0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (229 puan) tarafından
O kadar doluyum ki anlatamam geçmiş den gelen üzüntüler stresler travmalar ama bir türlü kurtulamayan ben.... Ne denedimse olmadı olmuyor dayanacak gücüm kalmadı gerçekten... Ne aile arkamda ne yanımdaki yanımda... Psikokojikmen çöktüm...

Birkaç gün önce tartıştık.. Gece uyuyodum ayapıma kramp girdi çıklık çığlığa uyandım hamileyim bide neyse bir kaç dk sonra geçti yatakta uyuyamadım bacaklarıma ayaklarıma masaj yaptım sürekli ağrı girdi çıktı sağa sola dönünce eşim Allahım sabır ver faşan dedi ufledi pufledi bende aldım yatağı diğer odaya geçtim bir kaç gündür orda yatıyorum. Hiç bir. Şekilde konuşmuyoruz ğstelik tansiyonum sürekli yükseliyor bugğnde normalde izinli defıldu gittti nereye gittiyse ama için için oturmuş ağlıyorum şuan düşünmüyor mu evde hamşle tansıyon sırunu var ve 5 yıl somra hamşle alabildim tedaviyle biri düşük oldu oda haftası ilerlemişti onun travması bile üstümde ama umrunda değil o çekip gidebiliyor ama ben evdeyim düşünmekten mahvoldum bebeğimi düşündükçe daha kötü oluyorum. Boşan diyenler olacak inanın çok denedim kimse arkamda değil çocuk yapmasaydın diyrn olacak 5 yıl bekledim ne bolanabildim ne de bir arpa boyu yol gidebildim bebeğim olursa en azından kendim için istedim şimdi ne yapacağımı bilmiyorum yani bı kavga onemsiz gibi ama inanın öncesen gelen birikmişlik var şimdi ne yapmam lazım diyorum çekip gidemiyorum bile ailemle konuşsam ben ailemi biliyorum yşme herkes her şeyi duyucak yine ben geri dönücem  bide onun saçmalığı beni üzecek kendi ayaklarımın üzerinde duravak bi mesleğim bile yok kafayı yiycem dua edin ne olur bana 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen bırak onu bunu bebeğine odaklan sinir stres tansiyon bebeğe zarar verir gitsin ne yaparsa yapsın sen ye iç kendine bak doktora git magnezyum yazsınlar ondan oluyor kramplar eşine de güzel dille ilgi bekliyorum niye göstermiyorsun niye sevmiyorsun beni diye git sarıl biraz sıcaklık göster illa ki hassas tarafı vardır bakalım onun ne sıkıntısı var öyle kalkıp gidince o da küsmüş olabilir sabah olunca ben ağrıdan uyandım bana niye öyle Dedin küstüm diye trip at ama kavga etme bilmiyorum nasıl sorunların var Allah yardımcın olsun evladıni sana bağışlasın emin ol kocan bile çocuğundan önemli değil onun acısı başka olur su dönemi kendini ve bebeğini düşünerek geçir 
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Evlilik terapistine gitmeyi düşündünüz mü hiç çünkü eşinizle iletişim sorunu yaşıyor gibisiniz
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Eşine laf anlatmakla uğraşma bebegin olunca inan eş aklına bile gelmiyor insan kurmayi bile bırakıyor sen hamileliğin bebeğine odaklan 
0 oy
(332 puan) tarafından
Canım üzme kendini amaan boşver ne güzel bebişin olacak onla ilgili hayaller kur güzel güzel düşünmeye çalış, insan hamileyken en ufacık şeyde bile üzülecek bir şey buluyor. Sen bebeğini hayal et. Bide o kramp bana da çok olurdu gece uyurken acıyla kalkardım. Magnezyum eksikliğinden oluyor o. Magnezyum ilacını eksik etme. İçemediğin zaman mutlaka muz ye. Muz da magnezyum deposu. Krampa çok iyi geliyor. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen kendine bebeğine odaklan canım o da düzelir stresi tek sen yaşamıyorsun bişeye sıkılıp senden çıkartmıştır evet keşke boşanabilseydin evet böyle bir adamı baba etmeseydin iyi olurdu ama kendim için diyorsun o zaman sadece bebeğini düşün
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Sadece bu olay üzerinden bence boşan diyen olmaz.

Bazen olabiliyor böyle durumlar.hamilelikten dolayı fazla hassassin.o da dusuncesizlik ediyor belli ki.

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 284 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aysenur997766 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.