0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Hayatımda ilk defa akımı denedim ben zararlı çıktım :)

İşte varya kahvaltıyı evde mi dışrda mı yapcaz yda nereye gitcez gbi kağıtlara yazıp eşe seçtiriyolr ya ondan bahsedyorum. 

Evde ve dışarıda olmk üzere yazdım eşime seçtrdim Evde yazanı seçti snra km hazrlıcak diye yazdım sen / ben / beraber olmak üzere 3 seçnk sundm ve ne yazkki ben çıktım :)nerye gitcez olarak arba yıkama ve alışveriş yazdım blin baklm ne çıktı tabki arba yıkma :) baktm şans eşimden yna uzatmdım artık bıraktm akımda ilk ve sn noktayı koydm :) Bi dha denemem 

9 Cevaplar

0 oy
(1,135 puan) tarafından
Hicbir akımı denemem 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Canım onlar gerçekten yapmıyorlar ya takipçi için yalandan seçtiriyorlar aslında kagıtta yazanlar belli, boşuna kendine iş çıkarmışsın kıyamam sana güldürdün beni :)))
(4,067 puan) tarafından
Ben video faln çekmemştm iykide çekmemştm yksa eşm bakr bakr gülerdi bna :)
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Akım denemem ama sunumlu yaparım herşeyi bende :)
(4,067 puan) tarafından
Hiç uğraşamak gelmiyo valla öyle snumlr faln ne blim :)
0 oy
(779 puan) tarafından
38 yaşındayım daha hiçbir akım denemedim
0 oy
(663 puan) tarafından

İşinizi şansa neden bırakıyorsunuz, bizde kahvaltı görevi eşimde asla elimi sürmem :)

0 oy
(1,141 puan) tarafından
Ben denedim ama 2 kağıda da kendi istediğim şeyleri yazdım :D video falan çekmedim tabi kağıtları çektikten sonra 2 ci kağıdı göstermedim eşime sadece söyledim diğerinde evde yazıyordu yaaa diye :) 
0 oy
(3,396 puan) tarafından

Sosyal medyası hiç olmayan ben:ermm:

0 oy
(153 puan) tarafından

Reels çekmeyi çok seviyorum. Sizin çektiğiniz reels de aklımda ara tatilde denemeyi düşünüyorum. Eğlenceli oluyor :)

0 oy
(91 puan) tarafından
Yani bana gereksiz ve saçma geliyor tabi bu benim kendi şahsi düşüncem hiçbir akımı denemedim açıksa takip ettiğim insanlarda hep çevrem tanıdık es dost öyle fenomen falanda hiç yok o yüzden bu tür akımlardan hiç haberim olmuyor görmüyorum görmekte istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 220 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 378 göst.
0 oy
12 cevap 314 göst.
0 oy
4 cevap 341 göst.

379,746 soru

11,368,080 cevap