0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Kızlae sürekli hir bitkinlik hissi yorgunluk dinç durmaya çalışıyorum ama olmuyor sanki 

Evlendigimden beri sürekli bir sıkıntılar vardı .

Çocuğun sağlık sıkıntısı borç dert geçim benim sağlık sorunlarim evin işi çocuğun bakımı derken tükendim 

Eşim kendini saldın diyor bakımlı istiyor açıkçası haklida tavsiyelerinize açığım ne yapabilirim bundna çıkmak için edimwde üzülüyorum onunla ilgilenmek istiyorum ama çocuk çok yaramaz durmuyri uyumuyor sürekli mizmi ağlıyor hie bir şekilde gönlü olmuyor yemek yemiyor v.s 

8 Cevaplar

0 oy
(741 puan) tarafından
Bende de var bu ara o yaaaama sebepsiz
(2,369 puan) tarafından
Bendede işte yemek yapmak bile zor sanki dermanım yok oysaki evimin isininxok severim keyifle yaparım
Çocuğumun.kitafwtlwrini öperek asarım yani yada eşimin bardağını tabağını v.s severek toplar temizlerim ama tükendim
-Reklam-
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Yapmaktan hoşlandığın hiç bir aktivite yok mu biraz sosyalleşmen lazım gibi geldi bana eşin yardımcın olsun çocuğa o baksın sen dışarı çık arkadaslarinla vakit geçir yada alisveris yap hiç olmadi yürüyüş yap oğlum küçükken kolik hiç durmayan bebekti eşime bırakırdım ara ara sahile giderdim yürüyüş yapmaya yanima da kahve alırdım çok iyi gelirdi mesela keyfim fln yerine gelirdi yani yada arkadaşlarımla bulusurdum 
(2,369 puan) tarafından
Ay yok sürekli evdeyim bıktım isyan etmek istemiyorum ama aşırı darardim
(6,180 puan) tarafından
E çık işte eşin durumdan şikayetçi ise ona da söyle yardımcı olsun bu şekil eve kapatirsan kendini daha kötü olur bunalima girersin kendin için yap bunu yani
(2,369 puan) tarafından
Tamma canım of herşey üzerime geliyor sanki
0 oy
(914 puan) tarafından
Madem öyle iki üç saat çocuğa baksın sen de kendine vakit ayır D vitaminin de düşük olabilir şuan ben de oyleyim maalesef tahlillerde d vitaminim düşük çıktı sürekli evde olduğum için güneş görmüyorum ki dışarı da çıkmak istemiyorum çok mutsuzum yani bu durumdan
(2,369 puan) tarafından
Ay bende öyle
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Yardım ediyomu saldın derken çocukla ilgileniyomu kapattilar evin içine çocuk bak sesini çıkarma yemeği yap sesini cikarmaa he hayat sonra laylomlom olsun valla bnde hiç iyi degilim
(2,369 puan) tarafından
Ay evet ya tükendim
(3,767 puan) tarafından
Ruhum yoook uykusuzluk hava almiyok evin içinde
0 oy
(682 puan) tarafından
Aynı şey bnde de var ne yazık ki bir kızım var 4 yaşında gurbetteyiz eşimin işi için çok kötü bir evde kalıyoruz 36 haftalik hamileyim herşey üstüme üstüme geliyor ama kendimi iyi hissedecek şeyler yapıyorum bakım vs. Makyajla günümü kurtarıyorum size de tavsiye ederim 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım m teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(982 puan) tarafından
2 haftadır bendede vardı kalktım eşim görevden gelicek bugün geç geliyordu sabah 10da supriz kahvaltı hazırladım elbisemi giydim makyajımı yaptım parfüm siktim saçımı tarayıp açtım eşim kapıdan girince öptüm çok güzel olmuşum dedi eşim hiç neden suslenmiyorsun demiyor çünkü oğluma bakmak zor birlikte bakıyoruz halden anlayan biri bir anda kalktim üstümü giyinip hallettim önemli olan o an aklına geldi an hemen yapacaksın okadar 
(2,369 puan) tarafından
Aynen canım eşimde halden anlar ama işten gec geliyor onada bişey demiyorum ben çok güzel bakımlı bir bayandim bebekten yıprandım evdeki işlerimden falan eşimde diyor ben eski hatunumu istiyorum
(982 puan) tarafından
Aynı durumdayız cnm besmele cek kalk gündüz işini Hallet yemeğini filan yap oğlun uyudumu hemen yanına 15dkk bile olsa uzan dinlen sonra akşam oldumu duş al çıkmadan makyajını yap her gün yapamasanda ilk 1 haftada yap sonra devamı gelir ben bugün makyajımı yapınca çok mutlu oldum eşim makyajı seez doğal seviyor beni ama olsun özen gösterdim kendi morolim hemen yerine geldi seninde 1 kere yapman bile morel demek
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Sana iyi gelecek şeyler yap.enerjik şarkılar dinler. Kuran dinle. kşisel bakımına zaman ayır. Kuaföre sık sık git. Alış verişe çık. Misafir ağırlamakdan vaz geç. Sen gezmeye çık.
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım kişisel bakım olarak hiç aksatmam o tamam da işte oda diyor güzel güzel kıyafetler giyerdin önceden çok tatlı olurdun şimdi bı dön geziyon
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kendini salmaman icin esininde sana yardım etmesi lazım öyle herşey senin üstündeyken yemeğini bile zor yerken kendine bakim yapman elbette kolay değil kendini salmayan es görmek istiyorsa sana kendinle ilgilenmen icin fırsat vermesi gerekir 
(2,369 puan) tarafından
Canım beşik bana elinden gelen desteği veriyor inannii ama çalışıyor işi yoğun ve gev geliyor haliyle oda evde ilgi bekliyor şimdi oda haklı evde hzuur istiyor beni güzel görmek istiyor
(1,334 puan) tarafından
Yaa tabi haklı ama bizde keyfimizden bu halde degiliz ki valla ben gun icinde su içmeye vakit bulamıyorum sacim basim haliyle darma duman yapacak birşey yok
(2,369 puan) tarafından
Aynı ben ajahaj
(1,334 puan) tarafından
Kader ortagiyiz
(2,369 puan) tarafından
Aynen kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu