0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşime karşı içimde aşırı kırgınlıklar var. Ve en son kırdığında dedim ki beni anlmıyorsun kırıyorsun görmüyorsun duymuyorsun içimde sadece sana karşı kırgınlık var. Ben bişey anlatmıyorum artık sana anlamıyorsun. Kendimi yorup yıprattığımla kalıyorum dedim. Gönlümü alacağına yada bişey söyleceğine o zaman karşına çıkıp moralini bozmayayım dedi. Annemgile geliyordu zaten gitti. Ondan sonrada hiçbir kelime etmedim. Kalbim ona karşı o kadar soğuk ki. Tek bir kelime etmek gelmiyor içimden. Bu konuştuğumuzu üstündende bir hafta geçti dün annemgile geldi. Yine bir kelime etmedim çocukları sevdi gitti. Eskiden ne kadar değerliydi benim için şimdiyse boş sanki normal başka biri.İki çocuğumuz var onlar için bitiremiyorum artık nasıl davranacağını da  bilmiyorum. Nasıl davranmalıyım. 

2 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çok yanlış davranıyorsun . Çekmiyor itiyorsun . Sürekli şikayetten hoşlanmaz erkek . Daha çok iter . Neler yaşadınız bilemem ama eğer evliliğini kurtarmak yönünde kararların varsa ,o kara bulutları dağıtman gerek çabalamazsan biter . Bir kadın isterse herşeyi düzenler . Bence evliliğini gözden geçir ve kasvetli havayı yok etmeye çalış . Ama böyle gitsin dersen devam et 
tarafından
+++++
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Çok büyük bişey yoksa aile terapisinden yardım alın evliliğinizi kurtarmaya çalışın derim Rabbim yardımcımız olsun bazı erkekler gerçekten eşlerin değerini bilmiyor inşallah yuvanız kurtulur mutlu sağlıklı huzurlu yaşamınız olur sen iyi olacaksın ki yavrularında iyi olsun sınav dünyası annemde babamdan çok çekti halende çekiyor çok huysuz titiz Bi babam var içimi döktüm kusura bakma kafanı şişirdim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 385 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 561 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mrwewe (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,010 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 316 göst.