0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
1 buçuk senelik evliyim severek evlendik eşimle 4 aylık bebeğimiz var. Hamileliğimin 3. Ayından sonra Dr ilişki yasağı koydu cinsel münasebetimiz olmuyordu zaten hamilelikte cinsellikten midem bulanıyordu herhangi birsey olmuyordu aramızda ama eşim çok ilgili bana bağlı kuyruğum gibi dolanirdi evde peşimde ne yaparsak birlikte yapardık çok düşünürdü beni işten o kadar yorgun gelmesine rağmen makineyi çalıştırır çamaşır serer sofraya yardım eder yapamadığım isleri yapardı canı cinsellik isteyince midemin bulandigini söylerdim anlayış beklerdim içerlendiğini anlayamadım hiç sonra doğum oldu oğlum 15 gün yoğun bakımda kaldı kötü günler yaşadım psikolojik olarak çöktüm gelenim gidenim pek olmadi lohusalik surecinde sürekli  ağladım kendimi cok yanliz kimsesiz hissettim sezeryan agrilari bir yandan tecrubesizlik bir yandan neyse oğlumuz iyileşti şükür benim kanamalarım bitti ama eşimle hala birlikte olmuyorduk ilk bebeğim olduğu için tamamıyla ona vermiştim kendimi daha sonra yüzüme vurdu erkekliğimi unuttum sayende dokunmuyorsun bana bile dedi sonra ben kendi kendime düşündüm hak verdim adama ama kendimi hiç beğenmiyorum 5 kiloya yakın doğdu oğlum inanılmaz kötü göbeğim var kendimi hiç çekici bulmuyorum kocama yanasamiyorum aynaya bakınca güzel bulmuyorum  kendimi çok yıprandım çok çöktüm  o da ilgilenmiyor benimle artık halimi hatırımı sormuyor evin içinde görünmezim sanki bir kaç kelime konuşuyor o kadar. bebek yanımda benimle uyuyor eşim çocuk odasında uyuyor sarılıyorum yanına gidiyorum hemen darlaniyor benden  neden böyle yaptığını soruyorum sen beni çok ittin kendine dokundurmadin diyor susleniyorum güzel karşılıyorum iltifat etmiyor kendime dokundurmadim ama elimde olan birsey degildi hamilelikte midem bulandı temas edemiyordum benim suçum var mı ki burada şimdi telefonla cok ilgileniyor herseyi sifreli mesaj gelse yanımda bakamaz iş gurupları der geçer bana güvenmiyorsan niye evlisin diye söylenmeye başladı napmaliyim sanki beni sevmiyor gibi hissediyorum artık ve bu kadar görünmez davranması bana cok Canımı yakıyor nasil bir yol izlemeliyim dün akşam boşanma konusu açıldı hedefin ne bizim geleceğimizle alakalı dedim yanımda uyumayacaksan boşan benimle dedim tamam dedi ama gelip yanımda uyudu ama bu gece tekrar çocuk odasında uyuyor kafam çok karışık yaşadıklarımı anlatacağım hiç kimse yok çevremde..  

12 Cevaplar

+1 oy
(2,990 puan) tarafından
Yani birşey diyemeyeceğim çünkü evet zor olsa da biraz erkeğini düşünmen lazımdı incinmiş gururu kırılmış şimdi de sende kilonun verdiği bir özgüven eksikliği var bende de vardı. Önce kendinden başlamdiyete başla illaki kendini aç bırakmana gerek yok bebeğin sütünü etkilemeyecek şekilde sağlıklı beslen bol su tüket ve süslenme dediğin öz bakımını kendin için yap hergün aynaya baktığında kendini güzel bulmak için sen bunları yapmaya başlayınca o da sendeki değişimi farkedecek ve ilişkiniz düzelecek diye umuyorum geri dönülmez yollara sapmadıysa eğer 
(4 puan) tarafından
Düşünemedim keşke uyaranim olsaydı büyük haksızlık etmişim ona  :( acaba şimdi kaldırıp yanıma çağırsam mi uyuması için
(15,023 puan) tarafından
Al karşına konuş. Yaptığının yanlış olduğunu elinde olmadan olduğunu ve geçtiğini söyle. Anlaması lazım. Hamilelikte oluyo boyle şeyler. Araştırsın isterse.  Ama telwfonua şifre koymalar falan bilemiyorum. Çok açık bı sekilde konuşun. Herkes kartlarını koysun ortaya
-Reklam-
+1 oy
(197 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bu akşam için evde güzel şık bir masa ayarlar yemekler yaparım güzelcede giyin akşam geldiğinde biraz şaşırsın yemeğinizi yiyin daha sonra konuşma kısmında ona belirt hak verdiğini hamilelikte hormonlsrdan dolayı oldu bu durum de yoksa ben seni çok srviyor ve arzuluyorum ama p dönemde hormonsal bunu yaşadık özür dilerim eğer sana kendini eksik hissettirdiysem de bir şekilde gönlünü al yani yoksa sen bir oda da o bir oda da evlilik biter yen evlisiniz daha ayfıca aldatmıyorda olabilir cidden kırıldı demek ki ona küçük sprizler yap şaşırt yeniden heyecandır bu süreçte ki cidden hamilelik hormonları olduğuna inansın
+1 oy
(1,522 puan) tarafından
Sanırım biraz ihmal etmişsin eşini cnm ondan iyice açılmış aranız hicbisey için geç değil toparlaybilirsin bedeninden utanma sen bı evlat doğurdun zararın neresinden dönsen kardır bak kalk silkelen ve eşin geldiğinde ilgini tekrar göster suslen git eşinin yanına ve onla konuş bu süreçte ihmal ettiğimi biliyorum de eskisi gibi olalım de o sana yanasmadan yanas ayıp değil cnm
(2,445 puan) tarafından
Bizim toplumumuz da hep bir erkek yanassin erkek ilk adımı atsın diye bir düşünce var oysaki çok yanlış

O kadar haklı bir yorum ki yazmadan gecemeedim

Canim cidden ayıp değil ❤️öp kokla ne biliyim otur konuş güzelce arkadaşların hepsi de doğruyu yazmış güzelce oku ve yap inşallah iyi olursunuz Rabbım huzur versin ❤️
(1,522 puan) tarafından
Tabiki ayıp değil eşi sonuçta istemesi arzulamasi gayet normal
0 oy
(745 puan) tarafından
Seni üzmek istemiyorum ama uzaklaşmış ve başka dallara tutunmuş gibi geldi bana nedense. Ah be kuzum neden öyle yaptın ki bende hamileyken canım hiç ama hiç istemiyordu sadece eşim için ihtiyacı görülsün modunda kendimi zorlaya zorlaya yapıyordum eşime yansitmadan. Bir süre sonra gururu incinmiş arayış içine girmiştir belkide.  Adam olan buna saygı duyup karısına sadık kalır ama adam olan işte..
(4 puan) tarafından
Sevgiliyken dahi en nefret ettiği şey telefonun kurcalanmasi hiç vermez elime ama mesaj gelir söyler şu yazdı bu yazdı diye ama değişik bir şüphe var içimde artık sanırım ilgisizliginden dolayı böyle hissediyorum
(745 puan) tarafından
Hiç konuşmayın denedin mi canım bu durumu eşinle konuştun mu daha doğrusu.  Hamilelikten kaynaklı bu durumu yaşadık şuan geçti seni istiyorum felan de sen yanaş yanına ne tepki veriyor
(4 puan) tarafından
Evet konuştum cinselligi geçtim beni okşayıp öpüşmedin bile hiç dedi onu istediğimi de söyledim öyle kolay değil bazı şeyler hemen eskisi gibi olamam diyor
(745 puan) tarafından
O zaman sen ona ilgi göster canım zamanla oda normale döner inşallah. Ayrı yatmasına müsaade etme beraber uyumak istiyorum gel yatakta yat felan de gidişata göre şekillenir herşey
(9,503 puan) tarafından
Canım inan zorlaya zorlaya olmuyor o işler herkes yemek kokusundan tiksinir ben cinsellikten tiksinmiştim hamileyken.  Yapmayı geçtim öpüşmeyi hayal ederken bile kusmaya giderdim inan olmuyordu bende denerdim yarım bırakıp kusmaya gittiğim çok oldu iğrenç bişeydi doğum yaptım bir süre eski halime gelemedim ama eşim sağolsun anlayışlıydı o halimi gördükten sonra
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Hamileliği anladım da doğumdan sonra neden yaklaşmadın. Herkes zor zamanlardan geçiyor ama o iş apayrı bişey. Hatta zor zamanda da olsa insana iyş gelen bir durum. 

İnşallah korktuğun durum değildir ama zor düzelir. 

Daha yeni evlisiniz ve adamın içindeki hevesi yok etmişsin
(4 puan) tarafından
Doğumdan sonra depresyona girdim ilk çocuğum ve ailem yakında olmasına rağmen bakıma yardıma gelmediler çok üzülüp ağladım sürekli ardından hemen sütüm kesildi zaten hep bir sıkıntı yaşadım zaten doğumdan sonra eşim tamamıyla uzaklaşmış oldu benden
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Canım çok üzgünüm ama başka yere ilgisi kaçmış.
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Evliliğini ayakta tut cnm o kaçarsa  sen yanaşmaya  devam et ona güveniyorsan  sıkıntı etme sana inatta uzaklaşmış  olabilir  
0 oy
(51 puan) tarafından
Üzülme canım hamilelikte bazıları eşlerinden uzaklaşıyor bazıları ise hep ilgi istiyor yakınlaşıyor bende tam tersi ilgi manyagiydim mesela öyle değişik birşey ki hamilelik gerçekten zor keşke bu kadar uzak kalmasaydin ama olmuş artık bende doğumdan sonra isteksizlik oldu korktum hep böyle mi kalcam diye ama bir süre sonra düzeldi bence sinirle yaklaşmak yerine eşinle konuş bak bebeğimiz için uzaklaşmak zorunda kaldım riskliydi ona bişey olacak diye korktum o yüzden ilişkiden korktum de güzelce anlat herşeyi sürekli sevdiğini söyle yakınlas inşallah düzelir herşey bebeğiniz çok küçük 
0 oy
(85 puan) tarafından
Bende 25 gün önce dogum yaptım dogumdan önce de hastanede kaldım derken 2 ay oluyor hemen hemen eşimle aramızda bisey olmadı şuan lohusayim ama yinede eşimden bi ilgi alaka bekliyorum bana henüz iyilesmedin vs diyor ben cinselik değil beni özlediğini hissetmek istediğimi söylüyorum ama yok aldtildigimi düşünmüyorum sanırım hamilelik döneminde çok kırıyoruz adamları sonrasi böyle dönüşler oluyor hassas bir dönemdeyiz ama eslerimizi de düşünmeliyiz senin eşin çok uzaklaşmış. Oturun konuşun düzelir özür dile gerekirse aldatma ihtimali gelmesin hemen aklına nasıl ki biz kadınlar anneliğe bebege adapte oluyorsak oda babaliga oluyor 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ah kuzum en başta olmuş hata midem bulanıyor demek yerine mesela doktor yasak koydu yoksa bende seni istiyorum felan diyebilirdin sen öyle dedikçe onunda erkeklik gururu incinmiş besbelli doğumdan sonra da aynı olunca kendini geri çekmiş sen yakınlaş önce kendini beğen yeni doğum olmuş sayılır birden veremezsin kiloyu sütünü etkilemicek şekilde dkkatli beslenirsen zamanla gider o kilolarda sen yakınlaş çocuktan imkan buldukça Rabbim yuvanıza muhabbet versin 
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Anne olunca aynı zamanda es de olabilirsin . Ayrıca midem bulanıyor demek çok gurur kırıcı bir şey bence. Hadi hamilelikte geçtim lohusalık bittikten sonra yanasmaliydin adama . Yani seven insan oyle yapar en azından. Adamın senden uzaklaşması da çok normal

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 743 göst.
0 oy
39 cevap 1,340 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ugurbicegim (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,297 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 452 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu