0 oy
121 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (291 puan) tarafından
Robot süpürge kullananlar memnun mu önerir misiniz ? Biraz açıklar mısınız evde küçük bebek var . Tek tek oda oda mı süpüruyorsunuz yoksa tüm ev mı nasıl oluyor. Bn çalışıyorum ama bebeğimle annem sürekli evde

3 Cevaplar

0 oy
(400 puan) tarafından
Benim robot süpürgem yok post yukarı çıksın
(291 puan) tarafından
Gerekli mi birde acaba  aslında en ihtiyacım olan ev toparlayan bı ürün :)
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Bacım ben mi pro kullanıyorum evi tümden süpürüyor istersen oda odada seçebiliyorsun. Yani tuşuna basınca süpürüyor yada telefondan uzaktanda açabiliyorsun yerde kablo vs olmasın yeter 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Tüm evi haritası var o şekilde süpürür mopu var silmek isterseniz ben memnunum eşim doğuma 1 ay kala aldı oda isterseniz işaretliyoruz orayı komple isterseniz o şekilde birde tabi yatak ayakları kanepe ayakları yüksek olmalı eşim yükseltti hepsini xaomi benimkisi tek fırçalı eşimin işi o özellikle tek fırçalı aldı çünkü hem şarj acisindan hem performans açısından 2 fırçalı lar da düşük oluyor Muş performansı 
(198 puan) tarafından
Silmesi nasıl acaba iyi siliyormu birde supurmesi...birde marka modeli şimdiden teşekkür ederim:)
(174 puan) tarafından
Silmesinden ben memnun değilim yani mop yerini bile çıkardım bende de xioami var tek fırçalı supurmesi çok güzel inanilmaz toz topluyor ama silince durdurup syrekli bezi yıkamak gerek bence pisliği gezdiriyor ben biraz da titizim o yüzden mopsuz kullanıyorum misafir falan gelmeden önce açıyorum en azından toz olmuyor yerde kendim siliyorum sonra
(1,804 puan) tarafından
Aynen bende çıkartıyorum mopunu yıkıyorum yoksa gezdirip duruyor  bende bazen kendim silerim yoksa silmesi güzel ben 2 sene yakın olcak bir sorun olmadı ne sarjinda falan cocuklu olduğumuz için çok rahatlik bir şey dökülse kırıntı i bölgeyi temizliyor bir tuşa basip xiaomi öyle marka modelini bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 155 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (2,566 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
4 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 789 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf Eymen & Zehra (5,392 puan) tarafından soruldu

381,078 soru

11,408,616 cevap

34,945 kullanıcı

...