0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar biz eşimle akraba evliliği yaptık bianda oldu zaten aklımızda yoktu hiç mutluyuzda bi amcamın kızı var evlendi bizden 5 sene önce kayınvalidemlede akraba oldukları için sürwkli konuşuyolar telefonla falan hep arar meğerse kız eşimi istemiş hep halada arayıp onu soruyomuş ve benim haberim yoktu bundan kaynanam anlattı hep gwlip kalıyomuş bunlarda ama eşim yüz vermemiş hiç evlenğrken bile kayınvalidemi arayıp ben evleniyorum diye duyurmuş en son kandilde aramış annemi eşimi sormuş napıyo nasıl diye benim için de ne kadar şanslı onun gibi eşi var senin gibi kaynanası var diyomuş kadın evli ama kocasını sevmiyomuş anneme öyle amlatmış okadr sinir oldumki bunu duyunca eşime anlattım boşver diyo ama kıskanıyorum doğal olarak yani akrabam ben eşimle onu aynı ortama nasıl sokcam napmam lazım sizce 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Yerinde olsam eşime anlatmazdim. Essegin aklına karpuz kabuğu sokmaya gerek yok.

İkincisi de kaynanan neden gelip sana anlatıyor amacını çok iyi goremedim. Kaynanan anlattığı zaman tekrardan sakın tepki verme sinirlenme. Konuyu kapatmaya çalış. Birdaha gelip anlatmasın sana.
(2,359 puan) tarafından
Suç kaynananda. Halen ne diye oğlu hakkında o kızla konuşuyor.
(75 puan) tarafından
Bende anlamadım ki ağzının payını verip oturtması lazımdı
(48,785 puan) tarafından
ne guzel yazdim cansu gizlemis postu☺️ kaynanan verecek cevabını arayip sorup durma esi duyarsa seni rezil eder sulaleye desin gor bak arayabiiyor mu bir daha
(75 puan) tarafından
Yani bidaha olursa kaynanamla kavga ederim artık
(48,785 puan) tarafından
kaynananla kavgaya gerek yok ya esine ya kaynanana soyle dedigimi korkarlar
-Reklam-
0 oy
(3,253 puan) tarafından
O kaynana çok kurnaz.

E niye onunla evlenmedi peki? İyi olsaydı onunla evlenirdi. Ben iyi olduğum için benimle evlendi. Bu konu kapanmışdır diye bilirsin
(75 puan) tarafından
Yaşca büyük eşimden bide ona rağmen böyle düşünüyo yani
0 oy
(712 puan) tarafından

Tövbe ya rabbi kadın manyak, uzak dur canım öyle kimselerden. Eğer seninde şahsen görüştüğün bir kimseyse iyice araştır et ve sonrasında kizin ailesine söyle. Böyle böyle bi durum var huzurum bouzluyor diye. Aman kulaklarını tıka gitsin ile olmuyor. Olası tüm sapıklari ve tehditleri yuvamdan uzak tutmaya çalışırım. Ama işin aslını öğren bakalım hiç olmadı o kızla konuş :pouty:

(75 puan) tarafından
Kendi anneme anlatmayı planlıyorum ama olay büyürse diye korkuyorum bi taraftan da
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kayinvaliden abartıyor bence. Abartmasa bile gelip sana anlatmasında iyi niyet sezmedim. Sende oturup saf saf dinlemissin. Demedin mi kayinvalidene, elin evli barklı kadını bana anlatmaya utanmıyor musun diye.
(75 puan) tarafından
Kayınvalidemle arkadş gibiyiz ama herkonuyu konuşuruz zor zamanlarımda yanımda hep durdu ama bu konu gerçekten zoruma gitti yani

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 243 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nur 6851. (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 662 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 116 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu

381,537 soru

11,422,620 cevap

34,980 kullanıcı

...