0 oy
1,023 göst.
Diğer kategorisinde (627 puan) tarafından
MERHABALAR ARKADAŞLAR  EŞİM SON ZAMANLARDA YÜKSEKLEN FİYATLARLA BİRLİKTE DIŞARIDA YEMEK YEMENİN ÇOK MALİYETLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR OKULA GİDEN ÇOCUKLAR GIBİ BESLENME GÖTÜRMEK İSTİYORUM DİYOR ÇALIŞTIĞI YERDEN YEMEK KARTI VERİYORLAR KULLANACAĞI BİR LOKANTA VS OLMADIGİ İCİN BİZDE MARKET ALIŞVERİŞİNDE KULLANIYORUZ  HERGUN HERGUN NE YAPABİLİRİM ACABA PASTA POĞAÇA TARZİ YAPIYORUM 1 HAFTADIR SİZCE NELER KONULA BİLİR KAFAM DA DELİ SORULAR 

48 Cevaplar

0 oy
(158 puan) tarafından
Ben evde kahvaltı yapmadığı için poğaça yapıyorum iş yerinde çayla yiyo akşam yediğimiz yemeği biraz fazla yapıyorum sefer tasına çorbasını salatasını yemeğini koyuyorum öğlende onu yiyo ama bizimkinin ısıtmak için yeri var sen sıcak tutan sefer tası alıp onlara koyabilirsin
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Börek çörek pasta sarma makarna yumurta. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben her gün hem kahvaltı hem yemek koyuyorum iş yerinde mikrodalga var orda ısıtiyor. O yüzden her yemeği koyabiliyorum yani ne yemek yaparssm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 günde bir kahvaltı koyuyorum kahvaltılık kabı var eşimin 3 bölmeli. Hergün de evde ne yemek varsa ondan 2 çeşit koyarım sefer taslarına onları yiyor. İş yerinde yemek imkanı verilmiyor evdeb yemezse cepten yicek oda günlük 50-60 lira ediyor. 
0 oy
(582 puan) tarafından
Sebze haşlama çeşitleri

Et tavuk haşlama-kavurma

Uzun makarna, domates söğüş, barbunya pilaki

Patso(ekmek arası patates kızartması ketçap mayonez)

Köfte patates

Çiğ börek

Karışık kızartma tabağı, yoğurt, sarımsaklı domates sosu

Patlıcanlı gözleme

Mantı

Karnıyarık

Kısır, domates söğüş, yeşillik

Gül böreği vs vs..
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşim benzinlikte çalışırken bende çok yemek yapıp saklama kapları a koyardım genelde evde yaptığım ne yemek varsa onu koyuyordum fazla fazla arkadaşlarıyla bölüşsün diye 
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Benim eşim sefer tası götürüyor evde ne pişerse onu götürüyor meyve koyuyorum gündüze gidecekse kahvaltılık poğaça kek koyuyorum öyle işte... 
0 oy
(731 puan) tarafından
İstanbul da mi yasiyorsunuz bilmem ama  burada ikra var,sefer taslari var yemek termosu yani.Esim icin kullaniyoruz cooom guzel.İsi tutma ozelligi harika asla dokulme taşma da yok.Ev de ne varsa yemek omu koyu  sicak sicak yesin is yerinde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 200 göst.
0 oy
35 cevap 393 göst.
0 oy
51 cevap 782 göst.
2 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,141 soru