0 oy
1,139 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Kizlar kon dişi ama icimi dokmek istiyorum kacarak Evlendim  boyle diyince herkes kotu gozle bakiyor yargiliyor ama yaptiklarini boyle ddusunenler bence cok haksiz Ben esimle tanistimailemin haber yoktu gorusup konusuyorduk  ramazan ayiydi  oruc  birlikte alalim dedik kafeye gittik  annem ogrendi  elimden ablamla teli  alip benmisim  gibi esime ayrilalim  masaji attilwr  telefonuza elimden aldilar  ve beni 1 klinige  goturduler  orda kizligimi  bakiremiyim  hayla diye kontrol ettirdiler:( cok kirilsin anneme gidicm bisey yapmadik dedim inanmadi eve geldim lavabonu gitsem 5 dakika kaldim annem hemen bagirir  oraya gel napiyorsun  lavaboda  diyor  tekme atardi  namusa  kadar kufur ederdi  surekli teyzemlerin  yaninda utandirirdi  beni sikayey ederdi  uyumak  iste Sen oraya gitsem  bagirdir  burda mal odada kal diye abimlere ablamlara kardeslerime  bununlan konusmayin  derdi  :( diceksiniz sevgilim oldu diyemi  boyle hayir eskidende biyleydi  birsey olsa hemen kizligimi  kontrol  ettirdi  inanmazdi  bana  alanlar hep cafeye girerdi beni almazlardi aralarina hep duslarlardi  nefes alamiyordum  artik sofrada oturuyorum  annem hemen cehenenmlilsin  diyordu :( istahim  kacar yemek yemenden oraya giderdim  umrusunda  degildi acmiyim  :( ama Ben esimi birakmasin telefon bulup durumu  anlattim  yinede bulustum  cunku  Allahtan  korkan birydi  namazindaydi esimle bulustum annem ogrendi  cok kokrtum  eve gitmeye  oldururler  diye dusundum:( eve gitmedim  esimde kaldm  esimin ailesi yurt disinda yasiyor  esim burda kaliyor  esim  tek yasiyordu  olan oldu teyzemde diyom geldi nisan oldu  ama annemde babamda gelmedi nikahimiz sahte altin  taktirdi  annem ablama  sirf millet  bisey demesin kacarak evlendimi  jilmesinler diye simdi 4 aylik 1 kizim var annem gelmedi ablamlarsa 2 aylikken geldiler :( lohusaligimida tek gecirdim  herkes bana kotu gozler bakmiyor kacarak evlendim diye kacmakta denmezki  Ben bulusmak  icin bulustum  esimle kacmak icin degilki esimide  for durumda biraktim diye cok agladim ama esim hep arkamdan durdu  ne onun ailesine benim ailem yardim etmedi hep biz kostuk  eve dizdik  cok sukur rabbim kimseye muhtac etmesin  evimizde kuflu koltuklar  var ama elimizden gelen yaptik  neden herzaman suclu  olan benim ailemin yuzunden hepsi bende isterdim ceyizim olsun durumum olsun evden tekli duvakli  cikim  ama ailem istemedi diyorki yedigim onunde  yemedigin arkandaydi onlar aneligi  babaligi yemek vermekten ibaret  sayiyorlar  ltfn morel verin hata kimde

r

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ayyy kafana taktigin seye bak oda annemi ben senin yerinde olsam o kadini direk silerdim bak esin iyi cocugun var cocuguna guzel ornek bir anne ol ve kacmakta ayip dil ayıbin ta kendisi senin annen uzme kendini kuzum hayatna bak
(3,552 puan) tarafından
Valla aynen öyle anam babam olsa kim olursa olsun silerim bir daha asla yüzlerine bakmam. Ne demek kızlıpını kontrol ettirmek. Yazıklar olsun. Eaa kız gösterme kimseye kızını. Sende gitme gelme. Onların gelmesine de izin verme. Sil gitsin. Kafana da hiç takma. Dün annemle konusur Ken komsumu övdüm. Dediki valla kızım dedi Bi tane hayırlı komsun yeri geliyor anne babaya bile bedel oluyor dedi. Ondan değilse Bi tane komsu edin yeter sana. Birde eşin evladın var.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yanlış anlama ama oyl3 annenin yokluğu varlığından iyidir . Gelmesinler boşver.  Eşinle mutluysan gerisini boşver.  Annenle barışsan bile rahat vermez huylu huyundan vazgeçmez.  Sen kızınla eşinle hayatını yaşamana bak 
+1 oy
(403 puan) tarafından
Ya yorumlara baktım da yok seneryo yok at yalanı ne bu ya kiz nie size yalan yere böyle bsy anlatsın ne çıkarı var ki morali bozuk dertlesmek istemis belliki inanmiyosan oku gec ne saçma sapan yorum yapiyosun illa inanın bana demiyo ki 
(85 puan) tarafından
Bide boyleleri  malesef  Anne oluyor dusunmeden konusanlari  utanmiyorda ne diye yorum yazarsinki  sirf kirmak ixin yapiyorlar  kendi hayatlari 4 4 luk  inanasi gelmiyor sirf karsindakini  kirdin  hayati  zor diye  inanasin  bile gelmedi  rabbim sorar onlara
(403 puan) tarafından
Emin ol öylesi toplumda dışlanma eşi değer vermiyo oda karsiklik veremiyo sesi cikmaz burda klavye artisligi yapiyo hıncını böyle aliyo yazik ya valla kimse dort dortluk degildir olamazda
0 oy
tarafından
Bnde kaçark evlndim sana yakın şeylr yaşadım ama evlendikten sonra ailmn o kadar da kötu olmdgni eşime hemn kavusmk istedgmi anladım hmnde barıştık farklı sehirdyz ama gelip gider esimde çok sever şükür evim 4 4 luk sadece dugunm olmdi ama ailen sana bu kadar kötü davranms ki onlrda sennden uzak duruyor bnce sende boşver senle barismynla barısma 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Her ne olursa olsun kaçarak evlenmeyo dogru bulmuyorum Aile rızasi almadan evlenmek bana pek münasip gelmiyo ama senin icin hakkinda hayirlisi buymus demekki
(11,507 puan) tarafından
Oda bir  kader canim
tarafından
Nahim napiyon
(7,972 puan) tarafından
Napiyim bacım Miranın uyumasini bekliyorum netflixte takilacam sen napiyon
0 oy
tarafından
tarafından düzenlendi

Eğer dogruysa bende kacarak evlendim 18 yasinda muhakkak bana da laf etmislerdir asla desteklemem kacarak evlenmeyi ama senin ailen hak etmis.. 
0 oy
tarafından
Sen annenin bu yaptıklarına karşi sevdiğinden vazgeçmemişsin ölecegini bilmene rağmen buluşmuş sun iyi cesaret ne denir ki güzellik le ola bilirdi belki olan olmuş anne babanın rızası önemli şimdi kim haklı kim haksiz bişey diyemicem inşallah ilerde anlaşirsınız 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım çok üzüldüm 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Canınmı sıkılıyor senin (:
(85 puan) tarafından
By nasil 1 yorum
(85 puan) tarafından
Yorumunuz  cok cirkin  sorunlariniz  var heralde
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bende kacarak evlendim ama Allah'a bin şükür ailem Boyle davranmafı babam cok kızdığı için düğünüme gelmedi ama yıllar gecti çok şükür aramız cok iyi Allah senin ailenede vicdan hidayet versin inşallah en iyisini yapmışsın Bos ver eşinle mutlu olmaya bak 
0 oy
tarafından
NAMUSU İKİ BACAK ARAYAN İNSANLARDAN NEFRET EDİYOR O ZAR BEBEKKEN İNTİHAP KAPMAYALİM DİYE ALLAH İN BİR HEDİYESİ VE NAMUS BACAK ARASİNDA DEGİL KARAKTERDEDİR..! BOSVER ESİNLE MUTLUYSAN AİLENE KOY MESAFENİ ONLAR SANA DERTTEN BASKA BİSEY VERMİYORLARSA
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay kuzum ya masumkar aoartmanindaki anne gibiymiş annen

Torununudami görmek istemiyo annen 

Üzuldum canim insallah düzelirler

Allah eşinle bi ömür mutlu etsin
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Ben telli duvaklı evlendim de ne oldu evlendiıim gün kaçmışım muamelesi görüyordum babam elini bile öpmeme izin vermedi o kadar insan arasında benimle vedalaşmadı bile kmn yüzünden annem yüzümden halende beddualarını bana eşime eksik etmez canı cehenneme onlar
0 oy
(712 puan) tarafından
Levent up 2  görünce sınama filmi gibi yazmıştı yazmış okumaya gerek gormedim
(85 puan) tarafından
Yorum yapmaya da gerek gormeseydin :)
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Ağzım yamuldu okuyana kadar .

(85 puan) tarafından
:) cok guldum bunaya
(27,307 puan) tarafından
Valla napim
0 oy
tarafından
Herkesin yaşadığını bilmez kimse mutluyken dışarıda mutluluk aramaz emin ol hiç kendini suçlu hissetme onlar seni bu duruma itmiş namus konusunu sorgulamak onlara düşmez insan kendi için korur namussunu hiç bir kız çocuğu mutluyken kacacigini sanmıyorum bende kaçarak evlendim ama eismi felan istemeye getirdim babam tam para göz birisi ben çalışıyordum paramı elimden alıyordu hep annemle tartisiyolardi annemi dövdü başka bir kadın yüzünden sonra ben sırf 100 TL eksik verdim diye yüzüme paralari fırlattı çok küfür ederdi valla kimsenin yaşadığını kimse bilmez sürekli bağırır essoglu esssek derdi bize Allah görüyor en son bu vermedi zaten onlar geldiler biz tanışmaya gittik ben kararımı soylicem diye sonra görümcem aradı vermicem caliscak çocukları okutacak demişti ben parasında da değildim huzur yoktu evde birde babaannem söylemiş 20 bin başlık parasi alcam diye sırf benim gururum incinmesin diye kaçtım ama yine ne yaptı benim eşim Kürt tarafı olduğu için başlık parası verirseniz barışirim dedi onlarda illa barısıcaklar dava temizlenecek diye bir olay var yine alacağını aldı ama hala degismedi benim babam .... Sevgisiz bir insan 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim annelerimiz hemen hemen aynı o 4 duvar arasında 2 3 saat yatmaya anca gelebiliyodum. Full zamanlı bı markette çalışıyodum. Paramı veriyorum yine yaranamiyodum. Benim annem temizlik hastası. Hemde çok ileri derecede. Boğuluyodum. Eşimle tanıştım niye tanıştın git o zaman bu evden falan diyodu. 2. Buluşmamızda kaçtık. İyikide kacmisim diyorum. 1 yıl oldu evleneli. Ailem eşime karşı çok iyiler ama beni tek bulunca nerden ne şekilde laf soksam diye bakiyolar. Allah'tan ayrı şehirlerdeyiz. Onlar gelmek istiyolarsa geliyorlar. Ben gidip gelince psikolojim bozuluyo. Yani kısacası seni çok iyi anlıyorum. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kendini kurtarmışsn iyimide kurtarmissjn gelmelerini bile önemseme ben senin yerinde olsam gelselerde eve sokmam
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bence konuşmamanız sizin hayrınıza
0 oy
tarafından
Yaa ama ben çok üzüldüm sana inankinyaa hangi sehirdesin
(85 puan) tarafından
Tekirdagda  yasiyorum
tarafından
Yaa benim kardesimde orda oda kaçarak evlendi
(85 puan) tarafından
Tesaduf :)