0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (167 puan) tarafından
Kızlar bir kez ameliyat geçirdim bir kez de hastanede yattım toplamda 5 gün kadar esimin ailesi hiçbirinde hastaneye gelmediler 

Şimdi doğum yapcam Allahin izniyle hastaneye gelsinler istiyorum öyle de bir beklenti içindeyim 

Siz gelsinler ister miydiniz gelmeseler tepkiniz ne olurdu 

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum 

56 Cevaplar

0 oy
(2,915 puan) tarafından
Gelen gelsin gelmeyen gelmesin gelmediler diye düşünemem vala kendimi yorupta takamam geliyorlar da seviyorlar gelmiyorsa sevmiyorlar demek ona göre ben de davranırım sende boşver gelmemeleri daha iyi 
-Reklam-
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Şehir disinda yasiyor ve yaşli insanlarsa ki benim eşimin ailesi öyle,o zaman beklentiye girmem.Ama hali vakti yerinde saglikli ve ayni sehirde yasiyorsak bir zahmet gelsinler.
(167 puan) tarafından
Karşı apartmanda oturuyorlar ..
(1,090 puan) tarafından
Yuh olsun onlara o zaman ne diyeyim..
0 oy
tarafından
Doğumda eşimin ailesi memlekete gittiler. Ben dedim gelmeyen diye gelseniz ne yapıcaktınız. Ailemi de istemedim ama onlar kendisi gelmek istediler. Bu zamana kadar herşeyi eşimle hallettik kimseden yardım almadan bunu da kimseden atlatırız dedik. Sonuçta onlar olsa da olmasa da doğum yapıcam. 
0 oy
(6,480 puan) tarafından
Valla insan gelsin ya da arasın diye bekliyo arada bı sıkıntı yoksa bende beklerdim çok şükür benim ailem uzak olduğu için iki doğumumda da eşimin ablaları kaldı ikinci de annem geldi ama benim sıkıntılı olduğu için hem ablası kaldı hem annem Rabbim hayırlı kolay doğum nasip etsin kucağınıza sağlıklı sıhhatli ömürlü alın inşallah
(167 puan) tarafından
Sağol can duan için..Amin inşallah
0 oy
(163 puan) tarafından

Gelmediler aklıma geldikçe yüzlerine vuruyorum. :D

(167 puan) tarafından
Ben de vuracağım...bu arada bekliyorum ama gelmeyecekler adım gbi de bliyorm
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Keşke gelmese aramasa sormasa valla şükrederim
(167 puan) tarafından
Herkesin derdi farklı  :))
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Bana kimse gelmedi Bi tek annem vardı yanımda. Bebeğim 6aylık olana kadar gelmediler hatta, sonra hiçbirşey yokmuş gibi ay torunun ay yavrum diye geldiler umrumda bile olmadı hiçbirşey beklemiyorum kimseden
(167 puan) tarafından
Niye o kadar acele etmişler bari yaşını doldursaydı tovbe tovbe
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Kafam daha rahat eder
0 oy
(5,234 puan) tarafından
İlk dogumda geldi kayinbabam gorumcem falan ikincide gelmediler bende zaten istemezdim ugrasamam
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Kaynanam ve annem benimle hastaneye geldiler. Yine hamileyim ve doğumuma 1 ay var kaynanam benim için umresini iptal etti. Aklım sizde kalır diye. Diyarbakıra girisler yasaklanmazsa annemde gelecek yine birlikte gidicez hastaneye. Kızım da halasının yanında kalacak.
0 oy
(456 puan) tarafından
Benim kendi ablam gelmemisken eşimin ailesinin gelmemesini normal karsilardim galiba 
(167 puan) tarafından
Ablan nie gelmedi kuzm uzakta mı?
(456 puan) tarafından
Yok canım uzakta değil hamile kalmadan önce zaten saçma bir sebep bularak kendince bana tavır almıştı düşük tehlikesinden hastanede yattım çok riksi bir hamilelik yaşadım hiç gelmedi yine doğumum çok acil oldu gebelik zehirlenmesi yaşıyordum yine yoktu yanımda şuan kızım 7 aylık ve daha hiç görmedi görmesinde zaten hiç bir beklentim yok artık ondan zor zamanlarimda yanımda olmadıysa bundan sonrada gerek yok olmasın
0 oy
(3,134 puan) tarafından
Keşke gelmeseydi başıma bela oldu nalet gitmiyorda yüzsüz
(167 puan) tarafından
Kz niye ya ayak bağı mı oldu niye üzüldün ?
0 oy
(8,831 puan) tarafından
Benimkiler yırtık dondan çıkar gibi her yere geliyolar bi de destek değil köstek oluyolar hiç gelmeseler ondan iyi öyle nefret ediyorum öyle istemiyorum hiç birini 
(167 puan) tarafından
Bular da yeme içme olunca geri kalmazlar hastaneye düş kimse olmaz
0 oy
(496 puan) tarafından
Nikahimada gelmediler doğumuma da gelmediler beni istemeye de gelmediler. Şimdi herkes sasirck neden dicek çok uzakmis sebebi bu. Tepkim de yok bende onları arayıp sormuyorum hayatlarında yok gibi birşeyin onlarda benim hayatımda yok eşimle ara sıra görüşüyorlar 
(167 puan) tarafından
Belki de en iyisi canını sıkan da olmaz...bahaneleri de komikmis
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Biz küstük ama yine geldiler
0 oy
(671 puan) tarafından
İsterdim ama kimse gelmedi ondan sonrada kırk yılda bir görüşme kararı aldım öyle devam eşimin arabalarıyla hiç görüşmüyorum bile

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 632 göst.
0 oy
2 cevap 146 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 471 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 505 göst.

396,266 soru