0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar 35 haftam bitti 36 ya girdim artık son haftalarım ara arar ufak sancılarım oluyor yalancı sancılar doğum yaklaştığı için ayaklarım şişiyor belim agrıyor kasıklarım agrıyor neden çünki fazla dinlenemiyorum virüsten dolayı bebek için hazırlıklarım bu zamanlara kaldı Kıyafetlerini herşeyini yıkadım daha ütüleyemedim bile daha da yapacağım şeyleri var onları yaparken mutluluk duyuyorum tabikii bide daha kendime bile hiç bişey almadım herneyse oruç tutamıyorum ama Ramazan’dan dolayı yemek ev işi derken bunlar da cabası oluyor yorulmama kaynatam iki evli benim bi gün orda bi gün kayananamın yanında üç gündür yoktu kaynanam bana geldi iftara hep demem o ki zaten yorgunum bi ton işim var hiç bi kere siz bana gelin ben yemek yapayım Merve’nin işi falan var yoruluyor diye düşüncelik yapmıyor hiç öyle basit yemeklerde yapıp önüne koymuyorum valla ne bişey yapar getirir ne de yardım eder anca şunu böyle yap bunu böyle yap der hatta utanmadan arar ne yemek yapıyorsun der laf olsun diye bişey lazımmı diye sorar bende kimseye minnet etmem ama sormadan yapsa etse bişey demem bugünde arayıp çorba yap diyor allahım cıldırcam diyorum aynı binadayız gerçekten yoruluyorum artık eşime ufak ufak sitem ediyorum ama erkek milleti bilirsiniz tek siz hamile değilsiniz der herşeyi yapmanızı beklerler bazen bana yardımcı olur ona kalkıp sahur bile hazırlarım üşenmem asıl derdim annem uzakta ve kaynanam hiç bişeye el atmıyor ://// 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek sen hamile degilsin dedinde evet tek ben hamileyim de ve kayananda yapamam hastayim halim yok de hic hayir demedin icin bunlar alışmış demeki
(253 puan) tarafından
Bazen cok anlayışlı bazen hiç eşim Aynen öyle canım yüz verdim astarını istiyor Hayır diyemiyor genellikle hata bende eski kafalı oda zamanın da kendileri doğurana kadar eşşek gibi çalışmışlar ya sanki cok iyi yapmışlar gibi benim içinde yapsın bişey olmaz diye düşünüyor
tarafından
Bana da esim oyle diyor annemler cok calisti sen onun yerinde olsan hayata dayanamazsınız fln deye annen öyle calisti şeye bende öyle Çalışmamı lazim bana ne diyorum çalışmışta banami bakmis ben yapamam diyorum sende fazla yüz verme sonra har şeyi senden beklerler
(253 puan) tarafından
Sorma yaaaa onların zamanıyla bizim zamanımız bir degil onlar canlarını içinde taşıdıkları canı hiçe sayarak demekki herşeyi yapmışlar biz öyle değiliz kimse kusura bakmasın ben kendimden cok bebeğimi düşünüyorum başka kimseyi hiçbir şeyi degil
tarafından
Aynen onlar icin fark etmiyormus çocuğu dogurub beşiğe köyün tarlaya gidiyorlarmış çocuk aglaya aglaya uyuya kaliyormus onun icin sende yuz verme alışırlar sonra hayir dedinde kuser huzursuzluk çıkarırlar
(253 puan) tarafından
Evet ben kimseyi de kırmak istemiyorum da neyse bu günlerde geçer elbet Allah izniyle tek temennim yavrumu sağ Salim kucağıma alayım yeter
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım maalesef böyle sen Allah rızası için yapıyorsun boşver üzme kendini Allah büyüktür 
(253 puan) tarafından
Bende Allah biliyor canım sırf onun rızası için yapıyorum bide laf olsun diye yalandan ben yapim edim diyor zerre samimiyette yok laf degil icraat gerekli dün aglacaktım neredeyse eşim evdeydi şimdi beni anlamaz etmez diye zor tuttum kendimi
tarafından
İşte vicdanı ve merhameti olmayan insanlar yapar böyle son aylar haftalar çok zor çok iyi biliyoruz hepimiz Allah yardımcın olsun eşin bari yardım etse sana
(253 puan) tarafından
Güya namaz niyaz da kılıyo O kadar dua ediyor ama Allah rızasını için gelinimde yardım edim demiyor son haftalar işte önceden yorulmak nedir bilmezdim ama artık öyle degil eşimde bazen ediyor erkek işte her iş elinden gelmiyor beceremiyor bazı şeyleri yapabildiği kadar yardım ediyor ancak
tarafından
Öyle tabi son ay zor Allah kolaylık versin canım
0 oy
tarafından
Ha ayni seyi dün  ben yaşadım  bunca zaman ağrım  olmasına  ragmen bile  ay aman buram ağrıyor  şuram  ağrıyor  demedim  36 haftalık  oldum  gercekten yapamıyorum  elimde değil  karşıma  gecmis nazlaniyor  diyor Allah yardımcın olsun gülüm  sen kendini dusun sende yapma 
(253 puan) tarafından
Bende bazen derim agrım var diye oda hımmm der başka bişey demez yahu insanda azıcık düşünce olur bu kız belli agrısı oluyor diye insan halden anlar oturup zor kalkıp yürüyorum artık ama nerde bunlarda o düşünceee nerdeee
tarafından
Boşver  üzülme  onun sitreesini  yasama bi de benim  gibi
Kiz valla suç  bizde
Bazıları  gibi baştan  nazlanmamız gerekiyordu
Dişimizi  sıktık  gelmişiz  36 haftaya yeni  ağrıların  farkındayız  işten  güçten  kendimizi bile görmüyoruz  
Boşver
(253 puan) tarafından
İnan kafama takmamaya çalışıyorum sırf bebeğimin sağlığı için aynen öyle canım yüz verdik astarını isterler tabii inşallah bu zamanlar bir an önce geçerde sağ Salim yavrularımızı kucağımıza alırız
tarafından
Amin canım benim sağol  Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 289 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu