0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından

Emziriyorum yanında sulu şeyler de yiyorum su içiyorum ama kabız olur diye korkuyorum bna kalsa hergün yiyecem hamileyken tiksinmistim şimdi canım istiyor :( sizce kabız olur mu geçen baya yedim ama bnde oda tuvalete çıktık emziriyorum ve dha 1 buçuk aylik. 

4 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Olmaz cnm sen yiyorsun sonuçta şu iç bol bol ona da şu ıcir 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben hamilym bnde sürekli yemek istmiorm ama kendimi tutuyorum yaptgmdada yoğurtlu yapym ama soslunun yerini tutmuyor
(1,633 puan) tarafından
Hamileyken sadece sana kilo yapar başka bir işe yaramaz  ama bn emzirdigim için sütten hersey çocuğa geçiyor bn üsutsem oda üsütuyo  kabız olsam ishal olsam vs hersey sütten geçtiği için
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kabiz olur musun bilmem ama cok kilo alirsin
(1,633 puan) tarafından
Evet onuda düşünüyorum;:))
(2,484 puan) tarafından
O yzuden yeme bacim bosver :DdD
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ah ben zaten makarnayi cok severim simdi gebeyim 14 haftalik dogru duzgun yedigim bir makarna hergun verseler bikmadan yerim o derece :D

(5,913 puan) tarafından
Evet canim ya tavuk et balik yyiyemiorum sut bile icemiorum makarnayi yogurtluyup yiyorum bulgur pilavini yogurtluyup yiyorum bide sebze yemegi yiyorum et falan olmicak icinde
tarafından
Anladım canım ben 18e gircem nerdeyse senin haftalarındayken öyleydim ben de. Hala bulantılarım tam gaz benim. Bugün bilinçaltı temizliğine bile gittim bulantılar için ahahahah. Ama et yemek zorundasın. Ben her et yediğimde mutlaka kusuyorum bir saat geçmeden ama yiyorum. Makarnayı kesinlikle bırakmalısın artık :( bebeğin ve sen sağlıksız kilo alırsınız. Hergün pırasa yemeye özen göster 2-3 güne bir ıspanak ye mutlaka. Bi de bol yoğurt.. inşallah geçer bulantıların ama sağlığınıza da dikkat etmeniz lazım
(5,913 puan) tarafından
Kuzum ya gecmior kusmuorum ama migdem kalkior migdemin bulantisindan uyuyamiorum zorladigimda ama dedigin gibi yemem lazim kendimi cok kotu hissediorum benim yuzumden yavrum vitaminsiz kalior diorum doktorum bir kac haftaya duzelirsin dedi ama iki hafta gecti hala ayniyim insaAllah biran oncrle duzelirim esimde cok kizior kendini dusunmuosan bebegini dusun ye dior ama elimde degil
tarafından
Elinde olmadığını çok iyi biliyorum canım.. sadece hamilelikte hayvansal proteinler çok önemli. Böyle köfte falan yemeyi dene en azından ya da tavuğu en hoşuna gidicek şekilde al ya da pişir. Çabala inşallah düzelcek ☺️
(5,913 puan) tarafından
InsaAllah yavas yavas denemeye baslicam kuzum :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 466 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 510 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 226 göst.
3 Ocak 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...