0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sürekli olmaz bu arada bir böyle hissederim, sanki hayat anlamsız bomboş ne yapıyorum ben diyorum.. içime bı  sıkıntı giriyor. Eşimle de çok srounlar var zaten. Sizin de oluyor mu böyle hissettiginiz?

5 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Dün öyleydim içinde bir sıkıntı vardı hatta esimede dedim dün akşama kadar öyleydim hiç bir yaoasim yoktu içimde bir sıkıntı vardı sürekli 
tarafından
İste şu an bende çok var uzandım öyle oğlumun yanına bende
(7,376 puan) tarafından
Geçmiyor canım ne yapsan geçmiyor yemin ederim dün buzluğa 4 saklama kabı yaprak sarma 3 saklama kabı sigara böreği yaptım hani kafam dağılsın maksat geçmedi hiçbir şekilde
tarafından
Bende şimdi uyumayı deniycem, bu saatte uyku iyi değil ama başka hiçbir şey yapasim yok, rabbim gönüllerimize ferahlık versin
(7,376 puan) tarafından
Uyku sıkıntıda var valla benim çok zor gerçekten
-Reklam-
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Bugün öyleyim catacak yer arıyorum resmen eşim gözüme çok batıyor ev işi ,çocuk bakımı,yemek bulaşık gına geldi artık yeter diye bagirasim var 
tarafından
Belkide destek bulamayınca öyle hissediyor , sorumluluklar ve yalnızlık yıpratıyor en azından kendi adıma konuşacak olursam
(7,307 puan) tarafından
Aynen bence tek sebeb o
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Olur arada bir ya :unsure:

0 oy
tarafından
Bende evlendim evleneli var o bunalım o sıkıntı geçmiyo evde hic bisey yapasım gelmiyo yasamak zor geliyo Allah feraha cıkarsın insallah 
tarafından
Amin inşallah canm..
0 oy
(6,512 puan) tarafından
La ilahe illallah tesbihatini çek canım ben öyle bunaldım zaman çekiyorum ve çok rahatliyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 443 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayse54 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
17 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cadna (4,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.

380,360 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...