0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biliyorsunuzdur belki aha 1 hafta oldu hastanedeyim. Kaynanam da kendi için hastaneye gelmişti köyden. Kendi evi yok. Eşim de dün pazar diye benim yanımdaydı. Sanki bizden başka kimsesi yokmuş gibi bize gelmiş neyse. Bizim evin anahtarı da kaynanamda var. Yani eşim yeni verdi ama şöyle üst kilidin yok. Eve geleceğini bildiğimiz zaman sadece alttan kilitleriz. Dün bizim eve girmiş. 1 buçuk yıllık evliyiz ilk kez giriyor bu arada. Odamıza girmiş yattığımız yastığa kadar bakmış. Bugün hastaneye geldi onları ya sen yıka ya ben yıkarım diyor. Açık söylim eşimin yastığı hep kirlenir çünkü betonda çalışıyor duş almasına rağmen yine toz kalıyor. Gelmiş bana öyle diyor bugün. Bizim odaya mı girdin diyorum evet diyo. Saçma geldi yaniimayıp denen bir şey var. Ne işin var orda. Ki o da biliyor odamı sakındığımı. Köyde onların odasının kapısı hep açıktır bir kez olsun şöyle gireyim denedim açık olmasına rağmen. Evde ben yokum senin orda ne işin var. Haksız mıyım Allah aşkına ya. Ya bir şey görse utancımdan yüzüne bakamam 

19 Cevaplar

+3 oy
(692 puan) tarafından
Sen niye utaniyorsun onun utanması lazım yaptığı çok ayıp bisey...

Oğlu ile gelininin özeli mahremi girilip öyle didik didik bakılmaz,resmen kusurunu aramak için girmiş...
tarafından
Evet gördü zaten her şeyi. Çünkü evden öyle bir çıkmıştım ki her her yerdeydi. Eşim topladım dedi ama onun toplamasından ne olacak
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eger evinizin anahtarını ona veriyorsanız oda o evin üyesi demek ,istedigi her şeyi yapabilir lüksünü kendiniz vermişsiniz bakma desen de bakar anlamaz 
tarafından
Çok haklısın valla canım
(166 puan) tarafından
Ben de eşime vermeyelim anahtarı dedim yiyecek mı annem evini benim sinirimi tepeme çıkarma dedi
Kavga ettik dinlemezler zaten mecburen verilecek
0 oy
(356 puan) tarafından
Sende söyleseydin ya ne işin var bizim odamızda diye 
tarafından
Ay bırak kötü hep benim zaten. Zaten moralim bozuk bir de onla çekişemezdim
(166 puan) tarafından
Aradığını bulmuştur heralde tovbe yarabbim
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Zaten senin rahatsiz olucagini biliyormus. Ama eger bilmiyorsa girmis olmasi kotu degil belkide ilk kez oldugu icin evi gormek istemistir.   Ama biliyormus rahatisz olucagini ayip etmis
tarafından
Biliyor canım. Her geldiğinde odamın kapısını kapatırım. Çocuğun yatağına bakim dedi bir kez baktı. Odaya da bakıcaktı böyle çekmeceye falan. Çık anne boş oralar demiştim. Çıkartıp kapıyı tekrar kapatmıştım. Hayır bunun için kavga etsem yşne kötü ben olurum
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Görse ne olacak ?

Orası senin evin senin özelin!
Kirli de olabilir pis de ic çamaşırın da 
Kimseyi ilgilendirmez 
Anahtarı ondan alın 
tarafından
Alıcam zaten bu gidişle. Eşim beni üst kilidi vermemek şartıyla ikna etmişti ama böyle de olmuyor demek ki
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben odaya girmesini hic sorun etmedim ama sagi solu kurcalamaz kaynanam girer bebeğe bakar yanında uzanır vs takmam öyle şeyleri.. ama senin ki teftişe girmis gbi ne bakıyo yastığa çekmeceye ayıptır tersle yatak odanı kitle hatta
tarafından
Ben de sorum etmem zaten hep kapalı tutarım ama dediğin gibi ne o teftiş eder gibi
(421 puan) tarafından
Hic laf etme uğraşılmaz  yatak odasını kitle anahtarı at çantaya giremesin
0 oy
(119,318 puan) tarafından
aah o merak varya hep merakdan yaparlar
(166 puan) tarafından
Neyi merak ediyorlar ki kendileri de aynı şeyden geçtiler yani
Oturup yatak odasında tavla oynamadılar sonuçta özel alan
Ne işleri var sonra kızınca kızdı oluyor yaa
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım onlar meraklılardir odaları dolapları didiklemeye kaynana işte
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sizden başka gidecek bir yeri yok mu kime gidebilirdi başka 
tarafından
Var canım hep akraba. Kendi kızı bile var
Bekar kız kardeşleri var. Onu geçtim kaynımın evi var kimse kalmıyor
(1,271 puan) tarafından
Ayyy o zaman merakli yaa tepkini göster canım
0 oy
(557 puan) tarafından
Yaptığı ayıp bişey hani üstten toplasa belki anlarım ama didik didik bakması ve bunu sana demesi saçma. Sende bi dahaki sefere odanın kapısını kilitle canım. 
tarafından
Evde olsaydım asla sokmazdım zaten de evden apar topar hastaneye geldim eşime de demek hiç aklıma gelmedi
(557 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum bundan sonra dikkatli ol ne olur ne olmaz hep kitle kapını
0 oy
(276 puan) tarafından

image

cay koydum icseneee deee :)))

Eppp isterim fenalik cikarayim

İiccc istemem yerimde durayimm :)

(166 puan) tarafından
De bende isterim urtalık karışsn.... :)
0 oy
tarafından
Başa ne geliyorsa ya merakta ya... Diyeceksin olmayacak
0 oy
tarafından
Açık aramaya mi girdin evime de bir daha da girme rahatsız oluyorsan de ya da eşine şöyle o anladığı dilden konuşsun ayıptır bu ne ya 
0 oy
(682 puan) tarafından
Bnimde kayınvalidem odamı karıştırırdi çekmeceleri mi falan. Birşeyi adım gibi eminim koyduğum yerde bulamıyorum bakıyorum onda çıkıyor ya çantasında ya da koltuğun altında çıkıyordu. Dile getirince de üste çıkıyordu bnde eşime soyledim o da biliyor neyin ne olduğunu.
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Yavrum niye susuyorsun.anne daha beni mi elestiriyorsun sende hiç mi mahrem duygusu günah duygusu yok.orasi mahremimizbl nasıl girersin desene.aliverin anahtarı 
0 oy
(166 puan) tarafından

Çok ayıp ya ...ben bu merakı anlamıyorum 

Canm üzülme kesinlikle senin utanacagın hiçbir şey yok sen sorumlu değilsin bir kere 
1.5 yıllık evliyim bende artık bıkmştm bilerek yatağın üzerine iç çamaşırı gecelik filan koydum sonra da girmedi bir daha 
Ama köy evinde camdan izler içeriyi hep 
tarafından
Yuh artık o  ne. Belki özel bir şey yapacaksın
(166 puan) tarafından
Anne camdan izliyorsun görüyorum ben diyorum uyandnz mı diye baktım diyor
Uyansak geliriz zaten o yüzden köyden de soğudum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yatak odası orası istersen külodun ortada olur neye utanıyorsun ki girmesin ciddi bi şekilde senin benim yatak odamda ne işin var deseydin açıklama yapmasına izin vermeden de bir daha olmasın anne deseydin bak bakalım bir daha giriyor mu kaynanamın bizde bizim onlarda anahtarımız var acil durum hariç kimse kimsenin evine izinsiz asla girmez ben bile zili çalar öyle çıkarım gündüzleri akşamları da çaya çıkacaksak eşimle anahtarla açsa dahi eşim hemen ben zile basarım müsait değillerdir belki diye anahtar vermek bana doğru gelmiyor 
0 oy
tarafından
Valla benim kaynanamada veriyorduk bir ara ama kaynanam girmezdi sdce bir kez yeni evliyken komşular merak etmiş eve bakmak istemiş bende babamlardaydim ozmn dedi evi gezdirdim hoşuma gitmedi ama bişey demedim ginede . Onun dışında evde anahtar kalırsa diye yedek annemlere verelm dedi eşim ama ben verme taraftari değilim kaynanam için değil ama görümcem kayinlarim var belki gizlice alırlar girerler diye . Benim sonuçta bir özelm var birikimim var yok dedim artık vermiyorum 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Söylesene neden girdin yatak odası mahremdir diye ay çok gıcık ya
tarafından
Ben söylemedim de eşime mesaj attım hemen. O da kızdı daha da girmez o kızmaya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 338 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 862 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu