0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (473 puan) tarafından
Kızlar eşim hep benm telefonumu alır izler oynar fln evde oldugunda. Onun teli işlevsiz telefon. Neyse benm telefonumdan tıktok fln izler bugün nette bir video gördum dedim tiktoktan indireyim arama yerine girdim. İzmir tanışmak isteyen diye aratmis. Neyin kafasını yaşıyor anlamadım. Dayanamadım mesaj attım sinirimi anlattim. 

12 Cevaplar

0 oy
(1,553 puan) tarafından
Hain az kalır daha fazlasi 
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Ne cevap verdi savunması ne
(473 puan) tarafından
Daha dönmedi.  Yeni attım onada sınırden buraya yazdım.
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Mesaj at dusunup biseyler bulmaya uydurmaya bol bol vakti olsun keske yux yuze komussaydin yada telefon et daysnsmiyorssn.igrenc Allah islah etsin
(473 puan) tarafından
Ne desede bı izahı olmaz canm. İstediği kadar yalan uydursun. Ve ben mesajda ne için sinirlendiğimi yazmadım neye kızdı diye kudursun diye akşam tam sorcam
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Adamdaki öz güven e bak bide senin tlfdan yapmış Allah ıslah etsin 
0 oy
(17,686 puan) tarafından
Demekki tanışmak istiyo arkadaş olmak istiyo genişşşşş bi çevresi olsun istiyo genelde karaktersiz insanlar 
0 oy
(22 puan) tarafından
Ekran görüntüsü al sakla bazıları silerde yalancı da çıkarır 
(473 puan) tarafından
Kız telefon benm telefonum  benden bakmış.
(22 puan) tarafından
Anladım yinede böylelerinin işi beli olmaz alır silerler senide yalancı çıkarır ben bakmadım der
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İki seçenek var 

Ya bakmadım sen bakmışsın ne yapıyorsun sen başka erkeklerle mi tanışmak istiyorsun arama senin telefonunda cak cuk öne çıkmaya çalışır 

Yada tiktok da izlerken bir video denk geldiydi altta öneriler vardı elim yanlışlıkla değdi der ama erkeklerin zihniyeti daha çok bu ikisini düşünmeye yetmiyor fırsat verirsen bunlardan birini der 

Fırsat vermezsen 

Ne bakıcam öyle şeylere sen inanmıyorsun bana güvenmiyorsun bana sıkıldım artık bu konulardan abuk subuk şeylerden kavga çıkartmayı bırak herşeye kavga herşeyi altından birşey arıyorsun cümleleriyle konuyu farklı frekansta bağlar

Her anlamda kabullenmez yani
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Çüşşş artık.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbim pişman etsin kaç yıllık evlisiniz 
(473 puan) tarafından
6 cnm
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Hep dediğim şey yuvayı tiktok yıkar yuvayı sosyal medya yıkar neden kullanıyorsunuz ki bekarken kullandık izledik video oldu bitti şimdi nasıl zaman bulup izliyorsunuz ev iş çoluk çocuk derken kaldırın böyle uygulamaları telefonunuzdan 
(3,466 puan) tarafından
Tiktok yokken aldatan yok muydu zannediyorsunuz bence karakteri bozuk insanlari kafese koysan yine yapar karakterle alakali
(1,084 puan) tarafından
Karakter ile alakalı da günde kaç tane mesaj geliyordu eşime benimle bile fotoğraf olunca aklın hayalin durur ben kefilim ama eminim ki olmasaydı tiktok Instagram vs insanlarda biraz edep olurdu çogu insan sosyal medyada gördüğüne özeniyor bu bi gerçek
(3,466 puan) tarafından
Tiktok asla kullanmadim kullananllarin da zekasinda problem oldugunu dusunuyorum genelde egitimsiz kesim kullaniyo zaten de instagram ve diger platformlarda hesabimiz var esimle beraber fotograflarimiz vs sifrelerimizi de biliriz hatta esimin hesabi benim telefonumda da acik yani hic msj filan gelmedi oyle
(1,084 puan) tarafından
Instagram'dan bahsediyorum zaten bilemiyorum ben kullanmıyorum eşimde kullanmıyor zaten böyle daha iyi bence zaten merak ettiğim kişilerin numarası var yeterli
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Biz  ona  hain değilde  ş.e.r.e.f.s.i.z diyoruz  ama artık sen ne dersen 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çüğğğğşşşşş yürek yemiş galiba

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 961 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 453 göst.