0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından
Kızlar 11 buçuk aylık bebeğim var doğumum sezeryan korunurken hamile kaldım kese var bebek var ama doktor sağlıksız bu bebek dedi kanama var dedi 10 gün sonra kalp atışına bakalım atmiyorsa alalım dedi zaten bebek küçük en son 5 ocakta adet gördüm acil olarak memeyi kes dedi oğlum memeye çok düşkün hiç kalkma otur dedi kanaman olursa gel alalım dedi hep alalım dedi yani anlayacaginiz çok moralim bozuldu devlet hastanesi bu doktor aceba özele mi gitsem ne yapsam bilemedim aşırı stres oldum ne yapacağımı bilmiyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi teşekkürler 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Acil olarak neden emzirmeyi kes dedi ki???

Hamilelikte bebek emzirilebiliyor.

Daha minicik bebek sağlıksız demesi de saçma. Hem kanama alanı olabiliyor.

Ben doktoru pek doğru bulmadım.

Bebeğin küçük diye aldırmayı düşünme hemen. Başka bir doktora git canım.

Verdiyse bir bildiği vardır Rabbimin
(113 puan) tarafından
Evet doktor çok moralimi bozdu zaten bebek olsa olsa 4 5 haftalık o zamanlarda sadece beta çıkıp kese bebek gorunmedigi bile oluyor çok fazla strese soktu beni asla aldırmayı düşünmüyorum rabbim verdiyse doğurup bakmakla yukumluyum ben doğmadan 2 ay önce memeden kesmeyi düşünüyorum internetten de araştırma yaptım emzirmek herhangi bir düşüğe neden olmuyor sağlıksiz gibi bebek dedi yarın başka bir doktora sıra aldım aynısını derse yine özele gideceğim bu durumu yaşayan birisi varsa yardımcı olursa çok iyi olur
(1,824 puan) tarafından
Katılıyorum emziren hamileyim 7. Ay bitti ha bende sorunsuz ilerlediği için bırak diyen kim varsa gitmedim destekleyen doktor buldum ve devam ediyorum çok şükür rabbim. Daha bebeğin kalbini duymadan durup durup alalım diyen bir doktora güvenme canım özel devlet başka bir doktora görün iyi araltır iyi bir doktor zaten yardımcı olur inşallah sağlıkla dünyaya gelir
(113 puan) tarafından
Ben emzirmeyi istiyorum doktora söylediğimde bebek gelişmez zaten gelişmemiş kalp atışı bile yok dedi vajinal muayene yapmadı karından ulturasyon yaptı kasık ağrısı vs hiçbirsey yaşamıyorum iyi bir doktor bulul hayırlısı ile devam edeceğim
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Bana Dr um gebeliğin iyi ilerlerse emzirebilirsin demişti. Emzirdikçe rahim kasılıyo. Ben çok dayanamadım öğrendikten bikaç gün sonra ağrılarım başladı. Ve hep emzirdiğimde sancı giriyodu dehşet bir şekilde.. En son kanamam geldi arttı ağrılarım kesmek zorunda kaldım. Gebeliğin riskliyse emzirmemen gerekiyor malesef.. :( Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah..

Progestan yazıp düşük önleyici iğne felan vurmadı mı
(12,513 puan) tarafından
Ne alakası varmış ki. Kanama felan olunca progestan yazılır benim bildiğim. Diğer gebeliğimde de aynısını yaşadım şiddetli değildi ama lekelenmem oluyor diye bile Dr um progestan yazdı kanama alanı var diye. Kesinlikle başka bir Dr görün canım.. Allahm verdiyse vardır bir hikmeti.. Hayırlısı olsun inşallah
(113 puan) tarafından
Bir kere kanama geldi oda damla seklinde adet oluyorum sandım olmayınca test yaptım hamile olduğumu öğrendim yerleseme kanaması olduğunu düşündüm ama doktor memnuniyetsiz gibi bebek hiç gelismemis dedi iğneden haptan bahsetmedi tamam al bebeği desem alcakti o dereceydi yani öğrendikten sonra daha fazla stres oldum emzirirken düşmeyen bebek stres yuzuunden düşecek rabbim hepimize sağlıklı bebekler versin hiç gocunmadim çocuğum küçük ama sağlıklı bir şekilde kucağıma almak istiyorum rabbim nasip edersw
(12,513 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum. Birebir aynısını yaşadım diyebilirim nerdeyse. Bir dr gittim neler neler söyledi.. Kalp atışı duymadı.. Akşama kadar ağladım en son eşim başka bir Dr randevu aldı. Oysa öyle rahatlatıcı konuştu ki.. İçime sular serpildi.. Önlemleri aldı. Kalp atışını duydu. Sağlıkla doğdu Allaha şükür.. Dr gerçekten çok önemli..
(113 puan) tarafından
Evet gerçekten doğum süresince en önemli şey iyi bir doktor önceki doğumumu doçent doktorda yaptım herşeyde rahatlattı beni tekrar ona gideceğim olmadı fiyat fazla ama önemli olan anne bebek sağlığı yorumlarin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim cocuklarini sana ve eşine bağışlasın
(12,513 puan) tarafından
Ne demek canım amin güzel duan için Allah da senden razı olsun, dünya ve ahiret mutluluğu versn Rabbim.. Stres yapma dua et.. O bizimle... ❤️
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bebeğini emzirmeye devam edebilirsin neden emzirmeyi bırak demiş ki anlamadım. Geçmiş olsun. İmkanınız varsa bir özele gidin 
(113 puan) tarafından
Bugün tekrar devlete gideceğim 10 gün sonra özele aldım bide orda baktırcam
0 oy
(5,606 puan) tarafından
bence bir özele git hemen oğlunu sütten kesme Allah korusun hamileliğin sonlanır yavrucak anne sütünden olmasın benimde 16 aylık oğlum var 6 haftalık hamileyim 2 haftadır kanamam var kalp atışı duymadık ama doktor bana çocuğu sütten kes demedi aksine emzirebilir sin dedi belki aynı değil dir Durmumuz bilmiyorum ama gücün yetiyor sa özele git 
(113 puan) tarafından
Evet bende hamileyken emzirildigini biliyorum düşük tehlikesi için dedi muhtemelen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 333 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 371 göst.