0 oy
1,022 göst.
Diğer kategorisinde (627 puan) tarafından
MERHABALAR ARKADAŞLAR  EŞİM SON ZAMANLARDA YÜKSEKLEN FİYATLARLA BİRLİKTE DIŞARIDA YEMEK YEMENİN ÇOK MALİYETLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR OKULA GİDEN ÇOCUKLAR GIBİ BESLENME GÖTÜRMEK İSTİYORUM DİYOR ÇALIŞTIĞI YERDEN YEMEK KARTI VERİYORLAR KULLANACAĞI BİR LOKANTA VS OLMADIGİ İCİN BİZDE MARKET ALIŞVERİŞİNDE KULLANIYORUZ  HERGUN HERGUN NE YAPABİLİRİM ACABA PASTA POĞAÇA TARZİ YAPIYORUM 1 HAFTADIR SİZCE NELER KONULA BİLİR KAFAM DA DELİ SORULAR 

48 Cevaplar

0 oy
(7,741 puan) tarafından
Günlük yaptığın yemeklerden de koyabilirsin bence
-Reklam-
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Ne yersek onu koyuyorum. Sefer tası var salata sulu sebze yemeği yoğurt öğlen için koyuyorum kahvaltıya haşlanmış yumurta peynir zeytin ekmek koyuyorum o orda ısıtıp yiyor
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Eşim de götürüyor akşam yemekleri biraz fazla yapıyorum götürüyor 

Bazen sabahları tavuk kızartıyoruö köfte kızartıyorum 24 saat nöbetçi poğaça ile doymuyor :)

0 oy
(915 puan) tarafından
Trendyolda ısı korumalı sefer taşları var termos gibi sıcak tutuyor onlardan alabilirsiniz 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Yemeği sıcak tutan termoslar var. Onlardan alın. İçine akşam yaptığın yemeği sabah ısıt koy. Öğlen yine sıcak bir skdilde yer. En güzeli. Aile bütçenize çok faydası olur. Hem de sağlıklı beslenmiş olur.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız bacım sefertası alın koy içine ogün ne yemek yapıyosan valla çalışırken ramazanda yapardık biz öyle çok güzel olurdu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sefer tası al kuzum akşamdan ne yemek varsa koy poğaça börekle olmaz hergün. Yeni nesil daha sıcak tutan sefer tasları da var 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım zeytinyağlı yemekler koyabilirsin soğuk sandviç olur 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
O dediğini ben çoktandır yapıyorm valla canm mecbur kalınca insan yapıyorsun işte, ben akşamdan kalan fazla yemeğimi saklama kabı na bırakıyorm onu götürüp yiyiyor ama genelde poğaça ve borrek yapıyorm yada pizza mesela 
0 oy
(414 puan) tarafından
Ben akşamdan yumurta hasliyorum sabah ekmegin arasina maydonoz yesillik koyup goturuyor krep yaparim icine cikolata salam surerim yanuna domates aalatalik yer bazen pogaca acma kek bazen ekmegin arasina aksamdan hindi fumeli sandvich yaparim genelde kahvaltiya gonderirim pglen yemegi bilemedim 
0 oy
(4,252 puan) tarafından
Esim kendi isimiz olduğu  icin sabah evde kahvaltı  öğlen  evde yemek aksamda saklama kaplarina koyuyorum  yemekleri  bazen hamur isi filan yapip gonderiyorum sende oyle yapabilirsin 
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Evde ne yapıyorsan ondan koy canım. Börek, poğaça, ekmek arası gibi şeylerde yapabilirsin. Ben evde ne buluyorsam ondan koyardım :) bazen birşey bulamazsam ekmeğin arasına peynir yeşillik koyardım yerdi.

0 oy
(107 puan) tarafından
madem okula gider gibi beslenme goturecegim diyor seni ne yapacagim derdinden kurtarsin oturup aylik liste hazirlayin beraber hem sana kolaylik olur hem yaptin sevmedim bunu demez
0 oy
(673 puan) tarafından
Bende esims poğaça pasta falan yapıyorum dünden kalan yemek varsa verirdim 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Termos yemek kabı alip herseyi koyabilirsin. Sicak tutar cesit cogalir boylelikle. 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
sandivic yap domatws peynir zeytin ezmesi hatta tonbalikli 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Minik termosa çorba koyabilirsin sulu yemek koyarsan benim babam oruç tutu zaman gece vardiyasındayken annem öyle yaprdı 8 saat falan sıcak olurdu çorba 
0 oy
tarafından
domates biber peynir zeytin sandviç tost sarma dolma börek pogaca değişik salatalar patates salatası nohutlu salata kisir borulce salatasi pilav ustu tavuk kek 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben çalışıyorum genelde bir gün önceden yemekleri fazla yaparım ertesi gün sabah ona koyarim
0 oy
(441 puan) tarafından
Valla benim babam sefer tazı almıştı 3 li annem o gün ne pişirdi ise ondan koyuyordu hee güne özel yapmak zor biraz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 200 göst.
0 oy
35 cevap 393 göst.
0 oy
51 cevap 782 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,094 soru