0 oy
1,102 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Kızlar yaaa . Eşim bana robot süpürge alalimmi diye sordu . Benim gözler faltaşı oldu . İstiyorum meraktan değil gerçekten çocukluyum ve çok lazım bence bana :) . Kullananlara sorum var ! Bu süpürge halıya çıkabiliyor mu ? Kapı eşiği var oval ondan geçebiliyor mu ? . Eşim alalım dedikten sonra halıyı komple kaldirman gerek o süpürge için ama arastiririz dedi . 

KULLANANLARA SORUYORUM :):):) gereksiz diyen kocası alsa havalara uçar tayfa sen çekil aradan :):):) 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim yok ama teyzemin var, halıyı fln süpürüyor birde silme özeliği de var 
(7,121 puan) tarafından
Ohhh supureni alalım da silme sorun değil :) kendimi halıya koyuyor o mu kendisi çıkıyor acaba
tarafından
Kendisi çıkıyor evin konumunu ayarlıyor süpüreceği yerleri fln. Dışarı çıktığı zaman telefondan düşürmesi için ayarlıyor o gelene kadar evi süpürüyor ama öyle büyük bir iş bekleme günü kurtarsın yeter diyorsan al. Şimdi şarjlı süpürge alacaktı onu gündelik kırıntılar için kullanıyor
(7,121 puan) tarafından
Günü kurtarsın kız tabiki normal süpürge görevi beklemem ama en azından usttende olsa alsin . Sağol balım
tarafından
Alır alır merak etme . Güzel günlerde kullan
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Süpürüyor canım halıyı bir güzelde engellerden geçiyor:D benim yok ama teyzemin var adını yeni gelin koymuş:Dd
(7,121 puan) tarafından
En yakın arkadaşımın ablası kız olmaz
tarafından
Süpürnaz koyanda var canım
(7,121 puan) tarafından
Buldum Arap Bacı jdjdbdbdbbd
tarafından
Cok iyiii :Ddd bende çok istiyorum kalbimde ritim bozukluğu var ileri derece süpürürken cok yoruyor normal süpürge:(((
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa inşallah sende alırsın
+1 oy
(3,244 puan) tarafından
Şu kendisi gezen tabak gibi olanlardanmı??
(3,244 puan) tarafından
Benim yok ondan. Guya ev süpürdüğümmü var.
Kaynanamın elektrikli süpürgesi çok ağır, çekmek bile zor, alt katı süpürmek için.  Benimki hafif. Üst katda kullanıyorum. Yani evde 2 tanesi var. 1 tanesi eski model garajda. Araba içi temizlemek için arada kullanıyorlar. 1 tanesinide kiradakı eve götürdü kaynanam. Orda süpürge yoktu.
Şu kendisi süpürüb silen olanlardan annem almak istiyordu bana ceyiz. Bunu aldıydı ama. Ya kullanırım olanları 5-6 sene. Zaten o sen dediğinden azerbaycanda çok kullanılmıyor. Modern evlerde vardır muhtemelen. Biz o kadar zengin değiliz . Hemde Türkiye bizden hızlı gelişiyor.
Hep diyorum. Azerbaycan Avropalaşana kadar, Avropa bidaha Avropalaşacak:D
(7,121 puan) tarafından
Aslında o kadar gelişmiş değil:) 5 yıl önce bu kadar yaygınlaştı Kore'de vardı ilk .... Al sende kız nasıl zengin değilsiniz :):)
(3,244 puan) tarafından
Evdekiler yetiyor diye para vermeye kıymıyorum:D
Sen al hayrını gör.
(7,121 puan) tarafından
Sağol meleğim ❤️❤️❤️
(3,244 puan) tarafından
Rica ederim Gülbahar
0 oy
(663 puan) tarafından

Kesinlikle al, benim evin uygun değil şu an o yüzden almıyorum ama ev alıp taşınınca alacağım derhal. Evin yeniyse çok eşik yoksa al. Akşamları çocuk uyuyunca salarsın eve, sabah temiz başlarsın güne :)

(7,121 puan) tarafından
Ay çok mantıklı ama ses düzeyi nasıl acaba
(663 puan) tarafından
Alacağınız markaya göre değişir, Youtube'dan bak istersen deneme videoları çok var. Şimdiden hayırlı olsun darısı bana :)
(7,121 puan) tarafından
Ay isteyen herkesin olsun inşallah ❤️❤️❤️❤️ bakayım hemen sağol
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Bende çok istiyorum ikinci çocuktan sonra daha çok istiyorum bence halıyı da süpürür ya kullanmadım ama
(7,121 puan) tarafından
İnşallah alırdın benimde 2 bebeğim var
(1,489 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Gereksiz ahahahahahaah
tarafından
Hadi beeee indir ordan da yorumlara bak canım  az para değil sonuçta
(7,121 puan) tarafından
Mağazasına gidiciiiikkk:)
tarafından
Hey yavrum hey  hadi şimdiden hayrını gör canım kiskanmadik ki kiskanmadik ki :))
(7,121 puan) tarafından
Kıskanma balım kıskanma inşallah senin daha güzeli olur
tarafından
Ay bu dua çok hoş ve çok samimi çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(912 puan) tarafından
esimde alalm mi dedi yok dedm cok pismanim simdi hangisini alcaksn acaba fiyati uygunsa almak istiyorum bende 
(7,121 puan) tarafından
Alırsam xioma pro s5 tam adı daha uzun sanırım onlardan alırım balim fiyat önemli değil . Taksitle odeyecegix :)
(912 puan) tarafından
tesekkurler bi bakim bende
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Valla benim yok bacım ama Instagram da hep görüyorum gayette çıkıyor iniyor geçiyor her yerden bi de zaten mesela ben bi kadın takip ediyorum o bi odayı süpürtüyor sildiriyor sonra açıp içini temizliyor başka odaya koyup tekrar çalıştırıyor daha temiz oluyormuş eşikten falan da geçmesine gerek kalmaz böyle yaparsan
(7,121 puan) tarafından
Ya o tek supursun de ben eşikten geçiririm onu :)
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Halıya çıkıyor benimki Xiaomi tek fırçalı olanı aldı eşim çünkü güç ve şarj olarak daha iyi dayanıyor 2 fircalilar hem güç olarak bitiyor hem zorlanıyor demişti sorduğumda  baya iyi anlıyor elektronik aletlerden mesleği o 2 sene oldu oğluma hamile iken doğuma yakın rahatlik olsun diye aldı memnunum günde 2 3 kez supurtuyoruz biz eşim yatakların altlarını yükseltti mesela onlar önemli oralara da giriyor koltuk altlarını ayaklarını yükseltti 
(7,121 puan) tarafından
Oralar zaten yüksek benim kilerin sorun olmaz
(1,251 puan) tarafından
Koltuk ayaklarini nasıl yukselttiniz benimde yukseltmem laziim benimkide sıkışıp kalıyor koltugun altında
(1,783 puan) tarafından
Ayaklı benim koltuklar eşim bir tık yüksek ayak aldı onları taktı mobilyacidan bakabilirsiniz
(1,251 puan) tarafından
Benimkide ayaklı da daha uzun bir ayak lazim  tesekkurler
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Yaa bende çok istiyorum ev süpürmek zulüm geliyor makinam çok ağır oraya çek buraya çek yoruldum artık 2 gün önce dyson aldık çok şükür  ama daha gelmedi nasıl bilmiyorum  eşime şimdiden yer yapıyorum bunun borcu bitsin  inşallah seneye de robot süpürge diyorum ters ters bakıyor ☺☺☺
(7,121 puan) tarafından
:):):) hshshshsh erkekler ya
0 oy
(330 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 1 yıl oldu valla memnunum ama eşya önemli benim evde Müsaitti eşya yönünden 
(7,121 puan) tarafından
Musaitim ya öyle yere yakın birşey yok bayağı yüksek koltuklar yatağımın altı falan
tarafından
Evet ablam memnun adida safiye :D hatta oğlu bile biniyor üstüne geziyor :D o derece is görür . Ben ev uygun değil ama kendi evime çıkınca bende alacağım şimdilik ben robotluk yapıyorum:D
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa balım sen beraber mı oturuyorsun kaynananla
tarafından
Yok kız ayrıldım çok oldu ama kiradayim :) kendi evimi alınca şöyle yerler falan parkeli olursa alacağım
(7,121 puan) tarafından
Hadi inşallah inşallah . Bende ev almak istiyorum az kaldı Rabbim selamete çıkarsın insallah olmayan herkese versin
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çokta memnunum halı üzerine çıkar canım niye çıkmasın belli markalar 3 cm 4 cm engel aşabilir sensörlü zaten önüne engel falan geldimi hafif dokunup yönünü değiştirir harita özellikli olanları var ben samsnung kullanıyorum çokta memnunum 
(7,121 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
(636 puan) tarafından
Rica ederim canım pişman olmazsın airfryer alma ondan pişmanım cok
(7,121 puan) tarafından
Yok ya ona hiç hevesim alayım modum olmadı
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Halılara çıkıyor canım oval yerlerden geçiyor önce eve salıp haritayı cikarttirman gerekiyor şuan bebekten ötürü kullanamıyorum çok korkuyor ama benim elim ayağım resmen dışarı çıkıp ona komut veriyordum o evi süpürüyordu ben Fink Fink geziyordum ahsdj :D yalnız püsküllü halin varsa ona takılabilir ben bütün puskullerini çıkartmıştım halıların çok çok çok kullanışlı birşey kesinlikle tavsiye ederim 
(7,121 puan) tarafından
Püsküllü yok halim :) ay bende Fink Fink gezerken temizlesin istiyorum inşallah
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Eger butcen varsa. Durumun varsa lazim bence
(7,121 puan) tarafından
Bencede canım
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benimki çıkıyor halıya hiç sıkıntı yaşamadım yer silme özelliği var onu kullanacagım zaman bi kaldırıyorum halıları
(7,121 puan) tarafından
Ayyy içim eridi iyice istahlandim
(1,831 puan) tarafından
Çocuk varsa çok rahat edersin benim kız her gün batırıyor evi her gün çalıştırıyorum elim ayağım oldu resmen
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Robot süpürge gereksiz eşim alsada havalara ucmam neden şarjlı süpürge almadım diye kavga ederim. Şarjlı süpürge daha kullanışlı geliyor bana
(7,121 puan) tarafından
Saygı :)
(1,088 puan) tarafından
Bilmukabele
(731 puan) tarafından
Bende önceden robot isterdim hatta şey derdim kendime tatyana alcam derdim ama şuan vazgeçtim arkadaşın dediği gibi şarjlı daha mantıklı
(7,121 puan) tarafından
Bir bakayım bakayım şarjlı olan da ne bilim yine insan gücü puhaaaaaaa
(119,275 puan) tarafından
size dyson robot tavsiye ederim
0 oy
(8,908 puan) tarafından

Kızım yavrum evladım sen iyi misin esin alalım mi demiş balıklama atla çabuk hatta kalk üstünü başını giy hemen şimdi al deli misin sen beklenir mi böyle Bi post açılır mi uç çabuk simdiden Bi kullan o zaman bunca zaman ne halt etmeye almadim diye kafanı duvara vurursun robot süpürge elim ayağım benim... şimdi tek tek sayıyorum 

Madde 1=> kesinlikle büyük temizlik için değil günlük temizlik için uygundur

Madde 2=> halılara çıkar kapı eksiklerine gecer fakat hali püsküllü olmayacak çünkü takılır esikler çok yüksek olmayacak

Madde 3=> eşyaların yüksek olursa ayaklı eşya tiplerinden yani her yere girer sen zahmet etme

Madde 4 => halıları kaldırma olayı yok haritalama özelliği sayesinde girmesini istemediğin her yeri sen isaretliyorsun o girmiyor zaten ee akıllı süpürge bu 

Madde 5 => Eger süpürgeyi bugün aldırmazsan tuvalet terliğini burdan oraya fırlatırım sana ;)

(8,908 puan) tarafından
Olsun hayal etmek parayla değil ya :))))
(7,121 puan) tarafından
Çok haklısın . Şimdi çamaşırlar çıktı hemen kuruaya girdi :) ohhh mis
(8,908 puan) tarafından
Miss gibi gerçekten onunda tadına varmak nasip olsun sana inşallah:))))
(7,121 puan) tarafından
Gözyaşım pit . Allah'ım ragzi olsun ❤️ Allah'ım ne dileğin varsa seninde önüne sersin cuma aksamının son vakti belki dualar kabul olur ya :) insallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(8,908 puan) tarafından
Amin inşallah cnm ❤️❤️❤️
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Alırken engel cm yazan yere bak canım halıdan falan çıkıyor sorun olmaz onlar 
(7,121 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Kesinlikle al kuzum bende geçenlerde post açtım sonra gidip aldım benimki biraz da eşimin zoru ile oldu çünkü bebeği ona bırakıp bırakıp süpürge yapıyordum alayım da o yapsın ikidebir sen yapma dedi bana da çocugu kitleme dedi ama gerçekten günü kurtarıyor 
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa güldüm okurken bebeği bana kitleme ne kız :)
(4,164 puan) tarafından
İşte üstüme atıp atıp iş yapmaya kaçma demek istiyor :))
(7,121 puan) tarafından
Biliyorum oraya güldüm gene güldüm Allah da sizi güldürsün
(4,164 puan) tarafından
Seni de kuzum ☺️❤️
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Xiaomi mop pro 2 bir yıldır kullanıyorum neredeyse çokk memnunum halıların üzerinden geçiyor. Özellikle rvi toplayıp dışarı cıkınca acıyorum. Ev mis gibi yapıyor. 
(7,121 puan) tarafından
2 değilde 5 yada 7 alırızz olmuşken iyisi olsun ❤️
(2,545 puan) tarafından
Bencede almısken en iyisini al canım çok rahat edeceksin :))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 154 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (2,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
4 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 773 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf Eymen & Zehra (5,293 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...