0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
Arkadaşlar tuvalet egıtımen başladım bugun  gün içinde bi kac kez haber verdi ama sonrasında hrp altınr yaptı normalmidir ? Ve gece nasıl yapmam lazım bezleyeyımmı yokda bezlememeliyimmi? Kaldırayım uykudayken uyansa dahada uyumaz uykuyu hiç sevmiyor napayım ve gece uyurken alıştırma külodu taksammı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 

8 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
İlk zamanlar normal alışır vallahi geceyide kes ben gündüzü kesfim aylar oldu geceyi kesmedim kendim hala bezli gece babasıyla yatıyor bir de şuan nasıl kescem blmyrm alıştırma kilodu yapınca bı ise yaramyo ki geciyo ondan da 
(13,821 puan) tarafından
Bende geceyi nasıl yapocam bilmiyorum yanımda bile yatmiyor
(185 puan) tarafından
O daha zor valla yanında yatsa daha iyi olurdu olmasa gece kontrol et nerede uyuyorsa
(13,821 puan) tarafından
Babasıyla yatıyor öyle de zor olur oda da yatıyorlar bazem terliyor üzerini zor degisiyorum
(185 puan) tarafından
Dogrudur valla cocuk büyğtmek kolaymı sankı allah biz a nnelere yardım etsin  cocuklarımıza can saglıgı vrrsın
(13,821 puan) tarafından
Amin aminnnn♥️
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kac yasinda çocuğunuz 
(185 puan) tarafından
30 aylık bu ıkıncı deneyışım bir kac sy önce denedim hiç bi şekilde istemedi zorlmadıö bıraktım bide şimdi denedim bezin artık yok almadı baba dedim tama  anne dedi ama sabh söyledi her geldıgınde ve sonra artık söylemiyecem dedi hep kacırdı altına napacam bilmiyorum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bende basladim cis gelince gösteriyo gidiyoz yapiyor takmadım alisma külodu denedim sizdirdi    gece giydirop yatirsam islansa uyurum anlamam hasta olur diye gece bezliyorum gunduzleride duruma gore ama tam anlamiyla 18 ayina gitsin net çıkarırım suan 16 aylik kıyamadım biliyo cis diyo ama altina da yapiyor kaciriyo
(185 puan) tarafından
Evet mantıklı valla aklıma gelemdi o hiç bend etakmayayım ozaman külot bez ama ayı kücğkmüş o aylarsa bende denedim söylemedi bide şuan  başladık işte 30 aylık
(496 puan) tarafından
Ayy maşallah benimkide 16 aylık tuvaletini yaparken saklanıyor acaba saklandığı anda alıp lazimlyga koysam alışmaya baslarmi
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Gece ben gündüz söyleyene kadar bez bağladım. Ama sizinki ilk günden söylemeye başlamış maşallah. Çocuklar en çok gece uyuduktan 1.5 2 saat sonra ve sabaha karşı cislerini yapıyorlarmış. 2 kere kaldirsan belki alışır zamanla.
(15,224 puan) tarafından
iyi yine Kız gelişme var demek ki ☺️ bizimkini de yatmadan önce asla tuvalete goturemiyorum. Yine göl etmiş yatağı. ☺️☺️ Söz veriyorum snnecim mutlaka soyliycem sana deyip beni ikna ediyo. Sonrası tırt
(185 puan) tarafından
Söylemeye başlasa nolcak bı ıkı söyledı somrada hep altına yaptı ve artık söylmıcem dıyor npcm bılmıyorum
(3,250 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin Linkin ☺☺☺ kübranur ne kadarlık bi de ne zamandır bu şekilde
(185 puan) tarafından
Daha yeni dün başladık 30 aylık bilince herşeyin ama inatmı ediyor beni bezdirmeye clişiyor galiba
(3,250 puan) tarafından
Benimki de aynı yaa
0 oy
tarafından
Gece bezle cnm yavaş yavaş alıştırırsın 
(185 puan) tarafından
Uyuduktan sonramı bezliyeyım acba uyanıkken bezlesem daha hep ister mi acaba
tarafından
Ben degil cmm annem kardeşime uyurken bezliyordu daha o zaman gelmedi nasıl olur bilmiyorum
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm bizimde şuan 4 gün ilk gün hep altına kaçırdı dakika tuttum ona göre tuvalete götürdüm ikinci gün çişini tutmaya başladı ama şuan 4 gün deyiz bugün 8 kez çiş yaptı 3 nu altına kaciirdi ama pes etmiyoruz 
(185 puan) tarafından
Valla benimde pes etmeye hiç niyetım yok benı cYdırmaya calışıyor ama kanmam :)) cok fena valladiyor artık cişimi yapm ıyacam hep altına kacırıyor  umarım ilerleyen günlrrde alışır artık  gece nasıl napşyosun canım
(262 puan) tarafından
Alışır canım merak etme aslında gece hiç benzememek gerekiyormuş ama ben yorumları okumuştum benzeyen anneler var sonra alışan bebekleri olanlar var kış olduğu için ben beziyorum gece üşütürum diye ilk gece bezledim 2 kere kaldırdım baktım yine işedi ben de şimdi artık bezliyorum yani gece bezli sadece ama o da uyuduktan sonra bez diyorum anlamıyor
0 oy
(262 puan) tarafından
BuCnm bizimde şuan 4 gün ilk gün hep altına kaçırdı dakika tuttum ona göre tuvalete götürdüm ikinci gün çişini tutmaya başladı ama şuan 4 gün deyiz bugün 8 kez çiş yaptı 3 nu altına kaciirdi ama pes etmiyoruz 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Normal canım ilk zamanlar öyle oluyor 

Gece ben 2 3 ay bez taktım sabah kalkınca hemen tuvalete götürürdüm bezi çıkarır. Bir süre sonra bezi kuru uyanmaya başladı bende takmadım artık. Gece 1 kere beni kaldırır çiş diye hiç ışık açmadan götürürüm yapar geri yatırım. Bzen uyumak istemez ama ben uyku vakti kızım kalakamam şimdi diye yatarım 5 dk sonra uyur geri. 
(185 puan) tarafından
Maşallah. Benim oglan gece uynsa hayatta uyumaz o yüzdende cok zorlancam glıba zaten uykuyu seven bi cocuk degil bezi başta cıkardım baya bi aradı  sonra yok kalmadı dedimmi öyle bişi demedi şimdi gece taksam alışırmı acaba uyuduktan sonramı takayım napayım
(3,823 puan) tarafından
Ben konulmuştum kızımla sadece geceleri bez takacaz falan diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...