0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (633 puan) tarafından
Kızlarım lütfen bilen varsa yazsın :( düştü anlı  yarıldı resmen 4 dikiş atıldı :( 1 hafta sonra dikişler alınacak hangi ne kremi kullanabilirim :( 

13 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Doktor vermesini 
(471 puan) tarafından
Dermatix kullandık biz
(633 puan) tarafından
Hayır1 hafta sonra dikişleri aldırdıktan sonra kullanmaya başlıcaz o kremi de özel alınıyormuş ismini söylemedi. Onu da alırız ama bilindik kullanılan başka krem var mı ?
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Siliskar ile contactubex var benim bildiğim ama 1,5 yaşındaki çocuk için kullanılır mı bilemiyorum. 
(1,279 puan) tarafından
Bu arada çok geçmiş olsun.
(633 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Noskar yeşil kutulu krem çok iyi. Kızım düştü çenesi yarıldı 3 dikiş atıldı oynamasın diye pansuman yapıp hep bantladık, dikiş alınınca krem sürmeye başladık günde 2 kez 2 ay kadar sürdük şuan belli belirsiz iz var. 

Çok geçmiş olsun
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Malesef ki iz kalıyor. Oğlum da 1 bucuk yaşında iken alnı yarılmisti 2 dikis atılmıştı iz kaldı malesef 
(921 puan) tarafından
gecmis olsun benm oglumda kasimda dusmustu dikis atilcak kadar kotu deildi ama izi kaldi gecmedi kataron yagi surdum gecer diye ama gwcirmedi o da
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Eltimin oğlu 4 yaşlarında iken onunda alını dediğiniz gibi olmuştu Dr zeytinyağı ile hergun masaj yapın demişti iz kalmasın diye 
0 oy
(83 puan) tarafından
Contractubex krem çok iyi geliyor. Çok geçmiş olsun Rabbim beterinden esirgesin 
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Hakiki also Vera iyi geliyomuş .  Geçmis olsun 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
En iyisi Contratubex krem demişlerdi ama biraz pahalı sigorta karşılamıyor benim oğluma da üç dikiş atıldı şuan hala izi var ama çok belli olmuyo 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Aloe vera varsa onu tavsiye ederim. Doktorun vereceği kremin yanında onu da kullan bence.
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ersag diye bu marka var onu kullan derim 
0 oy
(7,446 puan) tarafından
İz kalır çanım malesef 
0 oy
(5,715 puan) tarafından
kantaron yağını duymuş tum ama net bir bilgim yok 
0 oy
(146 puan) tarafından

Kantoran yagi birde anneannem derdi ilk çıkan meyveyi cocuk tatmadan sürerseniz iz kalmaz diye doğru bilmem 8-)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 262 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 270 göst.