0 oy
259 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Herkese iyi geceler kızlar.Kizim on dokuz aylık bir haftadır değişik şekilde soluma hareketi yapıyor sanki nefes nefese kalmış gibi .İlk olarak beş gün önce akşam çay içerken biz elinde oyuncaklarla kosusturup nefes nefese kalmış gibi hızlı hızlı soludu ben korktum esime noluyor neyi var filan diye telaş ettim eşimde oyun oynuyor bilerek yapıyor dedi .Geri durdu yapmadı o günden sonra ya oyun oynarken ya duruken böyle heyecanlanmis gibi nefes alıp veriyor bazen gülüyor oyun mu yoksa bir rahatsızlık mi anlamadım hala takipteyim ama bugün komşumuzun kızı geldi onunla oynadılar bu konudan bahsedince abla bazen çok değişik soluyor rahatsız olmasın astım filan dedi kafam karıştı haftasonuna giriyoruz doktora götürmem ama haftaya götürsem mi 

6 Cevaplar

0 oy
(15,242 puan) tarafından
Götür götür dostum ne olur ne olmaz. İnşallah oyundur ama için rahatlar en azindan
(309 puan) tarafından
Çocuk doktoruna mi götürmeliyim yoksa göğüs bölümüne filan mi
(15,242 puan) tarafından
Sen çocuk doktoruna götür de gerekli görürse o seni yönlendirir
(309 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Acildense, polikliniğe randevu al göster canım, aklında kalmasın.
(309 puan) tarafından
Çocuk doktoruna mi goturmeliyim yoksa bölüme mi göğüs kalp filan
(215 puan) tarafından
Çocuk doktoru onaylarsa kalp doktoruna gidebilirsin. Yani önce çocuk doktoruna randevu alacaksın. Doktor çocuğu görecek şikayetlerin neyse ilgili uzmana seni yönlendirecek.
(309 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Goturmende fayda vardır oyunsa zaten için rahat eder ama sana bi tavsiye gitmeden o durumunu çekebilirsen bir video'ya al doktora nasıl olduğunu gösterirsin ona göre yönlendirir dilerim oyundur yaptığı 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende öyle umuyorum .valla çok güzel bir fikir verdin gerçekten çok iyi olur çeksem çünkü o an onu yapmaz boşuna götürmüş olmam çok saol;)
(15,242 puan) tarafından
Çok iyi fikir gercekten
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence bi çocuk doktoruna götür kuzu. Gerekli görürse o yönlendirir başka doktora. Ama sanmıyorum bişi olacağını bebekler değişik değişik sesler çıkarıp hareketler yapabiliyorlar.büyüyüp keşfettikçe. 
(309 puan) tarafından
Evet öyle çok değişik şeyler yapıyorlar bazen ama bugun kafama çok takıldı en iyisi götürmek ozaman . Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Telefon izliyosa yada tv den internetten videolar izliyosa ordakilerden gorduklerni yapabliolar tabiki goturmende fayda var benm kizim bikere topalladi bildigin aklmz cikti hastaneye 2 kere goturdk 1 kere saglk ocagna goturdm inan hicbse ckmadi bi ara karnm agrio dedi durdu hastaneye goturdk 2 kere kan idrar rontgen cekildi temz ckti o videolardan etkilenip dikkat cekmeye calsioms megerse sen ynede gotur insallah bseyi ckmaz oda dikkat cekmek icin yapiodur canm ynede cok gecms olsunnn
0 oy
(790 puan) tarafından
Yakalayabilir sen video cek doktora göster daha fazla bekleme Allah korusun Rabbim şifa versin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 407 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervenar (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervenar (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde kbraras22 (2 puan) tarafından soruldu

380,315 soru

11,387,038 cevap

34,887 kullanıcı

...