0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (710 puan) tarafından
Kızlar bundan 1 buçuk ay önce teyzemler bize geldi uyuzlarmis soylememisler gittikten sonra söylediler ben sıkı Bi temizlik yaptım bulasmadi çok şükür ama 2 ay acaba bulaştı mi psikolojisiyle yaşadm 3 aylık bebeğim var çünkü geçenlerde yine gelmek istedi önünü kestim nerdeyse gelmeyin dedim yani bugün aramış yine haftaosnu size gelicem diyor artık bisey diyemiyorum çok bunaldım yani sorduğumda yok geçti diyor 1 ayda geçmeyeceğini biliyorum onun çocuğu fa sürekli ağlıyor muhtemelen kasindigini için ne yapmam gerekiyor kötü hissediyorum artk gelme de diyemiyorum annem kızıyor bütün hastalıkları üstüne cekıyorsun abartma diye 

8 Cevaplar

0 oy
(2,155 puan) tarafından
Ben kabul etmezdim eve 
(710 puan) tarafından
Etmedim zaten 3 kez reddettim 1 inde nerdeyse gelmeyin dedim ama çok ısrarcı
(2,155 puan) tarafından
İstediği kadar ısrarcı olsun alma bebeğin çok küçük
(710 puan) tarafından
Bu Sefer ne diyeyim annem çok kızıyor hastalıkları üstüne çekiyorsun diye
(2,155 puan) tarafından
Eşin ile ilgili bir bahane bul belki eşinden dolayı cekinir
(710 puan) tarafından
Öncekinde eşimin akrabaları bizde dedim yalan söylemek zorunda kaldm
-Reklam-
0 oy
(5,813 puan) tarafından
**** doğru tedavi ile 10 günde geçer. 
(710 puan) tarafından
Nüfusları çok kalabalık doğru tedavi yapabildiklerini düşünmüyorum
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Geçti mi gerçekten acaba.geçmediyse anam da olsa kabul etmem.3 aylık hele çok küçük bebeğin 
(710 puan) tarafından
Ama geçmemiştir nüfusları çok kalabalık yani o kadar detaylı temizlik yapabilecekleri sanmıyorum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum geçti mi gecmedi mi ama sonuçta bulaşıcı yani gecmediyse gecedebilir size bebeğin de çok küçük insanlar neden düşüncesiz anlamıyorum 
(13,824 puan) tarafından
Yok artık yaa ay işin zor valla eşin ne diyor bunduruma
(710 puan) tarafından
Esime bisey yansitmadim hiç konuşur diye
(13,824 puan) tarafından
Kabul etmiceksin ozaman emin olmadan başka çaresi yok bunun sen cocugunundusun kimseyi düşünme valla
(710 puan) tarafından
Oyle yapcam artık ne yapayım canm teşekkür ederim
(13,824 puan) tarafından
Rica ederim aynen öyle çocuğun değerli boşver kırılan kırılsın emin olmadan kimseyi kabul etme
0 oy
tarafından
Ayy yok artık bu kendini bilmenezlik kabul etme canım açık açık söyle 
(710 puan) tarafından
Söylesem de geçti diyor e geldiğinde söylememişti gelmek için ben nqsl inanayim
tarafından
Söyle canım küçük bebeğim var daha sonra kabul etcem sizi de
0 oy
tarafından
Açıkça söyle teyze u.y.u.z geçirdiniz ve o illet hemen geçmiyor bize bulaşabilir de kabul etme isteyen alınsın gerçekten o illet birşey 
0 oy
(441 puan) tarafından
3 aylık bebeğin mi önemli annenin kızması mi?  Bence direkt soyle musait değilim ben olunca size ederim diye. Çok zorlanirsin Allah korusun bulasirsa.
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Eşim **** oldu kuzum neler kullandı nelr sadece sırt bölgesinde var ve tam 4ay oldu halen daha ara ara kaşınır şansa bizs geçmedi valla şükür bence şöyle valla ya da açan telegonu duymadım felna diye soyle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
3 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (161 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...