0 oy
2,142 göst.
Diğer kategorisinde (1,416 puan) tarafından
Kızlar az önce posta yazdım ama kapatıldı ilk postu okuyanlar burdan yazabilir mi 

47 Cevaplar

+5 oy
(7,317 puan) tarafından

image

ahanda boye okudum postu yazık eşine 
tarafından
Ben asıl ona kızıyorum burda hiçbirimiz uzman yada psikolojı üzerine eğitim almis insanlar değiliz bukadar hassas şeyleri buraya yazmak yerine gidip  gerekli müdahale alsalar keske
(8,937 puan) tarafından
Bi anlık gaflettir belki psikolojisi iyi degildir anlık öfkeyle açmıştır belki iyi düşünelim ki iyi olsun
tarafından
Amin inşallah Allah kimseyi doğru yoldan saptirmasin kız ne güzel konuştun sakinleştirici gibi :)
(8,937 puan) tarafından
Uzman değilim ama bransim dolayısıyla psikolojik bilgim var gaflet anlık öfke bunlarla basetmeyi ne nasılsın edilmesi gerektiğini iyi bilirim Allaha şükür sadece 2 şekilde içimden canavar çıkar 1 yardım postlari gerçek depremzedeler haric 2 eşim çocuğuma şiddet istismar vs uyguluyor ama babasız büyümesin diye sacmalayan kişileri görünce asla affetmem bunun psikolojiyle ilgisi yok çünkü
tarafından
Alkışlıyorum ve de katiliyorum
-Reklam-
+2 oy
(2,474 puan) tarafından
O kadar iyi olsa karısi bırakmazdı onu böyle düşün demekki evlenilecek adamda değil hem evladına eşine yazık bitmiş gitmiş neyine kafan karışıyor 
(1,416 puan) tarafından
Haklısın sanırım ama boşluktayım bu aralar sanırım o yüzden kafam karıştı
+2 oy
(501 puan) tarafından
Eşine sadık olmak sadece bedenen onun yanında bulunmak değildir . 

Bunu evli bi kadın olarak dillendirmek bile ne kadar hayasızca . Eşinin aklında eski sevgilisinin olduğunu ve onunda bi arkadaşına senin gibi yazdığını düşün . Ne kadar acı. Şeytan şimdi seni yeller bi de boşanmış adama ulaşmaya falan çalışırsın . Dikkat et hayatında yer yerinden oynamasın . Eşine de çok üzüldüm bu arada

(1,416 puan) tarafından
Haklısın aynısını eşim yapsa bende çok üzülürdüm artık tamamen kapstıcam bu konuyu psikolojik destek alıcam
(501 puan) tarafından
Anneni de uyar bence . Bi daha geçmişimle alakalı hiç bir şey söyleme duysanda de .
(501 puan) tarafından
Eşinin daha önce aldattığını bu postta belirtmemiş arkadaş. Bu postu okuyup ona göre yorum yaptım.
+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Kendini kandırma lütfen eşini sevsen böyle tepki vermezdin rica ediyorum senden lütfen Bi uzman yardımı al çocuğunu bırakıp kaçan yada çocuğuyla birlikte kaçan kadınlardan olmamak için lütfen bak yardım al 
(8,937 puan) tarafından
Bu düşüncen bile ilerde kafanın karışmasına neden olur adam gel dese gidersin buna emin ol cnm ayrıca uzman yardımı almak kötü bisey değil ki
(1,416 puan) tarafından
Haklısın sanırım teşekkür ederim bende düşünüyorum aslında yardım almayı bakalım
(8,937 puan) tarafından
Mutlaka al belki eşinle sorunların var belki eşinden yana Bi problemin var Bi an böyle Bi düşünceye kapildin yada onu gerçekten unutamadin işin uzmanı değilim fakat az biraz psikolojik bilgim var mutlaka profesyonel yardım alıp ona göre yol izlemen yanlış Bi adım atmaman gerekiyor lütfen en yakın zamanda Bi uzmanla görüş
(1,416 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağol
(682 puan) tarafından
Bu hikaye çok tandik. Dayımın kızı da eski sevgilisi eşinden boşanmış oda aynı senin gibi duygu degisikligi yaşamış. Eşi Fransa'da çalışıyordu, bir kizida vardı aldı kaçtı gitti eski sevgilisine. Ve adam hem kuzenime hemde küçük kizana 3 yaşında şiddet uyguluyormus babaocagina dönmüş. Gerçekten insanın adı çıkacağına canı ciksin 1 sen oldu hala konuşuluyor. Lütfen kendine ve duygularına hakim. Yardım almani bnde öneririm.
+1 oy
tarafından
E sanane bundan orayı anlamadım
(1,416 puan) tarafından
Kafam karıştı onu geride bıraktığımı zannederken bırakamadığımı fark ettim
tarafından
Cok yanlıs bırsey ınsan bunun farkına varsa bıle dıle getırmeye utanır ınan, esıne evlılıgıne ayıp
(5,715 puan) tarafından
ahhahahajja öle dümdük mü :-):-):-):-)
+1 oy
(351 puan) tarafından
Bizim koyde bi laf var bokk yidiginizden basiniz agrimasin diye ya git bi yardim al yada kocandan bosan seven insanin kafasi karismaz ananda az degil ne bahsediyo elin adamindan sana 
(351 puan) tarafından
Nagi vallaha soyletiyolar bacim bizim koyun laflari aha bunlara gore fjhfhf
Yok bacim konya deel baska yer :))
(1,356 puan) tarafından
Mihri özlemişim senin yorumlarını balım   :)))
(351 puan) tarafından
Bende sizi ozledim ya :)
(1,356 puan) tarafından
Anası şeytanın görevini üstlenmiş ellam :)))
(351 puan) tarafından
Aman ne bilem ya ne gerek var bu kadının kafasini karistirmaya
+1 oy
(5,715 puan) tarafından
yanlış bir yolda olduğunun sende farkında sın zaten benim anlamadığım annen yada kuzenin her kimse geçmişinizi bilmesine rağmen neden gelip sana onun hakkında olan şeyleri söylüyorlar? bence sen ilk önce ondan haber almamaya çalış onun hakkında konuşulmasın izin verme kendinde konuşma kafan çok karışmış belli kendin bir şekilde aklını başına almaya çalış sen yapamıyorsannda destek al Bi tek psoklojisi bozuk olanlar ruh hastaları destek almıyor insanız duygularımız düşüncelerimiz var ve bazen bunları yönetmeyebiliyoruz

Allah yardımcın olsun yanlış yola girmezsin inşallah 
+1 oy
(732 puan) tarafından
Eşimi seviyorum demişsin ama bu Sevgi değil, seven insan bu şekilde olmaz. Boşandığına sevmişsin kalbi olan sevinmez ortada bir çocuk var ve ikiye bölünmüş neyine sevindiniz, Eşinize de çok üzüldüm gerçekten ve annemde çok yanlış yapmış gidip konuşarak önceden saygı, gurur, haysiyet vs vardı gerçekten sizede acıdım çok acizsin
0 oy
tarafından
Nasıl yani evliyken eski erkek arkadaşınızı mi takip ediyorsunuz 
(1,416 puan) tarafından
Hayır etmiyorum teyzemin görümcesinin oğlu olduğu için annemler cenazede karılaşmışlar konuşmuşlar annem söyledi bana
tarafından
Siz evli misiniz bilmiyorum ama çocuğunuza yazık
(1,416 puan) tarafından
Evet oğlum var 2 yaşında
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Okudum. Eşin seni aldatmış boşluktasın. Evladının yüzüne bakmaya utanacağın fikirlere kapılma derim evlisin şu an o boşanmış olabilir. 
(1,416 puan) tarafından
Evet biraz kafam karışık doğru tabi daha önce nasıl unuttuysam yine unutucam
(10,429 puan) tarafından
Yani ben kınamak istemiyorum. Normal değil ama bunun seni heyecanlandırması. Evli insanın kafası karışmaz. Eşini sevsen fikri bile aklına gelmez. Böyle yola devam edemiyorum diyosan boşan. Annenin sana demesi de hata. Madem biliyor hiç bahsetmeyecek sana siz yabancısınız artık
0 oy
(6,004 puan) tarafından
Onun bekar yada evli olması seni bağlamaz ki senin için bir yabancı sonucta. Önce kendi durumunu sorgulamalısın. Evli bir insansın sonuçta kimse seni ilgilendirmemeli
(1,416 puan) tarafından
Haklısın kafamı toplamalıyım
(6,004 puan) tarafından
Mübarek günde şeytan giriyor aklına Allaha sığın eşine çocuğuna şükret bacım
0 oy
(13,923 puan) tarafından
O postu okudum ve en çok merak ettiğim şey şu neden annen gelip sana anlatiyor bunu. Madem geçmiş zamanda bi ilişkiniz vardi onun hakkinda hiçbişey söylememesi gerekirdi. Senin duygularina gelince , ilişkiniz yürümemiş ama senin içindeki duygular bitmemiş. Yani zerre de olsa bi sevgi kirintisi kalmiş içinde.Kocana ve ve çocuğuna odaklan. Şeytanin oyunu bunlar. 
(1,416 puan) tarafından
Bilmiyorum evlendim diye herşey geride kaldı zannetti sanırım bende geride kaldığını düşünüyordum ama demek ki herşey adını duyana kadarmış
0 oy
(58 puan) tarafından
Sana ne boşanmışsa boşanmış buna buraya neden yazıyosunki eşin yokmu senin
(1,416 puan) tarafından
Kötü niyetle yazmadım
(58 puan) tarafından
Peki neden yazdin böyle bir şeyi
(1,416 puan) tarafından
Dediğim gibi kafam karışık zamanında çok sevmiştim duygularım çok karışık kimseye bişey anlatamıyorum bu kime nasıl anlatılır ki zaten ama brilerinin fikrine ihtiyacım var buraya onun için yazdım
(58 puan) tarafından
Fikire ihtiyacın varsa o zaman aklından çıkar onu kocanla çocuğla otur evinde en iyi fikir bu
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Allah seni islah etsin diyeceğim bu kadar.
(1,416 puan) tarafından
Linçle diye yazmadım güzelce akıl ver diye yazdım eşimi çocuğumu bırakıp kaçıcam dedim Sanki ne meraklısınız linçlemeye
0 oy
(17,874 puan) tarafından
E nolmuş yani ?
(351 puan) tarafından
Kanka sey olmus destek bekliyo insanliktir olur falan demenizi
(17,874 puan) tarafından
Destek veren olursa oda onun gbidir net
0 oy
tarafından
Postunu okumadım bilmiyorum ama uzak dur bosanmişsa bosanmiş sanane
(1,416 puan) tarafından
Uzağız zaten o Bursa'da ben İstanbul'da
0 oy
(1,820 puan) tarafından
Şeytan ın oyununa gelme canım.. gecmiş gecmişte kaldı evli ve çocuklusun.. duygularınla değil mantığınla haraket et..aklından çıkar bi an önce eşine evine çocuğuna odaklan..sanmaki onunla görüşsen konuşsan mutlu olucaksın ..olsan eskiden olurdun ayrılmazdın zaten.. namusunu koru eşinden başkasını düşünme..ilerde pişman olacağın adımlar atma
0 oy
(109 puan) tarafından
Eşinle cocugunla daha çok vakit geçir derim evlisin mutlu huzurlu bir ailen var yanlış haram olan insanları düşünme bosanmissa gene evlenir belki ama senle olmaz nefsine kapılma seni kandırıp yuvanı bozmasına izin verme görsen n'olacak gormesen n'olacak gitti yani 
0 oy
tarafından
Evliysen eski erkek arkadaşından sanane ki. 
0 oy
tarafından
Boşandıysa boşandı sanane bundan evlisin evladın var adını bile diline getirmen hoş değil ayıp ya eşin bu postunu görse ne derdi sana azıcık akıl karı hareketler yap

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 258 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 380 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,169 göst.
0 oy
3 cevap 416 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...