0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ablam kaynanasını hiç sevmez sürekli yüzüne söyler kaynanasını, kocasının yanında bile der kocası huyunu bilir birşey demez, annen çocuklarımı yer falan diyor işte, birgün evliliği bozulacak diye korkuyorum, ben asla eşimin yanında annen şöyle böyle demem hiç yorum bile yapmam saygısızlık olur çünkü, annemle bu konuyu konuşuyorduk birgün bak ayrılır adamın annesine böyle derse diye, Erkek kardeşim annemle konuşmamızı ses kaydına alıp whatsaptan ablama atmış ablamda bana yazmış Annemde sende kahpesin falan çok üzüldüm, eşim de ablan ayağını denk alsın o söz ne demek dedi, sonra beni engelledi ablam, çok psikolojisi bozuk biri ona yardımcı olmaya çalışıyoruz o işi yokuşa sürüyor, erkek kardeşimin de yaptığını anlamadim, inşallah mutlu olur evliliğine birşey olmaz babamda çok Ahlaksız biri eline düşerse vay haline 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Kardeş kardeşin ne öldüğünü ne olduğunu istermiş ses kaydı alan kardeşin terbiyesizlik yapmış öteki ruh hastası zaten belli maalesef bende de var böyle annem kardeş diye yarım düzine düşman doğurmuş sanki 6 tane büyüğüm var birinin çok şerefli karısı namusuma dil uzattı hanım köylü abim ağzını dahi açmıyor ablam zaten allahlık mesele araba aldık diye orta yerinden çatladı hepsi kötü değil 3'ü ile iyi Anlaşıyorum biriyle mesafeli ama iyiyim kalan ikisini bazen boğasım geliyor Yani normal geliyor bana anlattığın Hadise
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yararı olmayıp zararı olunca insan yediremiyor, Kendi huzurun için mesafe en iyisi 
tarafından
Kendimi ezilmiş hissediyorum
tarafından
Anlıyorum seni Allah'a havale edip mesafeni koy bence
0 oy
(15,498 puan) tarafından
Bırak o zamn ne hali varsa görsün söylenecek kelime mi o şimdi ne kadar ayıp 
0 oy
(266 puan) tarafından
Kardeş en buyuk duşmandir canm bende bunun farkindaym 
tarafından
Aynen ole katılıyorum buna
0 oy
(33 puan) tarafından
Bunu ablanla konuşmalıydın. Onun karakteri bu demekki inş  kötü sonuçlanmaz
0 oy
tarafından
Ayy böyle kardeş olacaksa olmasın ya hem erkek kardeşin hem ablan çok değişik bence onlarla iletişimin olmasın boşver ne hali varsa görsün sen annenle iyiysen tamamdır annemiz bile tek olsa herşeye yeterdir zaten
tarafından
Annem en çok beni sever ablama göre
tarafından
Benim ahlağımı daha çok beğenir
0 oy
(290 puan) tarafından
Ay aynı benim ablam eşinin yanında kaynanasına küfür eder enistem seslenme bende korkuyorum birgun yuvası bozulur die
0 oy
(290 puan) tarafından
Benim yaşım ondan küçük ama daha olgunum ben asla öyle bişey demem eşime karışmam bile 
tarafından
Bende ablamdan küçüğüm ama ondan daha olgunum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Erkek kardeşin neden böyle bişey yapmış ki :-)
tarafından
En çok sevdiği ablası o ya ondan yapıyor :) ama ablamın evinde rahat etmez benim evimde rahat eder kardeşim ama beni sevmez anlamadım gitti :)
(7,935 puan) tarafından
Biraz trip at kardeşine yaptığının yanlış olduğunu anlat başkalarına da yapar yaşını bilmiyorum ama ayıplarlar
0 oy
(468 puan) tarafından
Canim o erkek kardeşin çok mu küçük boyle çocukça hareketler yapmis 
tarafından
16 yaşında
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Sümeyra kuzum sende de ne dertler vaya sana anlarım da annene o sözü söylemeye nasıl diri varıyor 
tarafından
Biri bitmeden biri başlıyor, her gün 3,4 tane dert oluyor bazen 3,4 kez dertlerimi aynı gün yazıyorum
(6,668 puan) tarafından
Allah sabırlar versin cnm zor
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben de de var öyle üzülme bacı bacıyı sevse kocasına varmaz kardeş kardeşi sevse karısını almaz derdi rahmetli anacım.uzak ve mesafeli olmak ne güzelmiş meğer sevgiler 
tarafından
Uzak olmak en iyiside balım, bu kardeş ya yani kardeş diyoruz ya
0 oy
tarafından
Yani yuh  cüşş kardeşine  ses kaydi alıp ablana  gondermek de ne ya 
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim halamda eniştemin yuzune senin annen o.pu diyor enistemde gülüyor aralarındaki dinamiği bilemezsin sen iyi niyetinle üzülüyorsun ama bak kimse sana uzulmuyor takma kafana boşver
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Canım ya kardeş kardeşin ne iyiliğini ne de kötülüğünü istermiş. 

Kötü olmuş biraz :(

0 oy
(1,436 puan) tarafından
Şuan çok saskinım nasl kardeslik bu bri ses kaydi alms dgeri hakaret etms. 2 erkek kardsm we 1 ablam var canım feda olsn onlara o kadar bagliyz ki. Keske sizde arkadan degl yüzune söyleseydnz güzl bi uslupla
tarafından
Yüzünede söylüyoruz bize hemen çemkiriyor
(1,436 puan) tarafından
Allah sabir versn esine ve size

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 538 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 953 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy