0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar oğlum yere yemek dokse eşim kızmaya başlıyor evi dağıtıyor kızıyor (oğluma deil bana kızıyor) babangille konuşuyorum bu kadar çok konuşma oğullarına fazla para verdi sana az verdi diye kızıyor götürmek istemiyor ne yaparsam yapım illa kızacak bişe buluyor (örneğin kendi hasta diye gecenin beşinde çorba istedi diye çorba yapıyorum katı diye kızıyor ) herşeye kızıyor kötü bişe demesem yapmasam da böyle davranıyor ağzımı açsam sus kapa ceneni diyor çocuğa 2 dk bak desem millet 3 4 çocuğa bakıyor 1 çocuğa mi bakamıyorsun diyor kendi de anneci nereye gitsek yanında getiriyor iç çamaşırima kadar annesiyle seçiyor elektrik faturası na kadar  ailesi karışıyor eve bişe alınacak olsa ailesine soruyor bı karar alırken ailesine soruyor bnm ailem en ufak bişe yapsa düşman kesiliyor özel günleri kutlamaz güzel sözler söylemez yaptığım hiçbir şeyi görmez ya da bişe bulur beğenmez bn artık yapamıyorum artık nefes alamıyorum her kavgamız da bni suçlu görüyor kendi hatalarıni görmüyor bile  artık nolur yardım edin

11 Cevaplar

+2 oy
(5,030 puan) tarafından
Sen niye çekiyorsun o adamı? Anasının karnından çıkamamış heriflerden biri o da. Al çocuğunu git babanın evine. O çocuğun psikolojisiyle oynamaya hakkınız yok 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Burdakiler sana yardım edemez canım. Hayatın için bi karar vereceksin , ya çekeceksin yada kendin için bitireceksin.
+1 oy
(1,311 puan) tarafından

İç çamaşırına kadar annesiyle mi seçiyor :O kaç bacım kurtul bu adamdan böyle ömür geçmez akıl sagligina zarar 

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ay boyle adamla omur gecer mi ya.  Allah yardimcin olsun 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Eşler birbirlerine kizmazlar sen onun çocuğu değilsin şamar oğlanı hiç değilsin stresini sana kızarak alacağına gitsin psikiyatriye ilaç yazdırdım kendine
0 oy
tarafından
gece 4 te yaptıgın corbayla zehir kat gebersin mıkrop bu nedır ya kıymet bilmez iyilikten anlamaz ınsanlara oyle bır sınır oluyorum kı dengesız suursuz bız sana yardım edemeyiz sen kendını ezdırmeyeceksın bız napabılırız burdan ya bır dik durusun olsun sana boyle davranamasın yada bosa gıtsın 
0 oy
(986 puan) tarafından
Eşin hasta,ruh hastası.

Bununla ömür geçmez,seni stres topu olarak mı kulaniyor.

Bir süre bırak git.belki pişman olup

Tedavi olur 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben böyle şeyleri basit buluyorum aldatma olmadıkça ailesi ile az görüşsun geçici olarak ölenin yanına git bence orda kal biraz kıymetini anlasın. Yad abir yerlere gidin. Allah mutlu etsin ayrıl demem.diyemem bacım 
0 oy
tarafından
Kocan bir davar çünkü 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yani bu anlattıkların gerçekse çekilmez bir hayat bence Allah kolaylık versin ya eşinle oturup kendini düzeltmesi için konuşacaksın ciddi ciddi ya da yani bunu söylemek istemiyorum ama ağır bir ders vereceksin ananı babanın evine gideceksin değerini anlayacak yokluğunda
0 oy
(251 puan) tarafından
Ya sen ne kadar sabırlısin ya yapma özür dilerim o öküzle hayat geçmez kendine edersin herseyi ezilme önünde git bosan nolur olmaz o sana mutluluk vermez

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 980 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Ss123 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 4,780 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 566 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.