0 oy
1,018 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından
MERHABALAR ARKADAŞLAR  EŞİM SON ZAMANLARDA YÜKSEKLEN FİYATLARLA BİRLİKTE DIŞARIDA YEMEK YEMENİN ÇOK MALİYETLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR OKULA GİDEN ÇOCUKLAR GIBİ BESLENME GÖTÜRMEK İSTİYORUM DİYOR ÇALIŞTIĞI YERDEN YEMEK KARTI VERİYORLAR KULLANACAĞI BİR LOKANTA VS OLMADIGİ İCİN BİZDE MARKET ALIŞVERİŞİNDE KULLANIYORUZ  HERGUN HERGUN NE YAPABİLİRİM ACABA PASTA POĞAÇA TARZİ YAPIYORUM 1 HAFTADIR SİZCE NELER KONULA BİLİR KAFAM DA DELİ SORULAR 

48 Cevaplar

+2 oy
(13,804 puan) tarafından
Makarna haşlayip koy. Börek, sarma, dolma, köfte gibi şeyler yapabilirsin. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ekmek arası koyabilirsin 

Yemekte koyabilirsin 
(622 puan) tarafından
A101 de felan satılan sefer taslarından alsam yemeği sıcak tutar mı acaba
tarafından
Ordakileri bilmiyorum ama internet üzerinden termoslu olanlardan bakabilirsin
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Cikolatali ekmek olabilir patates haslayabilirsin zeytin peynir bal vs olabilir 
(3,579 puan) tarafından
Çikolatalı ekmek ne kız hahaha:) adam çalışırken doyarmi sence onla:)
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben ne yemek yaparsam saklmaa kabına koyuyorum birşey yapamazsamda yani götürülecek yemek olmazsa ekmek arası kızartma yapıyorum mesela 
(622 puan) tarafından
Öğlen yiyeceği için yemek soğur herhalde
0 oy
(154 puan) tarafından
Valla benim ki de arada canı isterse götürüyor ben ne yemek yaparsam ya da kek poğaça felan götürüyor genelde bazen yaptigimi begenmez götürmez ne fikir versem sana bilemedim doğrusu 
(622 puan) tarafından
Benim koca da beğenmez herşeyi ne yapacağımı bilemiyorum işte
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Borek sarma dolma sandiviç falan koyabilirsin zeytinyağlı fasulye falan isitilmiycak şeyler olabilir
(622 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yemek yap canım en güzeli 
(622 puan) tarafından
Sefer taslari ne kadar süre sıcak tutar acaba bilginiz var mı
(3,230 puan) tarafından
Kızıma çorba koyuyorum 6 saat sıcak kalıyor
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Akşam ne yamek yapıyorsan hep fazla yap kalani koy götürsün her öğle yemek yapamazsin ne yqpacagini şaşırır sin 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben iki senedir her gün yapıyorum akşam yapacağın yemeği biraz fazla yap öbür gün öğlen onu yesin sabaha da iki yumurta peynir zeytin bide domates koyuyorum ben nöbete kalacağı günde öğlene aperatif akşama da ana yemek yapıyorum 
(622 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Calistigi yerde mikrodalga varmi yada toplanip alsinlar hep birlikte uygun birsey sadece az isitmaya
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Haklı eşin 5 yıldr evliyim hep götürür akşamdan ne yersek koyarım illa ayrı poğaca pasta tatlı yapmam
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Ekmek arası börek tost saklama kabı var bende yemek yaptysam ondan koyarm katmer gözleme hazır yufkadan bazen eşim sıcak ekmek alır fırın karşısı evden peynir götürür zeytin falan arkadaşları ile yerler 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Orda yemek isitabilecegi bir yer var mı
(622 puan) tarafından
Malesef yok
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende sabahları ekmek arası sandviç hazırlıyorum hep evde kahvaltı yapmıyor orda yesin diye
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Neden bunu cocuk gibi beslenme olarak goruosun canım. Bizim ülkemizde cok yanlış bir yanılgı var okulda ki cocuk ymk goturmeye utanır çalışanda aynı şekilde. Ben isvecteyim ve burda en üst seviyedeki adamdan dışarda ki çöpçüye öğlen yemegini evden goturur. Buranın sistemi bu. Ve bu asla yadırganmıo. İş yerlerinde dolaplar mikrolar var herkes goturup yemegini koyuyo ymk saatı cıkarıp ısıtıp yıyo. Milletvekili dahi bisikletiyle elinde öğle yemeğiyle işe gidiyor :) eşimede yıllardır ymmk koyarım oda götürür. 

(622 puan) tarafından
Şakalasiyoruz çocuklar gibi bende goturuyum diyor yadirgama yok yani cnm beslenme adı altında koyarız ya çocuklara oda beslenme diyor ciddiye alınacak tarza bir yadirgama yok yani
(11,217 puan) tarafından
Ha yanı gocunmayın gayet normal dışarda almak hergun ymk artık yetişecek ley dgl yap hergun kü akşam yemeginden koy :)
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yani benim kocamda bildim bileli dışarıdan yiyor da eşim öğlen yemeğine kadar aciktigi için poğaça börek koyarım yer öğlen yemeğini yer öğün yerine geçmez ya her günde 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ben akşamdan ne yaparsam koyuyorum yemeği ısıtacak yer de varmış. Makarna olur, pilav-etli sebzeli yemekler olur. Herşey koyuyordum.
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Canm sefer tasi şart surekli soğuk yiyecekler koyamazsın adamda sıkılır akşam yemeğini fazladan yap yarın için koy bence
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Pandemiden beri evden götürüyor termos aldik (yemek termosu stanley ) evde ne yemek varsa sabah ısıtıp koyuyoruz (hangimiz müsaitsek)öğlen yiyor kahvaltıda cikmadannhair olursa evde yapıyor olmazsa küçük bir kaba peynir zeytin koyuyoruz yumurta hasliyoruz bazen soğuk sandviç yapıyoruz öyle yiyor eşiniz haklı gerçekten çok maliyetli .Hazirlayamadigimiz zamanlarda oluyor o zaman dışarıdan yiyor.
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Akşamdan yemek kalırsa bende koyuyorum evet fiyatlar çok yükseldi adam ne yapsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 196 göst.
0 oy
35 cevap 390 göst.
0 oy
51 cevap 777 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,361 soru