0 oy
2,088 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Dün akşam eşimle ele avuca gelmicek birseyden dolayı tartıştık ve bana topla eşyalarını git artık seni görmek istemiyorum dedi her kavga da ağzına aliyodu bu lafı ve bende tamam eminmisin dedim evet dedi hazırladım valizi ise giderken bırakıcam dedi kapının önünde komşuyla karşılaşınca akşama bırakıcam dedi ele avuca gelmeyen şey bin kere git dedi 1 kere kal demedi.. normalde aileme anlamlara anlatırdım konuşurduk şimdi herkes babama uzuluyoken kimseye anlatamıyorum. Sanırım sabrım buraya kadarmış. 2 çocuk ve ben. Allah herkesin hakkında en hayırlısını nasip etsin. 

32 Cevaplar

+6 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

O ele avuca gelmez şeyler dediklerimiz aslında yılların birikimi. Eşler birbirinin sabrını öyle yoktan şeylerde tüketiyor ki hep söylüyorum esas sabır gösterilmesi gereken, alttan alınması gereken yerde iki taraf da tükenmiş oluyor. Git diyen geri adım atmıyor, git denilen hayır kalmak istiyorum diyemiyor. Sen keşke gitmeyeceğim gitmek istiyorsan buyur kapı orada, burası benim de yuvam kovamazsın deseydin canım. Çünkü o valizi topladıktan sonra maalesef gururun daha ağır basacak. Söyleyemeyeceksin. Yinede sakin ol valizini boşalt otur evinde bence. İki çocuk diyorsun. Aldatma, içki kumar, dayak ahlak suçu yoksa bence şu aşamada bitmesi gereken bir yuva değil bu. Allah herkesin yuvasına huzur versin. Öyle git git git diyen birinin yanında ısrarla kalmak sana da zor eminim ama bi kere daha kalmaktan hiçbişey çıkmaz. İlerde geri dönülmez bir yola girdiğinde yada girmekten başka çaren kalmadığında ben çocuklarım için elimden geleni yaptım dersin.. 

(9,651 puan) tarafından
Tartışma oldu diye dün gece babannesinde kaldı gene tartisiriz üzülür diye getirmelerini istemedim canım şimdi babasının arkasından nasıl ağladı baba gitme gitme seni çok özledim diye için parçalandı.. olan gerçekten de çocuğa oluyo biz duzelsekte onda biseyler yıkık kalabilir her yaptığımıza her konustugumuza cok dikkat etmemiz lazım.. gece arıyorum kizim nasılsın diyorum anne annaneme gitme diyo sadece.. inşallah bu benim için de büyük bir ders olmuştur..
tarafından
Kıyamam kuzuma. Bi ömür ana babasıyla mutlu huzurlu yaşasın inşallah.. Çok iyi yapmışsın canım çocuklar unutmuyor hiçbişeyi..
(1,048 puan) tarafından
Kız maşallah eski soruları falan hatırlıyorsun. Ben şusn fark ettim arkadaşın nickini. Küçüğünbiri sanıyordum kurgucubiriymiş . bu dikkatsizlik le iyi ölmedim ben bu yaşa kadar
tarafından
Hahha çok hoşsun Busray :) ben dikkatimi çeken sorulara ve dikkatimi çeken kişilere bakıyorum çoğunlukla o yüzden kalıyor aklımda :)
(1,048 puan) tarafından
Aman aman maşallah . hafıza iyidir
-Reklam-
+5 oy
(382 puan) tarafından

Kendi ayaklarının ustunde dur tilkinin dönüp dolaşıp gelicegi yer gene senin yanın olucak o zaman dim dik çok karısına şimdi gönderiyor anakendi köpek gibi donucek üzme kendini sakın 

(1,204 puan) tarafından
Fıstığıma katılıyorum aile ne kadar iyi olursa olsun seni üzerler sığdırmazlar. Benim yılan anam da ablam bolaşndı 1 kıxı var neler öekti neler yeğenimyeğenimi hizmetçi gibi kullAnıyor ablam çalışıyor parasını yiyor genede tartışmaları bitmiyor. Mantıklı düşün öfkeyle kalkan zararla oturur akşama geldiğinde niye gitmedin derse ben evimi bıramam gidiyorsan sen git de...
(590 puan) tarafından
Hayır gerrkmiyor bak git burnu surinsun diyolar o zaman dahada alıscak bak bi kere gittin tekrar geldi barısdın aklında kalcak zaten hitti gelcek kalacagı yokki deyecek ayagı yer alcak  sonra nolcak evinizin her probleminde her kes bilmis olcak. Deyermi sence. Akıllı mantıklı insanlarsınız kendin söyluyorsun sinirli bahene arıyo her kesin kocası bir deyil canm  meseala benm kocam hemen özr diler geri alar lafın. Bazısınki senin gibi siniriyle söyler hemen dilemez eminim ki aklında söylediyi lafların altini cekiyo nasl olacak diye dusunuyo. Bazılarınkisida hic fusunmez dedimi biter.  Sen toparlıyacaksın kocanı iki kocun bası bi kazanda kaynamaz canm  o ates olanda sen su ol kuzm alttan al oda anlasın sucun tabi hemen barısma konus hemde sonda uyar senin geri adım attığnı görse ailene önem verdiyni görecek kendide pisman olcak cunki biliyorum hic sorununuz yokdu sizin bir hata isde yapmıs ama eve gelib seni kapida valızle görse oda barısmak isdese hemen inat yapar kjmseyi duyma canm kendu aklınla duygularınla konus senin hayat arkadasın dusun ne kadar sevdiz birbirnizi ya bir sorunda dagılacakmı aileniz yapmayın
(590 puan) tarafından
Evet canm senin ablan ama ben bunları kendim yasadım. Bir bir ne kadar kendi kasansada yinede ezilcek cocukları babalı birini ggördumu icindd hep buruk kalcak nasl benim ailem var simdi babasıyla birin görduyumde icim gidoyor
Söylemez sanmam pisman olcak ama arkadasım elinde valız gördumu unat yapcak
(1,204 puan) tarafından
Aynen biz annemlere gidince kizim tlfda babasıyla konuşunca yeğenimin boynu bükülüyordu. Diğer ablam eşiyle gelirdi kizim oğlum der çocuklarını kucaklayıp öperdi o  çocuk orda masum masum bakardı yazık günah çocuklara
(590 puan) tarafından
Evet icim burkuluyo yaa cok uzuluyomm
+4 oy
(1,948 puan) tarafından

Git kız vallahi muhtac mısın ki sanki gitte ağzı yansın. Emin ol yanar da biraz soğuk kanlı ol komşu ne alakaymış da komşuyu görünce akşam bırakırım demiş.

(9,651 puan) tarafından
Sanırım öyle yapicam. Isteyken  ben giderim inşallah o gücü bulurum kendimde
(9,651 puan) tarafından
Gideceğim yer belli zaten biliyo da bilmiyorum en doğru şeyi yapmak lazım en doğru şekilde düşünmem lazim
(8,328 puan) tarafından
Anladım gidesin de yok ama yaptıgı da kafanı kurcalıyor.Gitme o zaman canım burası benım evım sende benım kocamsın bu hayat bırlıkte gecıyo madem gzel gecsın nıye zehır edelım bırbırımıze de 2 tane evladımız var de.Ya da bir süre konusma hızmetını yap gec kenara mutlaka pısman olacaktır.
+4 oy
(2,266 puan) tarafından

Çok üzülüyorum  böyle okuyunca ya Allah o kocana akıl fikir versin rahatlık mı batıyor bu eşlere anlamıyorum git demek ne ama sen bi süre  git burnu sürtsün canım  

(9,651 puan) tarafından
Burnu sürter  mi bilmiyorum gidersen bir daha kesinlikle adım atmam tamamen biter dedi ki yapmasından da korkuyorum. Büyük birşey olsa  bukadar celismicem kendimle
(2,266 puan) tarafından
Bi tanıdıgın ablan abin varsa ona git canım ortada büyük bişey yok eminim pişman olacaktır
+4 oy
(249 puan) tarafından

Canım sebep neydi ki çok üzülüyorum böyle şeyler okuyunca ufak bişeyse oturup konuşun belki hallolur 

(9,651 puan) tarafından
Küfür etti bende durup dururken ediyo diye kızdım büyük birşey değil gerçekten ama olay bu raddeye geldi. Elinide kaldirmaz vurmaz çok fazla da bisi demedi ama en ufak birseyden git demesi artık sanırım benide taşırdı. Ama şuanda hala emin olamıyorum gitmek mi kalmakmi..
(249 puan) tarafından
Siz çok fazla kavga editosanız tahammül seviyeniz bitmiş sanırım bir süre ailene gidip lafa dinle istersen mutlaka gelecek seni almaya sende o zaman bir daha söylersen dönemem dersin
(9,651 puan) tarafından
Çok fazla değil aslında çok uzun süredir kavga etmiyoduk 2 yıldırda git demiyordu yenmişti o saçma Se yi ama şimdi demesi üzdü sanırım bende çocukluk etmiş olabilirim der demez hazırladım valizi
(249 puan) tarafından
Onun dur demesini bekle canım kafana göre çıkıp gitme bence
+3 oy
tarafından

Kuzummm yaaa noldu boyle kiyamam :(

(9,651 puan) tarafından
Çok saçmaydi. Git dedi her kavga diyodu bende saçmalama diyodum git dedi eminmisin dedim topla valizini dedi tamam dedim ve topladım kal demedi.
tarafından
Onu bekleyip minnet etme o zMn cik git kuzum ailene
(9,651 puan) tarafından
Bilmiyorum canım annemler burda yoklar babam amilyat oldu 1 aydır hastanede yatiyo annemlerin evin anahtarida arabadaydı kayinpederimden istemem lazım annemlerin evin anahtarını ceviz kabuğunu doldurmaz birseyden dolayı yuvamı yıkmayı istemiyorum. Ama biraz daha değer görmek istiyorum.
tarafından
Hep boyle yapiyosa  olmaz ki deger gormen icin seninde gururn oldgnu gidebilecegini gormeli
(9,651 puan) tarafından
Bi 2 yıldır falan söylemeyi baya azaltmıştı ki uzun zamandır kavga da etmiyoduk tartışmada yasamiyodk o da dikkat etmeye başlamıştı şuanda olan o git dedi bende dünden razı hazırladım olay bu şekilde şuanda. Ciddi  oranda azalmıştı git demesi ama belki birdaha hiç demez diye topladım valizi. Şuanda b.ktan sebepten evi terkeden ben olucakmisim  gibi geliyo
+3 oy
(1,379 puan) tarafından

Ya esiniz devamli size git diyor esyanizi topluyorsunuz Evet çok zor bir durum ama şunu anlamıyorum birde adam sizi birakayim diyr sizde adam beni bırakacak diye Kurbanlık gibi bekliosunuz ya bu nasıl is hala adama muhtaç görüntüsü veriosunuz bu nedir kardeşim ya git dedi topladin eşyanı dön arkani baş git ailenin yüzune nasıl bakacaksin sanki gelin alma gibi gelin bırakma bu nedir ya lütfen 

(9,651 puan) tarafından
Kesin emin olsam gideceğimden dediğini yapicam ama ele avuca gelmeyen birşeydi ki bunu ağız alışkanlığı ettiği için söylediğini de farkındayım. 2 tane çocuğum var ve şuanda babam 1 aydır hastanede yatiyo kimseye söylemek istemiyorum ailemi üzmek istemiyorum
(1,379 puan) tarafından
Peki bavul hazırlaNms komşu olduğu için bırakmamis aksm gelip Ailene bıraktığın da aileniz demicek mi siz utanmiomusunuz kavga etmiş birde iki kişi karşıma gelmissiniz demicek mi nasıl yüzüne bakacaksinz ağız alışkanlığı dahi olsa gururunz nasıl el veriyor siz onun eğitimli kedisi Köpeği misiniz gel deyince gelecek git deyince gidecek şimdi Durmuş evde bekliosunuz belki vazgeçer goturmez ağız alışkanlığı hadi vazgeçti diyelim aranız düzeldi ınsalalh 3 5 gün sonra geçen bavul topladin gitmedin defol git derse ne.yapcan o bavulu aksam hangi gururla boşaltcan canım
(9,651 puan) tarafından
Ailem burda değil bahsetmiştim daha önce babam akciğerden amilyat oldu ve 1 aydır hastanede annemler normalde burada oturuyo onların anahtar arabadaydı kayınpeder den anahtarı isteyip gidicem sanırım. Olur olmadık yerde evi terk etti bitti olmasın çocuklar bu sebepten ayrı anne babalara sahip olmasın diye en mantiklisini yapmam lazım. Sadece kendim için değil çocuklarım icinde en iyisini dusunmem lazim
(1,379 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canm
(9,651 puan) tarafından
Inşallah. Teşekkür ederim
+2 oy
(661 puan) tarafından

Insallah aksama hatasini anlar cnm bnm yaaa cok uzldm  skma canını hersey yoluna girer insallah

(9,651 puan) tarafından
Inşallah canım ama hatayi bende görüyor suçlu benmisim:/
(661 puan) tarafından
Erkek milleti hepsi ayni bnde cok cdktim ailesi yuzunden  onlari melek gordu bñ oldm hatali olan elim dilim degmez , isimdeyim annesi hastalaniyo o bile bnm yzumden oluyo dusun hepsi ayni bi kendileri dogru rabbim yardmxn olsn cnmn bnm inslah hersey yoluna girer
(9,651 puan) tarafından
Kendilerini bukadar çok sevmeleri ne üzücü. Inşallah hepimiz için en doğrusu olur en hayırlısı olur
+2 oy
tarafından

Canim benim noldu ya cok üzüldüm emin ol gidecegini sanmamistir. Sen gidince 2gun sonra arkanca aglar. Zaten hep derdin gorumcen  kaynananla aran iyi onlar da esine kizacaklardir. Üzülme canım kotu gunler de gecicidir

tarafından
Soyle kayinvalidenlere gidim biraz kaliyim kafam dagilsin o da ozlesin biraz. sonra zaten ozler sizi gelir
(9,651 puan) tarafından
Öyle yapicam sanırım kayinvalidemlere  dicem bakalım birşey yapamıyorum. Diyemiyorum.
tarafından
Sende ayni benim gibisin icinden gecenleri soyleyemiyirsun hislerini ifade edemiyorsun bu da insani daha cok uzuyor. Hakkinda hayirlisi canim insallah geçer bu gunler
(9,651 puan) tarafından
Geçicek canım herşey geçti unutuldu buda geçicek inşallah en doğru şeyi yaparım en güzel şekilde geçer.
tarafından
Inşallah canim sikma canini
+2 oy
(8 puan) tarafından
Allah bu kocalara akıl fikir vicdan versin dün ben de ***** Bi sebepten tokat yedim seni o kadar iyi anlıyorum ki gidebilecek Bi ailen varmış bence kesinlikle git Allah yardımcınız olsun
(9,651 puan) tarafından
Ailem burda değil babam 1 aydır hastanede yatiyo canım evleri burada anahtar onun arabasında sanırım kayinpederimden anahtarı isteyip gidicem.
(8 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemiyorum insan başına gelince daha iyi anlıyor böyle şeyleri inşallah o gelmeden sen gidersin o evden
(9,651 puan) tarafından
Inşallah o cesareti gücü bulurum kendimde.
+1 oy
(493 puan) tarafından

Canim sakın bir yere gitme rahatsizsa kendisi gitsin sonucta orasi da senin evin anladigim kadariyla cokta buyuk birsey yok ortada sinir aninda malesef bazen agizdan cikani kulak duymuyor her erkek ayni kisilikte degil kufuru asla onaylamiyorum ama buda psikolojik siddet cart curt eden arkadaslar ne kadar toz pembe geliyor hayat oldu bir kufur etti diye baba kapisina dön evlilik boyle birsey degil malesef senin kocan etmiyor olabilir ne mutlu o zaman sana ama bu senin icin buyuk bir sans zalime dusmeden uzaktan hos gelir insana ben olsam bosarim ben olsam gideim hadi badina gelsinde goreyim bakalim o kadar basitmiymis sen otur oturdugun yerde canim illaki evlilikte oluyor boyle sorunlar siddet ihanet sorumsuzluk olmadigi surece hersey duzelir ALLAHin izniyle yuva yikmak baba kapisina donmek o kadar kolay degil 

(9,651 puan) tarafından
Konusucam canım inşallah sakinlestim çok şükür konuşucam bende çocukça davrandım valizi falan topladım çocukları giydirdim hazırladım kendim hazırlandım falan. Hiç bir evlilik mükemmel olmaz ki olmakta zorunda değil canım iki farklı insan iki farklı düşünce farklı aile yapısı yetiştirilme  herşey farklı illa ki olucak ki insan kendi anne babasıyla bile tartisabiliyoken  olmaması bence anormal tartışma yoksa demekki bir taraf fena sindirilmiş fena bir özgüven kaybı yaşamış demektir. Inşallah herşeyi yoluna koyucam qcanim çok sağol
(493 puan) tarafından
Amin insallah canim benim sakın seytana firsat verme seytan seni esini parmagina almis donderdikce donderiyor cek besmeleni ac bakara suresini oh kacissin seytanlar kimsenin gazina da gelme canim ortada 2 cocuk var ki olmasa bile basit degil oyle her sinirle soyledigi lafta cekip gitmesi biriniz atesse biriniz su olmali ikiniz de ates olursaniz yanar kavrulur ortalik zaten seviyorsa merhamet duygusu varsa sessizliginden anlayacaktir bir insana en buyuk ceza sessizliktir simdi cekip gitsen hic kendini haksiz bile gormeyecek sen cektin gittin dunden bekliyormussun dusuncesine girecek o yuzden kor seytana lanet et kuzum insallah hersey en kisa zaman da duzelir ne kavgalar ettik bosanacak olsam ben bosanirdim ama olmuyor oyle basit degil ki esinide taniyorsan o sozlerin kalpten mi seytanda mi oldugunu anlarsin ben anliyorum sahsen :) hadi bakalim guzel haberleri bekliyoruz insallah canim
(9,651 puan) tarafından
Zaten ancak belli seyl er yaşamış biri bu şekilde olgunca bakar olaya canım belli ki o olgunluk var inşallah güzel haberlerim olur.. kalpten olmadığını biliyorum inşallah şimdi dediğini yapicam bakara süresini açıcam evi toplicam biraz kendime gelicem inşallah. Zamanını ayirdi n yardım ettin hakkını helal et sağol.
(493 puan) tarafından
Helali hos olsun canim benim RABBİM kimseyi yuvasin da huzursuz etmesin aranizdaki seytani biran evvel def etsin esine merhamet anlayis hosgoru nasil etsin insallah evde huzursuzlugu bilirim coooook zordur hadi bakalim aksama kalbi yumsamiz anlayis sahibi olarak calar kapiyi esin insallah bol bol dua et ALLAHa emanet ol canim
(9,651 puan) tarafından
Inşallah inşallah canım inşallah bundan sonra birbirine daha çok bağlı bir çift oluruz inşallah bu ser gördüğümüz bizim için hayır olur. Çok tesekkurler
0 oy
(523 puan) tarafından

Allah aranizi iyi etsin düzelir İnşallah canım sinirle söylemiştir.Cok istiyorsa o gitsin gitsen evden herşey daha kötü olur kendin diyorsun çok basit bir sebep diye

(9,651 puan) tarafından
Bakalım rabbim hepimize huzurlu yuvalar versin inşallah. Kendi de dedi ben gideyim diye iyi git dedim kızım da valiz hazır gezmeye gidiyoruz sandı hayır biz gidelim diye ısrar etti
(523 puan) tarafından
İkimizde birbirinize git demissiniz canım bence buyutmeyin hem basit bir sebep mis iyi olur aranız İnşallah
(9,651 puan) tarafından
Valizi topladım bilmiyorum kalmak için bahane arıyorum ama gitmek mantiklisi
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Canım benim ya :( Rabbim yardımcın olsun.  

(9,651 puan) tarafından
Amin canım hepimizin.
0 oy
tarafından

Belki gidemiycegni sanmstir o yuzdrn ole demistir. Burda okudgum ve dsarda grdugum kadar erkekler bnu koz olarak kullaniyo. Ama biz kadin olsrak sunu gosteremiyoruz maalesf dik oldgmzu eyvallah etmedgmzi gosteremiyoruz.. 

tarafından
Ama cocuklrinizida siddet icinde buyutmek ne kadar dogru piskolojkman bilmiyorm. Karar sizin.
(9,651 puan) tarafından
Şuanda kadar elini kaldirmisligi hiç yoktur uzun zamandirda kavga etmisligimiz yoktu sıradan bir tartışmada git dedi ve bende hazırlandım olay bundan ibaret. Şiddet yok bir kaç küfür ki onuda etmeyen yok herhalde tartışma aninda
(1,379 puan) tarafından
Valla eşim. Kavga değil normal hayAtta benim yanımda küfür eden biri değil ağzından ***** ***** diye bir kelime Bile çıkmaz çok şükür
(9,651 puan) tarafından
Ne güzel maşallah eşinize benim eşim sınırliyken küfür eder şiddet hiç bir sekilde uygulamadı uygulamaz ama küfür eder
tarafından
Kufur kotu siddet dovmek.vurmak kirmak.degildir. sozlu siddet diyede bisi var piskolojik baskiya girer oda.
0 oy
(1,060 puan) tarafından

Niye akşamı bekliyorsun ki gitki  kararlı olduğunu görsün nasıl korkacak o zaman gözü köpek gibi pişman olup gelecek tıpış tıpış ayağına   özür dileyip yalvarmaya 

(9,651 puan) tarafından
Sanırım gitmem lazım inşallah gelmeden giderim inşallah o gücü bulurum kendimde
(1,060 puan) tarafından
Onun gelmesini beklersen gidemeyeceğini anlar  Allah yardımcın olsun inşallah canım
(9,651 puan) tarafından
Amin insallah en dogru karari verir en dogru seyi yaparım.
(1,060 puan) tarafından
Inşallah canim senin ve çocukların hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah
(9,651 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim zamanı aldım
0 oy
(13 puan) tarafından

Ya bu karısına git diyen erkekleri hiç anlamıyorum ya ne biçim insanlar bu kadar basitmi git deyip kovacak niye evlendi biz eşimle küstugumuzde pek umursamaz gönlümü almaz bende sinirlenip gidiyorum dedim mi ayaklarima kapanır çok korkar gidecem diye burda okuyorum her şeyde git diyen erkekleri çok şaşıyorum Allah hidayet versin inşallah aklını başına alır özür diler yuvanız bozulmaz

(9,651 puan) tarafından
Insallah rabbim hepimize huzurlu yuvalar verir. Ona kalsa o git dedi diye ben valizimi hazirladigim için hatalıyım gitme meraklısıyım.
(13 puan) tarafından
Ne hem ikiye bir git dicek hem giymeye kalkınca suçlu sen olcan gitme meraklısı olcan bana bi kere git dese ben durmam o bana yalvarsın valla
0 oy
tarafından

Canm ck uzuldum ama anlayamiorum artk bu erkekler icn ne kadar kolay olmus gt demek esine sanki ewlilik degl ewcilik oynuolar Allah akil wersn bu zihniyetteki adamlara

(9,651 puan) tarafından
Amin. Ve şuanda bakış açısı o git dedi bende dünden razı hazirlandim bu şekilde dusunuyo.
0 oy
(19 puan) tarafından

Brnde hep oyle dedim oesime gelmez dedim sahip cikmaz dedim. Oyle olmadi kardesim essek gibide akillaniyor yalvariyor. Hele bi icine korku dussun. Bide o cocuklardan uzak kalsin bak gor ne hale geliyor  ama asla alttan almayacaksin. Ben tlfdan engelledim bana ulasamadi msj yzdi hep. 3 ay konusmadim sesimi duymadi. Anneme yalvardi hakli bida yaomayacam bida uzmeyecem cocuklarimizi ortada koymasin yuvamizi yikmasin felan. Emin ol yasamis biri olarak cok cok etki ediyor. 

(9,651 puan) tarafından
Şuanda ele avuca gelmicek bir tartışmaydı şiddet yok sadece küfür ki küfür bana edilmiş değil hani etkenlerin ağız alışkanlığı yaptığı tarzdan gitmelimiyim sence ? Bu kadar şeyden terk etti diyip daha da ara acilmazmi ?
(19 puan) tarafından
O konuda haklisin ama sana git demis esyalarini topla demis. Bekle bi aksam eve gelsin sakinlesmemis se hala git diyorsa git kardesim hic korkma bende korktum gitmedim her hatasini sabrettim en son tak etti canima oda bakti cok ciddiyim gidecem kucagima yatti agladi ama hic acimadim gittim sen bunu hakettin dedim. Iyikide gitmisim yoksa asla duzelmezdi. Bi bekle aksam olsun eve gelsin. Tlfnu cocuklarina ver babalarini arasinlar bi yoklasinlar bakalim havasi nasil sakinmi kizginmi.
(9,651 puan) tarafından
Bakalım hiç bilmiyorum gideceksem şimdi gitmem daha iyi olur kalacaksam da iyice düşünmem lazim
(19 puan) tarafından
Esini ara tlfnu cocuklarin eline ver bi bak nasil durumu hala ayniysa gidersin. Yok yumusamissa bekle aksam olsun derim ben. Oda simdi evdencikinca sakinlemistir daha iyi dusunebiliyordur. Rabbim yardimcin olsun
0 oy
(590 puan) tarafından

Aaa canm sendemi noldu yaa suz iyiydiniz canm yaa uzuldum insan karısına cocuklarnın anasına git dermi allah akıl versin ya nereye gidecen napcan ki bosanacagmısınız ciddi cidfi yani bence dusun canm yaa konus kocanla böyle plmaz kii

(590 puan) tarafından
Aksam gelmesin bekle bu defa sen alttan al  bazen bizm alttan almamız gerekir cocukların icin canm kinus ne oldu bilmem ama aile Allah uzak etsin bir siddet bide ihanetten baska bir sebebden dagılıyorsa yazık derimmben konus anlat sonra pisman olacagınız seyler yapmayın nolur yaa
(9,651 puan) tarafından
Çok sağol canım. Bilmiyorum kayinvalidem ar adi noldu dedi dedim ben gidicem kesinlikl1e yapma öyle bişey otur oturduğun yerde dedi bilmiyorum gerçekten bilmiyorum
(590 puan) tarafından
Özeline karısmam neden oldu bilmiyorum aksam bence kayn valdenide cagır buyuk basınızda olsun aksam konus anasıda konussun yok olmuyorsa demek buraya kadarmıs her ailede sorun var he gun neler okuyoruz yaa benim akrabam var neler yasadı sukur edib bekledi simdi sukurlerinin hediyesin alıyo canm
(9,651 puan) tarafından
Okadar çok sabrettim ki biraz daha mi sabretmem  gerek bilmiyorum gerçekten hiç birşey bilmiyorum
(590 puan) tarafından
Yine kendin bilirsin canm aile kolay kolay olmuyor isde nelerindense gecmen lazm inan kimse mutlu deyildir kimsenin evini icini bilemezsin sabr et Allahım sabredenleri sever ailencin edeceksin isde ya gidersen kimler icin edeceyni dusun bir hic alakası olmayan insanlar hakkında yorum yapıb hem senin hem cocugunun huzurun kacıecak bak ben insanların fikrine önem vermem.  Ama insanı ölduruyolar isde torba diyilki buzesin
0 oy
(31 puan) tarafından

İnsan diliyle gitmek istiyor ama kalbi hep kalmaktan yana yuvani bozma 2cocuk var bide Allah yardimcin olsun 

(9,651 puan) tarafından
Off çok kötüyüm kalmak için bahane arıyorum mantıklı neyse onu yapmam gerek biliyorum.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 392 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (890 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...