi, o bilezigide simdilik bir iki aylik giderim icin kullanmayi dusunuyorum canim. Esim isten gelsin alip karsima konuscam
(3,451 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah, Allah yardımcın olsun
(108 puan) tarafından
Amin canim cok saol hepimiz icin hayirlisi neyse o olsun
0 oy
tarafından
Seni basta avcunun icine almis e 3 cocukta var nasilsa gidemez kafasinda esin Allah yardımcın olsun inşallah esinin düzelecegini zannetmiyorum
(108 puan) tarafından
Bende zandetmiyorum ama cok merak ediyorum bu esinin gozunjn icine baktigi kadjnlar nasil bir tavir takiniyorlar ki esleri boyle, gercekten anlamiyorm yapabilen varsa allah icin banada akil versin :(
0 oy
(152 puan) tarafından
Allah büyük canim rabbim yar ve yardimcin olsun umarım düzelir eşin 
(152 puan) tarafından
Annesine babasına söyle fayda etmezmi abilerine felan
(108 puan) tarafından
Abim yok canim 3 kiz kardesiz en buyukleri benim, annem biraz rahatsiz pek oyle muhabbetlere girmez istesede, babamda her konuda cok iyi fedakar bir babadir fakat iş evlilige gelince bizde zamaninda ayni yollardan gectik sabirli olun deyip 2 nasihat verip benide orda bırakip donup gitti kac kere, esimin ekmeginede yag suruldu tabi
(152 puan) tarafından
Eşinin anne babasına canim kendinin ki degil de
(108 puan) tarafından
Soyledim umursamadilar canim. Esimle konustum pazartesi gidicez bosanmak icin
(152 puan) tarafından
Aa üzüldüm canim yaa :(
0 oy
(561 puan) tarafından
Afedersin de eşin bi b.klar karıştırıyor net !!! Allah ıslah etsin
(108 puan) tarafından
Bende ayni fikirdeyim açikcasi ama yakalamiyorum cunku kendi ozel ortamini yarattı, telefonuma dokunulmasini sevmem dedi mesela, hic ortada birakmaz, bir yere gider nereye derim isle ilgili der cikar bilemem nereye gidiyor, sorasım geliyor askinda bize harcamadıgim parayı zamanı ve ilgiyi kime gösteriyorsun diye ama elimde kanit olmadigi icin hakliykrn haksiz duruma dusurur beni :(
0 oy
(683 puan) tarafından
Valla sende süslenip püsleneceksin o zaman o yakında seni de beğenmez kendine bişeyler al onu bekleme bi de gözünün içine bakma hatta onu takma fazla takarsan totsu kalkar çünkü onu umursama mesela fark ederse seni seviyordur umursamazsa bilki seni sevmiyor 
(108 puan) tarafından
Canim para onda kart onda istesem yok diyor, ben 6 yillik evliyim ne cocuklarima ne bana kaç bayram gecti bir kere demedi hadi gelin yarin bayram size ust bas alalim diye, ben hala ban evlenirken alfiklari kiyafetleri giyerim, kendisi her sene kiyafet degistirir, sorsan benim dolabim agzina kadar dolu onun 2,3 tane eşyası varmiş. Para yok diyor vermiyor, kavga gurultude olsun istemiyorum bazi seyleri kendi rizasiyla versin, kendi dusunsun istiyorum ama olmuyor malesef
0 oy
(51 puan) tarafından
Seninle alakası yok güzel kardeşim, nasibine böyle biri düşmüş işte. Cok yuz vermekle de alakalı değil. Bazıları fazla ilgi gorunce daha cok dusuyor esinin ustune, bazıları ne yapsanda olmuyor. Sen saygınlığını koru yeter. Yoksa o da giderse mutsuzluktan başka ne kalacak sana.
(108 puan) tarafından
Ben kabul etmesini istemeden restimi çekmişim canim çokta kararliydim fakat babam orta yolu bulup beni orda bırakinca bende kanatsiz kuş gibi kaldim ortada tabi
(51 puan) tarafından
Sahipsiz olunca o da istedigini yapacagini saniyor. Sahipsizlerin sahibi Allah'tır. Siz ona siginin bak nasıl devran dönüyor.
(108 puan) tarafından
Zaten yatip kalkip dua ediyorum canım, Allahim insallah evliligim yoluna girer doye ama dayanamayacagim noktaya geldim artik, rabbim yardim etsin  :(
(51 puan) tarafından
Ben sahipsizliginizi bildirin demek istedim.
(108 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(432 puan) tarafından
Canım ne olur yanlış anlama bunun hayatında başka kadın olmasın süsleme para yok demeler çıkıp gitmeler ne biliyim başka biri var gibi  
(108 puan) tarafından
Oladabilir canim guvenmiyorum zaten, fakat telefonu olsun isleri olsun beni öyle karıstırmaz ki kanitlayamıyorumda, kanit olmadiktan sonrada anca düşuncede kaliyor tabi
(432 puan) tarafından
Allah bir yerde karşına çıkartır canım er yada geç gizli kalmaz böyle şeyler ama var bir durum eşinde ben anlattıklarından onu anladım inşallah yanılıyormdur
(108 puan) tarafından
Bakalim canim birde o cikarsa zaten anca bunca yilima yanarım serefisin birine heba etmisim diye, geri donusude olmaz sonu ayrilik.
0 oy
(265 puan) tarafından
Senin bir şey yapmana gerek yok canım. Özür dilerim ama eşin karaktersiz  O kendini düzeltmediği sürece sorun çözülmez zaten.
(108 puan) tarafından
6 yildir duzelme yok aksine iyice geriliyoruz canim, benim elimdende gelen birsey olmayacaksa iş evliligi bitirmeye kadar gelir cunku dayanacak sınırı çoktan aştım :(
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Hatayi ilk kendinizde arayın çünkü hiç kimseye kendinizden fazla değer vermiceksiniz adam seninle ilgilenmiyor mu bırak ilgilenmesin hastanee gitmek için onu beklemeyin kendiniz gidin kendi başınızın çaresine kendiniz bakacaksınız güçlü kadın olmayı öğreneceksiniz  kavga mı etmek istiyor çocuklarınızı alın disari çıkın onun inadına gülün sinirlemeyin süslenin puslenin ama ona güz vermeyin bırakın sizi kaybetmekten korksun
(108 puan) tarafından
Canim adam kendine bakiyor bize gelince para yok diyor kendime nasil bakiyim, kucuk cocugum var calisamiyorumda, 6 yildir ayni kiyafetleri giyiyorum, onu gorsen liseli gibi beni görsen 40 yaşinda sanirsin kilik kiyafetimden, tabiki kendi cocugumu kendimde gotururum ben orda bize zaman ayirmadigindan bahsetmistim, cocuklarina bile ilgisiz, hadi ben takmamda bu cocuklarda baba sevgisi olmadan nasil buyucek ki :( ev işine çocuğa koşturmaktan tuvalete bile kucagimda çocukla gidiyorum, o sanki hiç cocugu yokmuş gibi bir gidiyor dışarı gelmek bilmiyor canım, ben çiksam evde iş var sen geziyorsun, bereye gidiyorsun diye adimi bile cikarir
tarafından
Adamsın
(3,585 puan) tarafından
Çocuklar onunda çocukları siz çocukları evlenirken çeyiz niyetine baba evinden getirmediniz isterse kıyameti koparsin bunu ona hatırlatacaksiniz yok yine mi olmuyor hem ana hem baba olmayı ogreneceksiniz eşinizden belli ki size fayda yok
(108 puan) tarafından
Tabiki hem anne hem babayim canim ama boylede esime kole olmaya niyetim yok artik, ya duzelecek yada birakcam kararliyim, zaten oylede boylede çocuklarimla tekiz, o olsada olur olmasada olur
0 oy
tarafından
Ben en son ne zaman bu kadar sinirlendim bilmiyorum gerçekten. Verdigin cevapları okudukça anlattıklarını okudukça.. kusura bakma dost acı söyler biraz sert konusucam. Kendine saygın olduğunu söylüyorsun da bu ssdece lafta farkinda mısın?  Kadınsın sen kadın. Köle bakıcı hizmetçi değil. Seviyorum diye insan kendine bunları yaptırır mı? Hayırdır ya? Boyle sevgi mi olur sevdiğin icin çıkış ariyomussun lafa bi bakar mısın?  O arasın o çıkışı sen nesin ya bu kadar degersiz misin? Kendi kendini degersiz bi hale getirmişsin. Bide hamileyim diyosun hala boyle bi adamdan.. baktin adamin huyu bozuk kendin korunsaydin ilac icseydin. Sen bi once aynaya bak kim olduğunu kendine hatırlat sonra kendine evde yapabileceğin bi is bul ona da danışma. Kendi paranı kazan o şahıs ta gorsun kendi ayağının üstünde durduğunu. Kocadan baska amaçların hayallerin olsun. Birine muhtaç yaşama gerekirse çocukları kreşe verir bi ise girersin. Kendine çeki duzen ver giyimine kusamina bak gerekirse ödünç al eltinden falan. Yapma bunu kendine. O adam degil sen kendini degersizlestiriyosun onunda isine geliyo. Kendine gel lutfen.
tarafından
Allah yardımcın olsun canım..
tarafından
Canım naptin aklim sende kaldi valla akşama kadar
(108 puan) tarafından
Konustuk canim ayrilmak istedigimi soyledim basta ciddiye almadi fakat kararli oldugumu soyledim. Pazartesi işlemleri başlatmak icin gidicez
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcın olsun inşallah dualarim seninle..
(108 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Ben olsam senin yerinde böyle bı okuzle yan yana bile yatmam maasallah sen adama üç çocuk vermişin o çocuklara yazık senin herif disarlarda birşeyler arıyor ama millet çocuk buyutmekten sıkıldığı için yüzüne bakan yok 
(108 puan) tarafından
Keske çocuklarim olmasaydı diyemem, hatta iyiki olmuşlar diyorum. Onlar olmasa kafayi hepten yerdim herhalde canım, ama canımada tak etti, biraz huzur istiyorum, biraz ilgi, trilyonlarca para, saraylar köşkler degil ama insanın yüreği cimri olmasın önce, sevgi dilencisi oldjk iyice. Birakmaya karar verdim, bosancam galiba.m yarin konuşcam boyle boyle bu sefer babamida karistirma ben bosanmak istiyorum gidelim anlasmali bosanalkm boyle gitmez bu is dicem
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Olayları büyüt bu adam çok rahat çünkü korkusu yok ne yapıyorsada kılıfını bulmuş düzeni kurmuş yapıyor sen ya susup böyle devam ettirilen yada benim kurallarım bu sen bana uyacaksın diycen 
(108 puan) tarafından
Ben çok kural koydum kavga çikardım asilik yaptım, sonu dayakla bile bitti bazen, çoluğumun çocugumun önunde dovdu, babam olur evlikikte dedi yatıştırdı. Huyuna gittim belki duzelir diye iyice kendini dusunen biri haline geldi, annesine babasina soyledim ben el kiziyim diye takanda olmadi zaten, ağladim olmadi, bağirdım üstüne bıçakla yürüdüm olmadı, tehditler ettim en son kesin kararliydim bosanacaktim yine babam arayi buldu, sorsan iyi bisey yaptim saniyor adamda. Sonuc bu canim, olmaz zaten bizden artik gozden cikardim herseyi
(4,698 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(108 puan) tarafından
Amin canim saol
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Akili bilmemde senin esinden bi *** olmayacagini bilirim saygisiz ilgisiz gereksiz adam 
(108 puan) tarafından
Düne kadar belki duzeltebilirim dusuncesi vardı hala canim ama anladim ki bir insan 7sinde neyse 70indede odur, kendimi gectim coluk coccuguma yazik, vazgectim herseyden konuscam isten gelsin bitirelim olmuyir bizden dicem
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle o adamdan ne baba olur ne koca
(108 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Biraz onu yoksay bakalım nasıl davranacak arpalari fazla geliyor bunlara valla 
(108 puan) tarafından
Canim 2 gun eve gelmese arayip sormam inan, hatta gozunun icine bakiyorum artik eve gelmesin diye, hep bir kavga gerginlik havası, ben takmadikca dahada aciliyor, en iyisi bırakmak onu anladım. Konuscam bugun
(2,002 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin yuvana huzur versin inşallah canım
(108 puan) tarafından
Vallaha insallah dicemde konustum bosanmaya kararli oldugumu soyledim. Pazartesi gidip basvuru yapicaz bakalim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 191 göst.
0 oy
5 cevap 254 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
19 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...