0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşimle annemin arası yok eskisi gibi bozustular annem bazen ağzından ne çıktığını bilmiyo eşimde idareci bir insan değil ikisindede suç var aralarında kalmaktan bıktım eşim içinde annemi karşıma almak istemiyorum çünkü annemede güvenemiyorum bosansam bana sahip çıkmaz benle sürekli tartisiyodu bekarken birazda oyuzden evlendim kardeşim bana geliyo diye eşim sürekli laf etti mesela annem kardeşimin okul saatinin kaçta cikicagini biliyo bilerek ya pazara gidiyor ya markete cikiyo kardeşim 10 yaşına giricek bende diyomki anne diyorum kardeşimi okul çıkışları tek bırakma diyom peşine götür diyorum o sürekli bana guveniyo eşimde diyoki çocuğun bütün sorumlulugunu sen aliyosun kız çocuğu diyo sen olmasa ne yapcak diyor en son baya kızdı artık bana bende anneme dedim laf ediyor dedim normalde soylemicektim ama beni çok bunaltti bugün pazara gitti yine bitane soğan alcam gelecem dedi gideli 2 saat olmuş kardeşimi yine bana bıraktılar akşam eşim gelince yine didiscek benle ne ypcam bilmiyorum artık 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Annemde sana güvenp doğurdu herhalde 
-Reklam-
+1 oy
(163 puan) tarafından
Senin artık ayrı bi ailen olduğunu, o evden çıktığını ve farklı sorumlulukların olduğunu annenin idrak etmesi gerekiyo. Bizde evli kızın evine gezmeye bile seyrek gidilir, hala baba evindeymiş gibi baba evi sorumluluğu asla yüklenmez. Annen sana resmen bunu yapmış. Yaşlı olur sana ihtiyacı olur o başka ama kardeşin 10 yaşındaysa annen daha gençtir. Evli çiftlerin ailelerinden biraz sıyrılması gerekiyo, her iki taraf için de geçerli bu. Yoksa evlilik çatırdar Allah korusun.
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Evde yokum de ne zaman arasa yada sana birakmaya kalksa
(242 puan) tarafından
Ya 2.20 de konuştuk yoldayım pazara gidiyom.dedi düşün bu saate kadar pazardan gelmemis şaka gibi
(8,908 puan) tarafından
O oraya buraya gideceğim dediğinde sende bende şuraya gidecem de yalandan kardeşin o senin elbette arada idare edilir yanlış anlama ama annen sana güvenip mi doğurdu kardesini
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Burda sanki eşin biraz abartıyor.. komşunun çocuğu değil ki sonuçta sorumluluk alma dese..kardeşin canın ciğerin.. ben kardeşimi lise zamanı yanıma getirdim okul daha yakın die 2 seneye yakın bizde kaldı hemde erkekti tam ergenlik zamanı bütün sıkıntılarıno eşim çekti Allah razı olsun.. yeri geldi abisi yeri geldi babası oldu.. yani annenle başka sebeplerden ötürü tartışmış olabilir eşinle annen bu normal dir..ama kardeş konusunda bukadar abartması sacma yani
(230 puan) tarafından
Annenle açık açık konuş madem tatlım kardeşine sahip çıksın kırmadan anlatabilirsin burada kardeşin de üzülür
(242 puan) tarafından
Ya taviz vermeyip ne yapicam artık bilmiyorum kavga etsek yuvam bosulcak anneme anlattığım zaman sen kendin evlendin ee ne Yapıcan çocuk var cekiceksin gibi cümlelerden sonra artık bende karismiyorum kimse için kötü olmak istemiyorum eşimle
(163 puan) tarafından
Mys62 sadece eşi tepki vermiyor ki canım kendisi de rahatsız bu durumdan. Anneyle eşin arası iyi bile olsa anne bu kadarını yapmamalı. Belki o gün karı koca planları var dışarı çıkıcaklar niye her seferinde kardeşi için ayağı bağlansın, iyice arada kalmış ama eşini karşısına alırsa evliliğinden olacak yazık değil mi. Senin eşin kardeşine sahip çıkmış olabilir Allah razı olsun, ama kabul etmeme hakkına da sahipti yaptığı şey görevi değil bence
(242 puan) tarafından
Çok arada kalıyorum annem anca lafta konusuyo senin kocan böyle diyo iki gün sonra suç sende diyo sen evlendin sen hata yaptın sürekli başıma kakiyor çocuğun var cekiceksin soğudum artık ben iki taraftanda ne yapicam bilmiyorum yuvam bu yüzden dagilsa ne yapicam anneme gidiyorum 1 gün siginamiyom sürekli laf sokuyo gözune batiyom şuan ayrı evim rahatim eskisinden daha iyiyiz uzakta olunca
(163 puan) tarafından
Canım benim annen sığınabileceğin biri olsa zaten senin aile huzurunu düşünür ve böyle davranmaz. Yanlış anlama annendir tabiki bağını kopar demiyorum ama mesafeyi korumak senin elinde, evliliğin önceliğin olmalı
0 oy
(483 puan) tarafından
Kardeş sonuçta gelebilir . Eşin neden rahatsız oluyor ki ? Cebinden parası mı eksiliyor ? Yoksa anneni sevmediği için kardeşinin de gelmesini istemiyor mu ? 
(242 puan) tarafından
Hayır konu daha farklı yorumlarımı oku
0 oy
(4,645 puan) tarafından
ben esinden yanayim anlattiklarina gore adam haklı bence aradiginda bende ark gidecem sunu almaya cikcam de

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 465 göst.
0 oy
13 cevap 325 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 180 göst.
0 oy
10 cevap 439 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyza12 (11 puan) tarafından soruldu

379,607 soru