0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından

Ay kızlar mayısta 3 yaşına girecek inşallah oğlum hala elimizden tutup kaldırmalar devam ediyor. Odasında oynayalım hep orda duralım istiyor. Ben gitmiyorum çoğu zaman hayır ben burda oturucam yada şu işim var bitirip gelicem diyorum sonra o gidiyo odasına oynamaya tek başına da oynamayı bilir ama sonradan vicdan yapıyorum 5 dk sonra gidiyorum yanına seviniyo. Babası her kaldırdığında gider asla kıyamaz sofradan bile kalkıp gider yani onun yüzünden alıştı zaten en başında :D ya bu ne zaman biticek. Ben oyun kurmayı da hiç sevmeyen bir insanım güya anaokulu öğretmeniyiz :D hiç sevmem oyun kurmayı lay lay lay oynamayı ama eğitici şeyler eğitici oyunlar yaptırmayı aşırı severim mesela. Ama oda istiyo arabayla oynayalım falan filan saçma sapan oynuyorum işte kendi çapımda he çocuk eğleniyo mu eğleniyo ama benim içim bayılıyo :D odasında tek başına oynarken aşırı üzülüyorum bu huyumdan vazgeçemiyorum vicdan yapıyorum iş yapmak için çocuğu tek bıraktım diyorum kendimce ama ev işi de yapılması gereken şeyler sonuçta yemek bulaşık çamaşır çocuk ne güzel oynuyo mesela ben gidip laf atıyorum sesleniyorum tek kaldığını hissetmesin diye. Şükür hem eve hem çocuga yetişebiliyorum ama sormak istediğim hem elden tutup kaldırmalarınız ne zaman bitti artık, hemde sizin çocukta tek oynarken vicdan yapıp üzülür müsünüz yoksa bi p.sikopat benmiyim :D bu huyumu nasıl aşarım :/

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet evet hep der anne  ge ge ge ge ge gidene kadar böyle sona der otur dona eer Dap oda yap oluyo istediği şeyleri yO alıştım büyük oğlum da böyle evin içinde dolandırirdi
(25,223 puan) tarafından
Aynısı aynısı anne kalk anne gel anne otur düt düütttt der arabaları verir. Bugün el işi aldım elime örgü örüyorum o oynarken geldi anne ipi bırak ip bitti diye kaldırdı beni:D
tarafından
Sıkılıyor benimkinin abisi var şükür oynuyolar bazen sıkılır
(25,223 puan) tarafından
Bi kardeş şart oldu :P
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Benimki bir bucuk yaşında. Bu aralar başladı elinizden tutup götürmelere. Ama 10 dk oynuyoz sıkıyom bırakıyo. Çok küçük zaten öyle güzel çağırıyo ki yok demeye kıyamıyorum. İşim de olsa bırakıyo gidiyorum yanına. 
(25,223 puan) tarafından
İşte bende kıyamıyorum ama bi yönden kendisi de oynamalı. Yemeğin salçasını soğanını kavururken altını kapayıp çok gittim çağırdı diye oyundan sonra devam ettim mesela yemeye ama her zamanda olmuyo
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık ben de böyle hissediyorum bazen gerçekten güzel oynuyor ben iş yaparken ben dayanamayıp ara ara sesleniyorum kendimi gösteriyor sevip işime devem ediyorum okula gidince ne yapacağız :dd
(25,223 puan) tarafından
Evet aynen sevip işime devam ediyorum bende :) gel bi sarılsın öpsün anne diyorum sarılıp öpünce yüz buluyo hemen götürüyo beni :D
(5,108 puan) tarafından
Ya  kıyamam acaba o yaşlarda bizde mi öyle olacağız :) Şimdi arada kendimi gösterdiğimde gidince ağlıyor vicdan yapıyorum anne olmak çok güzel ve değişik cidden böyle hayal etmezdim
(25,223 puan) tarafından
Evet gerçekten çok farklı bişey ama aşırı da zor tabi. Bazen kızıp sesimi yükseltiyorum sonra oturup üzülüp ağlıyorum kızdım diye ben kızınca arkasına dönüp sessizce odasına gidiyo içim sızlıyo
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bizde 17 aylığız sürekli elimden tutup götürüyor yanında olayım onunla ilgileneyim istiyor sabah saat 7 de kalkıyorum kızıma kahvaltısını yaptırıyorum okula gönderiyorum oğlum kakıncaya kadar her işi bitiriyorum uyandımı beraber süpürge yapıyoruz öğlen uyudumu yemek başına geciyorum uyandımı sürekli onunlayım yapışık geziyoruz hep yoksa iş yaptırmıyo sabahtan akşama kadar bi dışarı bi evin içi geziyoruz :)))
0 oy
(128 puan) tarafından

Kızım da 2 yaşında odasında vakit geçirmeyi çok seviyor tek başına hayatta gitmez arada bi oyun kuruyor dediğin gibi çenemi tutamiyorum uzaktan seviyorum bizim kide hemen yüz bulup hadi gel dye elimden tutuyor gel oyna sende dye oyuncak veriyor:D aksamlari da babasinin elinden tutup hadi evimize gidelim diyor beni dışlıyor :D

Ama dediğin gibi bende cok vicdan yaparim bugün az oynadı tuh mutfakta cok oyalandım ilgisiz kaldı dye dye kendimi yerim

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benim oğlumda Haziran da 3 yaşına girecek bizde de var bu durum özellikle babasına çok yapıyor baba kalk oyuncak göster diyor yada oyuncak adasına gidelim diyor babası odasına oyuncak adası demiş sürekli kaldırıyor eğer elinde telefon falan var sa onu da bıraktırıyor benimle ilgilenin istiyor oyuncaklara aşırı düştü demekki hepsi böyle 

İlgili sorular

+1 oy
70 cevap 846 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweetlady (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 681 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.