0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Size konuyu 3 şekilde anlatcm bana bi yol gösterin artık bunaldim yeminle..

1. Önceki postumda anlattım ben kimsenin yatak odasına girmem kimse de benimkine girsin istemem dedim. Bu kaynanamın çok zoruma gitmiş ne demekmiş gelinin odasına girmemek, orda teyzeme birşey diyememiş ama çok kırılmış ben onunkine girermisim o benimkine .neymiş özel durumlar olurmuş kapı çalınir öyle girilirmis onun dışında istediği zaman girer bakar çıkarmış. Dedim ben annemden böyle gördüm diyor senin annenin psikolojisi bozuk.  teyzemin ağzına laf vermişim teyzem gider orda burda dermiş ki gelin kaynanaya guvenmiyo yatak odasına sokmuyo.  Bende dedim bu evde konuşulan mahalleye dagitiliyorsa o insana da güven olmaz böyle terbiyesizlik te olmaz ona da ayrı bozuldu 

2. Yine önceki postumdan bilen bilir kaynana sürekli benim evimin anahtarını istiyo bende eşimde vermiyoruz bana diyo yatak odan mi değerli kizin mi..? Sen kızını güvenip pazara gidiyorsun anahtarı bırakmıyorsun. Bende büyü yapacak karekter yok oğlum niye boyle düşünüyor senin annen baban benim oğlumu dolduruyo.  Kızlar bu konuda Allah şahid annem babam eşimle ayda bir görüşür oda bize gelirler oturmaya kızımla oynar giderler onda bile inip hoşgeldiniz fln demezler  kaynanamgil annemlere bide utanmadan daha kara caliyo. Biz ona soğuk durdukça oda bize soğuk duruyormuş yav Allahini seversen bir tabak bal istedim onun parasını istemiş kadın yaa neyim sıcaklığı..? 

3. De hali silkeleme  olayı benim iki balkonum var ve kaynana her ikisinden de hergun hali silkeler  bizde tartıştık yapma dedim hastalık oldu duramıyorum fln dedi geçen annem geldiğince de gördü balkonda ekmek kırıkları elma kabukları mandalina kabukları fln bana kızdı kendi annem. dedi kızım az temiz ol bu ne balkonlar dedim anne ben buraya harcadığım suya acıyorum yine aynı oluyor dedim kaynanam da gelince annem utanmıyor.musun aşağıları kirletmeye dedi burda kızım değilde başka kiracı olsa bu kadar sabretmez dedi insanları enayi yerine koyma dedi. Diyo ben kızına dedim perde tak ben duramam annem daha birşey demedi ertesi gün yine aynı 

Dünde çıktım evini temizlemeye bir saat boş boş konuştu yok annem niye desistiriyormus kendisi evde durdukça diyormuş ki oğlumu benden alacaklar soğutuyorlar.  Boyle giderse sizinde yuvanızda huzur olmaz bizimde ya anahtar mevzusunu cozun verin anahtarınızı yada ben size güvenmem fln. Sen.milletin ağzına çok bakıyorsun sen beni dinle birinci gelin olursun fln.  Bende eşime dedim Eşimde dedi ki ben anahtarımı vermyorum isteyen isteği kadar konssn. 

Sizce ne yapayım bana bir yol verin diyin sen gerizekalının nehir yanlış düşünüyorsun hem yatak odası olayında hen anahtar olayında 

22 Cevaplar

0 oy
(3,251 puan) tarafından
Ağzınla kuş tutsanda sen kötüsün kötü olacaksın. Hiç diğilse kendini ezdirme,kararlı dur. Konuşduğuna deysin. Çünki öylede böylede konuşacak
(770 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi susmuyor
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Vallahi kendi kayınvalidemi düşündüm ben de pek sevmem bana da yanlışları oldu benden anahtarı istese bende vermesem Bir kere de oglundandan ister bir daha da istemez olmasi gereken budur yani niye ısrarla istiyor demek ki bir şey var aklında onu yapmak istiyor bir de devamlı senle annen oğlumu benden soğutuyorsunuz dediğine göre demek ki bir şey yapacak ki kendince oğlu ondan soğumasın diye o yüzden ısrarla istiyor bence o kadına karşı çok dikkatli ol evinde çok fazla bir şey yiyip içme her şey beklenir böyle bir insandan bana hiçbir şekilde güven vermedi yaptıkları resmen sana eziyet ediyor tepedenn balkonlara halı çırpmak nedir ya ayıptır yani hatta bence imkanınız varsa altlı üstlü oturmayın taşının çünkü gerçekten çok zor en azından evini ayrı olur haftada bir senede bir gelir rahat edersin böyle tepemdeyken çok zor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 326 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu