+1 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar artık saçımı başımı yolasım pencereyi açıp bağırasım var:( bebeğim en küçük tıkırtı da bile uyanıyor gözlerimden yorgunluk akıyor resmen. Tam uyutuyorum derin uykuya dalıyor oh diyorum biraz dinleneyim ama kendini bilmez ler varsa hani şu motorla geçerken gaza birden yükleniyorlar acayip görültülü ses çıkıyor birde sanki disko dalmış gibi arabada son ses müzik açanlar varya onları bulsam boğasım var :( ne yapıcam beeeen uykusuzluktan ölüyorum:( yahu sen ara sokaktan mahalleden geçiyorsun ne bu müzik sesi ya sanki uzun yolamı çıktın da açıyorsun. Demem o ki keşke şikayet edile bilseydi de şu motorcuları o son ses müzik açanları şikayet edebilsek

12 Cevaplar

0 oy
(3,724 puan) tarafından
Ben kalabalık olunca piş piş sesi açıp bırakıyorum öylece uyuyor canım dene bi istersen zamanla da gürültüye uyumaya alışıyolar
(133 puan) tarafından
Deniycem inşallah
(9,504 puan) tarafından
Ahahah bu ben motor sesi açıyorum diğer sesleri duymuyor
-Reklam-
0 oy
(1,889 puan) tarafından
Bebeğin  ne kadarlık bilmiyorum ama benim kızım yanında biraz güçlü nefes alsam uyanırdı. O uyurken tuvalete gidip sifon falan çekemezdim. Şimdi yan evde düğün olsun uyuyor. 
(133 puan) tarafından
Nasıl oldu nasıl öyle uyumaya alıştı benim bebeğim 2 aylık
(1,889 puan) tarafından
Zamanla. Birde şimdi destek memeydi onu kestim. Kendi uyuyor öyle olunca on defa uyanır belki ama kendi dalıyor döne döne.
0 oy
tarafından
Evet bende o motor araba sesinden nefret ediyorum !!! 

****** gibiler ya.. 

Bence sen kısık müzik aç, dualar aç öyle öyle sese alıştır 
(133 puan) tarafından
Deniycem
0 oy
(2,715 puan) tarafından
Sende uyuyacaksan koynunda yatir. Seni hissedemeyince basiyordur çığlığı ağlamayı 
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Yoldan geçen hangi birine laf anlatmasın bacım ya, sen bebeğine seste uyumayı öğret. Radyo eşliğinde uyut ya da müzik TV falan. O uyurkende bırak çalsın. Kur'an aç dinlerken uyusun uyurkende dinlemiş olur. Hem o rahat eder hemde sen. Maks bie hafta zorlanır sın hemen alışır. 
0 oy
(686 puan) tarafından
Bizdede aynı peoblem var şehir merkezindeyiz insan sesi bile gırla o motorlara egzozunuz patlasın diyorum her seferinde birde telefonla böğüre böğüre konuşanlar var balkondan saksı atasım geliyor kafalarına birde uçak sesi var bizde 5 dkda bir uçak geçiyor sinirlerim bozuluyor 
0 oy
(672 puan) tarafından
Benim oğlanda en ufak sese uyanır 1 yaşında hiç değişmedi ya o anda televizyon açıyorum ses olsun die ya da pış pış sesi açıyorum ne kadar uyursa o kadar iyi die
0 oy
(44 puan) tarafından
Kur'an açıp uyutuyorm alıştı artik sese uyanmiyir
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Canım kızımı nebe süresi ile uyutuyorum ona alıştır hem kulağına kuran geliyor hemde onunla uyumaya alisirsa onu açıp koyarsın başına diğer sesi duymaz fatih hoca bebe süresi yaz 2 saat kesintisiz var 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
eskici sesinden csrsafa surtulen ayak sesinden uyaniyordu benimkide sabir et esin geldiğinde oyalasin sen uyumaya calis
0 oy
(15,047 puan) tarafından
Ben öylelerine tekerin patlar inşallah diyorum.
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim de kayinvalidemler kalabalık oldukları için ben doğumdan sonra beyaz gürültü ve pis piş sesiyle uyutmaya başladım o sesi aciyodum diğer sesleri asla duymuyordu zaten tel çarem oydu ve ise de yaradı gerçekten tabi benim bebeğim uyumayı pek sevmeyen bı bebek o ayrı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 384 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aysenur997766 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 392 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 332 göst.