0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından
Etrafındaki evler ayakta ortada bina yıkılmış bu evleri yapan mütahitler rahat uyumayın inşallah araştırılmalı kim bu evi yapmalarıiçin onay verdiyse hepsi bulunmalı 

2 Cevaplar

0 oy
(5,378 puan) tarafından
Çin'de de olmuş dyorlar 9 virgül blmem kaç bir çizik bile yokmuş 
(763 puan) tarafından
Onlarda bide sıklıkla oluyo adamlarda ne ölü var nede yıkılmış bir yer olsada çok nadir işte böyle herşeyden çalmaya devam ettikçe gelişmekte olan ülke olmaya devam edeceğiz o kadar kötüyüm ki korkuyorum içim acıyo başım çatlıyo o kadar can gitti sağ çıkan insanlar herşeylerini kaybetti inşallah ne burda ne öteki tarafta rahat uyuyamasınlar babam küçücük bir dükkan yaptı o kadar çok yerden onay aldı ki dükkan için bu yapılara nasıl onay verdiler ben anlamış değilim
(5,378 puan) tarafından
He vala bizim turkiyede çalıyorlar çimento ya battaniye bile zam gelmiş dyorlar destek olmak yerine köstek oluyorlar:(
(763 puan) tarafından
Evet hemen fiyatları artmış ve yıkılan marketleride insanlar yağmalamışlar adam televizyon götürüyodu ya bu nasıl bi zihniyet kadın eline yağ bidonlarını almış götürüyodu bide yüzünü kapatıyo bu ülkede bu kadar şerfsiz insan olduğu sürece bizden hiç bi halt olmayacak böylede kalacağız ileri gidecğmze geriye gidiyoruz
(5,378 puan) tarafından
He valaa vicdanlik bnce çok üzgünüm vala
-Reklam-
0 oy
(215 puan) tarafından
Tabi canım tabi hiç birşey yapmazlar. Ben inanmıyorum. Bu ülkeye dair hiç umudum yok artık. 
(763 puan) tarafından
Hiç bişey yapmayacaklar ordan sağ çıkan insanlar herşeylerini kaybettiler büyük ihtimalle bu insanlar nasıl yaşayacaklar bu halde benimde yok benim babam küçücük bi dükkan yaptı o kadar yerden onay aldı ki bu koca binalara nasıl onay verdiler anlamış değilim muhtemelen onay verenlerede para filan vermişler yada araya birini sokmuşlardır rahat uyuyamasınlar inşallah ne bu dünyada ne öteki tarafta
(215 puan) tarafından
Ben en son donarak ölü çıkarılan bebekten sonra kendime gelemedim. 13 aylık kızım var çok zor.
(763 puan) tarafından
Ben artık bakamıyorum inan o kadar kötüyüm ki başım çatlıyo aklım hala orda bakmayım diyorum yine elim gidyo kanallara canlı birini çıkaracaklar umuduyla  oğlumun tüm botlarını kışlıklarını yolladım umarım yerine ulaşır

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy
5 cevap 190 göst.
0 oy
21 cevap 2,236 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

380,424 soru