0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Eşimi cok seviyorum çok düskunum ve iki tanede cocugumuZ var Esimle aramiz iyi cok sukur  . Normalde kapali biriyim evde acigim kendimce bakimliym ama iste bazi kusurlarm var sivilce gibi mesela  kendimi cok kotu hissediyrum kendimi hic guzel hissedemiyorum esimden bile utaniyorum . Bunu esimeede soledim oda sanki bende yokmu ben dört dörtlükmuyum diyor ve boyle seylere canimi skmamami her sekilde sevsdigini soyluyor ama  disarda o kadr guzel kizlar var ki Allahm ben bile donup bakiyorum esim nasil bakmasin diyorum boyle seyler dusundukce cildiriyorum .  Acaba baska birisine gonlu kayarmi cart curt iste piskoljm cok bozujdu ya 

13 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Canım aldatmak güzellikle ilgili olsaydı güzel kadınlar da aldatilmazdi . Aldatmak senin fiziksel olarak eksikliğin değil eşinin kisiligindeki eksiklikten oluyor . Esin model mi ? Sen dönüp başka erkeklere daha yakışıklı diye bakıyor musun ? Rahat ol biraz 
(40 puan) tarafından
Ama iste etrfimizda tv okdr aldatmayi normallestiryolarki ve cogaltttilar ki korkuyorum
tarafından
Etrafta yapıyorlar diye biz yapıyor muyuz insanlar kendine yakışanı yapar herkes yapıyor diye değil hatalar insanların tercihleri aslında tercih edip etmemek tamamen senin ahlakına kendine olan saygınà bağlı esin kendine saygı duyuyorsa yapmaz zaten
(987 puan) tarafından
Sevgi +❤
tarafından
❤❤ sanada
-Reklam-
+1 oy
(11,976 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Disarda eşinden yakışıklı da bir sürü erkek var sen  sırf daha yakışıklı diye onlara bakıyor musun ? Sana da düşüncen saçma geldi mi şimdi insanın içinde sadakat duygusu yoksa dünya güzeli de olsan aklı kayar. 
(40 puan) tarafından
Digru
0 oy
(13,787 puan) tarafından
İstersen dünya güzeli ol içinde varsa zaten olur o sivilceyke ne alaka kız cidden psikolojini bozmussun sen 
(40 puan) tarafından
Ya sanki birisi yuzume bakarak konusrsa suratimi inceliyor gibi hissediyrm bilmiyorum ya gitmisim benn .d
(3,964 puan) tarafından
Aynn oyle dunya guzeli ol aldatan aldatir yada. Asiri bakimsiz asiri cirkin ol up esi resmen kulu kolesi tapan bile var tamamen erkegin zihniyeti ile alakali
(13,787 puan) tarafından
Sen takıntı yaomissin onu da ondan sağlık olsun ay bir sivilce de neymiş
(40 puan) tarafından
Ne bilim iste kendi kendime evhamlarim :)
(13,787 puan) tarafından
Bence de☺️
0 oy
tarafından
Eşin ne güzel demiş ama sen kendini kötü hissediyorsun sivilce için cildiyeye git istersen
(40 puan) tarafından
Gitttim sivilce gidiyor geri cikiyir
(84 puan) tarafından
Lise dönemi yüzüm sivilceliydi krem tarzı şeyler işe yaramadı doktora hiçbirşeyin işe yaramadığını söyledim hap verdi 6 ay kullandım yüzüm bebek gibi oldu bi dahada çıkmadı
(40 puan) tarafından
Kullndm kac defa hep tedavi yarida kaldi hap yan etki yapiyot bana
0 oy
(3,327 puan) tarafından
Gorsellikte onemli ama en onemlisi esinle olan muhabbetin ve afedersin yatak yani o konuda sorun yoksa cok takma
(40 puan) tarafından
Cok sukur sohbetimiz ve yatak konusu iyi canm
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bi erkek içinde olmadığı sürece ne olursa olsun yapmaz 
(40 puan) tarafından
Oda dogruda insan dusunuyir iste
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Bu kadar gömme kendini bacım kadın her yaşta güzeldir temiz ol cildini temiz tut yediklerine dikkat et gider sivilce çözümü var bunun .
(40 puan) tarafından
Yasim 23 daha cildime yaptigimj ah bilsen :)
0 oy
(128 puan) tarafından
Canım güzel kızlar var ama çok çok yakışıklı erkekler de var eşini sevdiğin için sen dönüp onlara hiç keşke benimle olsa gözüyle bakıyor musun ? İnsana en güzeli kendi sevdiği valla kusurlarımızı da oturup konuşup çözüm ararız güzel yanlarımızı da söyleriz ama hiç başkasına o tür bi gozle bakmayız zaten onu yapacak olan yanındaki kadın dünya güzeli olsa da daha çirkin biriyle bile yapiyo sen dışarıdaki erkekleri nasıl görüyorsan emin ol esin de öyledir bunları konuşup eşinin aklına hiç öyle şeyler getirme
(40 puan) tarafından
Dogri soluyosun
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Aldatmak kişilik meselesi canım sen istersen dünyanın en bakımlı en kusursuz insanı ol yapacak olan insan her türlü yapıyor 
(40 puan) tarafından
Oda dogru
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Güzellikle ilgisi yok bunun sadakat dediğimiz şey insanın ruhuna verilen birseydir gönlü sendeyse naparsan yap bakmaz kimselere ama gonlu sende degılse naparsan yap bakmaz sana 
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var sivilcelerden dolayı özgüvensiz hissediyorum gündüz dışarı bile çıkasım gelmiyor çoğu zaman gün ışıngında daha cok belli oluyor çünkü 
0 oy
(5,512 puan) tarafından
Peki sana Bi şey sorucam dışarıda evet çok güzel kızlar var ve bir o kadar da yakışıklı karizmatik genç erkekler var. Senin gönlün kayıyor mu onlara? eminim kocandan daha yakışıklı bakımlı erkek görüyor sun dur sen bakıyorsan o gözle gönlün kayıyorsa eşinin ki de kayabilir.
(5,512 puan) tarafından
hahaahha gelir tabi biz kadınlar çok değişik varlıklarız sadece kendi pencreemiz den bakıyoruz çoğumuz biraz empati yapabilsek sorun kalmayacak
(40 puan) tarafından
Simdi birazcik toplandim gibi sabah yine dagilirim yine toplarsiniz :D
(5,512 puan) tarafından
yok yok kendini şimdiden o psoklojiye koyma ama koyarsan da gel yine toplarız ☺️
(40 puan) tarafından
Saol canm destegim icin ❤
(5,512 puan) tarafından
Ne demek sende sağol ❤️
0 oy
(670 puan) tarafından
Vallahi kim kendini kötü gösteriyorsa hepsi güzel çıkıyor övenlerde hiçbir halta benzemiyor Belki de sana öyle geliyordur belki de çok güzelsindirs
(40 puan) tarafından
Acaba öylemiyimdir bi tebessüm olustu valla yuzumde :)))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 391 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatocan4545 (1,471 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 503 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yarin (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.