0 oy
1,166 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar burda eşinden ayrılan kimse var mı bide özel değilse ayrılık nedeni ne ve pişman mı ayrıldigina hayatları nasıl su an zor birşey mi 

13 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Boşanmayı mı düşünüyorsun cnm 
(286 puan) tarafından
Yani ewt ama ne bilim altından kalkamam die cesaret edemiyorum bir kızım var ama burda da hiç mutlu değilim
(223 puan) tarafından
Aynıı bennn
(286 puan) tarafından
Ne kadar mutsuz evlilikler varmış böyle ya Allah herkese sabır versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorumcem ayrilmisti cnm dayak ölum tehdidi vardi bosandi yeniden evlendi bu esi cok iyi
(286 puan) tarafından
Çocuğu flan var mıydı peki
tarafından
Yok cnm olmamisti ikinci evliliginde de dusuk yapti
(286 puan) tarafından
Anladım canım herkes için hayırlısı olsun
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Bide ben soru sorayim sen nie byle bi post actin nieki neden yani meraksa sebebi ne 
tarafından
Hayirlisi olsun insallah hakkinda da o adam seni beyenmiyor disarida gozu cok kendini ezdirme Allah yardimcin olsun insallah
(286 puan) tarafından
Amin inşallah kusura bakma seni de yordum hakkını helal et sağol dinledigin için
tarafından
Onemli deil gebeyim bende bu konular beni hormonel olarak cok etkiliyor Allah kimsenin basina vermesin evlilik sorumluluk isdiyor ben 21 yasindayim hayati o kadar iyi biliyorumki insanlari obkadar cabuk ne yapmak isdedikleeini biliyorum cok kucik yasta babami kaybettim ve buyuk olgunluk verdi bu bana her turlu insan gordum ezdirme kendini mutlu ol kolaylikla dogurmadi kolaylikla bakmadi anamiz babamiz baskasina mi ezilecez
(286 puan) tarafından
Çok haklısın canım rabbim cocugunu sağ salim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin..
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben ayrıldım canim  sorunları bosver aksam aksam dertlenmiyeyim yeniden evlendim allaha sukur mutlu bir evliligim var 
(286 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın mutluluğunu
(286 puan) tarafından
Ama maşallah sen baya evli kalmışsın ben daha 1 yıllık evliyim ama inan sanki 10 yıldır evliyim gibi nisanladigimizdan beri hep tartışma hep kavga vardı çok yoruldum artık
(1,008 puan) tarafından
Amin canim allah hakkinda hayırlısını versin ailesine düşkün esin ne kadar zor olduğunu biliyorum  malesef :((
(1,008 puan) tarafından
Çocuklarım vardi ailem cok destek olmazdi onuda biliyorum onların yanına gidip cocuklarimi.magdur etmek istemedim genel anlamda iyi bir insandı iyi es degildi sadece varsa yoksa annesi babası kardesi bir şekilde idare ediyordum e böyle bir sey yaşayınca zaten birikmişlik vardi herkes yoluna dedim
Seversen ayrılmak.zor bizde birseyler bittiği halde evi terketmek kolay degil di
(286 puan) tarafından
Aynı durum bende işte ama benim ailem arkamda tabi bide 20 yaşındayım lise mezunuyum yani hiç olmazsa ufaktan çalışabilirim belki
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben degl ama teyzm bosandi
(286 puan) tarafından
Anladım canım
(5,436 puan) tarafından
Sendemi bosanmayi düşünüyorsun
(286 puan) tarafından
Ewt düşünüyorum hatta bir yandan da istiyorum ama olmuyor işte öyle ha deyince olmuyor
(5,436 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun üzüldüm:(
(286 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından
Hayırlı geceler öncelikle şimdi herkesin kaderi bir değil misal Ayşe boşanıp mutlu olmuştur karşısına da iyi biri çıkmıştır Ayşe'nin kaderi budur senin ki de buna benzeyecek diye bir şey yok belki bosanman imtihanını daha da zorlayacaktır ailen arkanda duruyorsa ayaklarımın üzerinde dururum diyebiliyorsan bide yaşın ufak fevri karar verip pişman olcagin bir karar verme eşinle oturup konuş şikayetlerini anlat belki düzelecektir inşeAllah hakkında hayırlısı neyse o olur :))
(286 puan) tarafından
Amin inşallah konuşmayı çok denedim sonu hep kavgayla sonuçlandı değişmedi yani bende o yüzden korkuyorum yaşım küçük anı karar verip pişman olmak istemiyorum yani çünkü önce yaşadım bunu 15 yaşında nisanlandm snra da ayrıldık boş birşey üzerine çok pişman oldum snra bı daha aynı seyleri yaşamak istemiyorum
0 oy
tarafından
Cocuk varsa iyi düşün taşın canım. Bende o durumdayım şuan 
(286 puan) tarafından
Benim de arkamda ailem var ama başıma kalkmazlar cunku ben istemiyordum ailem zorladı şimdi de biz senin basini yaktık flan diyorlar
tarafından
O zaman durumlar değişir. Inan ben o durumda olsam giderdim heralde. Cocuk olduğu için saplanıp kaldım. Herşeyi düşünüyorum ayrılığı sonrasını. Çocuğum perişan olur diyorum. Zor işler zor. Alllah yardımcın olsun
(286 puan) tarafından
Amin canım sagol cümlemizin inşallah
(139 puan) tarafından
Ayrıldın mı canım
(286 puan) tarafından
Ayrılmadım ama ayrılma aşamasına geldim geri yalvardı yakardı bir daha yapmayacağım söz söyle böyle geri geldim o zman bir kızım vardı şimdi iki kizkm var sor bakalm değişen birşey var mı zerre kadar yok her gün ama her gün keşke o gün bitirseydim diyorum
0 oy
tarafından
Bacım yorumları okudum da Boşan inan hayat böyle geçmez tek başına sürün daha kafan rahat eder. Nasılsa peşine takılan bi kocan olmayacak hal onu gösteriyor. Su akar yolunu bulur. Rezil insanla baş edemezsin. Dirlik yok düzen yok ilgi yok alaka yok birde üstüne psikolojik şiddet. Yaşına geçen senelerine günlerine yazık edersin beklediģin süre içinde...
(286 puan) tarafından
Keşke böyle olmasaydı sadece mutlu olmak istemiştim
tarafından
Haklısın kim ister ama yapacak bişey yok umitsiz vakaa
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım yorumlari biraz okudum çok zor şeyler yasamışsın senin eşin annesinin çok etkisinde belkide orada oturmasaniz daha iyi olacak anasının ağzına bakan adamla hayat çok zor hersey birlikte oturmak çok zor, bosanmış biri değilim ama bunu düşünmen için önce destek verecek biri olması lazım senin ailen nasıl sana destek olurmu birde bu adam boşandıktan sonra seni rahatsız edermi herşeyi düşünmen lazım kendi emniyetini bebeğinin geleceğini herşeyi düşün 
(286 puan) tarafından
ailem arkamda beni rahatsız etmek mi umrunda dahi olmaz adım kadar eminim bir ay kaldım annemlerde küsüp gittim bir gün aramadı oda 8 aylık hamileydim üstelik çocuğun başında sorun var demişti doktor o zamanlar
(196 puan) tarafından
Canım ne diyeyim ya nasıl bir adam bu ya böylelerine şımarık anasıyla oğlunu birbirine düşüren avcının icine alıp köpek eden kadınlar denk gelecek ki adam olsunlar ama biz yapamayiz işte fitratimizda yok üzülme bence yakın zamanda annenlere git herşeyini anlat birlikte bir karar verin annenle hakkında hayırlısı olsun inşallah
(286 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Benim annem ayrıldı babamdan 
(286 puan) tarafından
Aslında en çok seninle konuşmaya ihtiyacım var mutlu musun hani böyle onlara kızıyor musun ne bilim işte
(14,030 puan) tarafından
Nasıl anlatsam bilemedim ama evlilerken çok mutsuzduk bende kardeşimde babam değişik biriydi. Sürekli kavga kıyamet şiddet küfür anneme birsey olacak diye ödüm kopuyordu. Sonra bir gün annem ağlarken boşan artık dedim ve annem gidip davayı açtı tabiki çok zor bir durum kimse bir yuva dağılsın istemez ama inan ki bosandiktan sonra çok daha mutluyduk birsey yapacağız babam kızacak dövecek derdimiz yoktu istedigimizi yapiyorduk annem mutluydu bizde mutluyduk şimdi diyorum ki keşke daha önce boşansalardi annem o kadar şiddet gormezdi belki. Sana kısaca şunu söylemek isterim. Evladindan önce kendini düşün çünkü sen sağlam olursan mutlu olursan evladın da mutlu olur sakın yapamam diye düşünme annem 2 çocuk asgeri ücretle çalıştı yeri geldi ek işe gitti günde 2 3 saat uyurdu ama mutluydu kendi kazanıyor bize harciyordu 13 sene oldu ne bir gün ona kızdım ne de o pişman oldu.
(286 puan) tarafından
Şu cümlelerin bana o kadar iyi geldi ki bilemezsin
(14,030 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım biz atlattık darısı senin başına inşallah huzuru en kisa zaman da bulursunuz ve en az hasarla atlatirsiniz yol uzun ama değecek ❤
(286 puan) tarafından
Amin canım inşallah kızım için de benim için de hayırlısı olur inşallah teşekkür ederim dualarin tavsiyelerin için ❤️
0 oy
(163 puan) tarafından
Şuan kız kardeşim boşanma arefesinde  bir yandan iyiki kurtuluyor diyoruz bir yandanda içimiz içimizi iyiyor bir yuva yıkılıyor ve boş boşuna. 3 yıldır evli eşinden dolayı çocuğu olmuyor tüp bebek yapacaklardı eşinden tüp bebekte olmuyor çocuğun psikolojisi iyice bozuldu.kiz kardeşim ben çocuksuz da oturum demiş teseli etmiş Allah'ın belasi kızı annem gile bırakıp aylesinin boynuna 30 milyar borç takıp istanbula kaçmış. 4ay annem gilde kaldı şimdide kaynanası gil geldi bosansinlar dedi. Kız kardeşim ağlamaktan mahf oldu suçsuz yere  bosuyolar diye 
(286 puan) tarafından
Aslında bir yandan iyi olmuş eş dediğin herşeyde yanında olmalı boşuna iyi günde kötü günde demiyoruz evlenirken
0 oy
(265 puan) tarafından
Allah kurtarsın kardeşim ne diyeyim Allah boyle adamlari ıslah etsin terbiyesiz pis bir adam gerçekten.Zaten sen su anda bir koca ya sahip değilsin bence gereğini yapman lazim sadece.Çocuguna değer vermeyen hic bir eey değer vermez.Doysun anasina.
(286 puan) tarafından
Amin yapmak istiyorum ama işte
0 oy
(945 puan) tarafından
Valla canım benim annemle babam da ben küçükken boşanmışlar , böyle olduğu zaman çocuklar biraz daha farklı oluyorlar, hayata daha erken başlamak zorunda kalıyorlar falan bir sürü şey sayabilirim sana . Ama şundan da eminim ki böyle bir eş ile sende çocuğun da hep tek başınıza mücadele etmek zorunda kalıcaksınız. Kocan denecek insana öyle sinirlendim ki. Çocuğunu düşünüyorsun biliyorum ama inan ki zamanı geldiğinde oturup konuştuğunda seni en iyi evladın anlar, benim annemi anladığım gibi. Allah sana kolaylık versin, Allah her zaman mazlumun yanında oluyor buna inan. 
(286 puan) tarafından
Amin canım sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 256 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esmasavas (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 446 göst.
0 oy
16 cevap 640 göst.
0 oy
22 cevap 1,998 göst.