0 oy
67 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlae merhaba. 37+5 haftalik hamileyim sayili gunlerim kaldi. Ilk bebegim 14 aylik pes pese oldu bebeklerim. Ikiside daha cok kucuk. Ailelerden uzakta yasiyrz esimin gorevi nedeniyle. Suan annemlerde kaliyrm dogumdan anra 15 gun snra eve donce bizimle kayinvalidem filan gelcek ama zor olcak dye cok korkuyrm ya . Iki cocukla ne sosyal hayat kalir ne bisey. Iki kucuk bebegi olanlar yada ikizi olanlar nasil yapiyorsunuz? Gurbette tek basima cocuk bakmak zor olacak biliyrm ne yapmaliyim fikir lutfen

2 Cevaplar

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Korkma yaparsin inşaAllah yanliz daha iyi bide .. 
-Reklam-
0 oy
(684 puan) tarafından
Canım iki kızım arası tam 11 ay biri 1,5 yaşında diğeri 6 aylık evet zor ailelerle aynı şehirde yaşıyoruz ama inan asla destekleri yok eşimle çoğu kez kavga ediyoruz ailesine gidiyor ama çok şükür Allah yardımcın oluyor iki kızımda birbirinden yaramaz küçüğü gece uyumaz gündüz ikisi uyumaz hayalet gibi dolaşıyorum ama yine de ayaktayım iki hafta da bir kuaföre giden ben 3 ayın sonunda anca dün gittim :) gözümde çok büyütmüştüm dışarı hayatı da 6 aya kadar zor olur ama sonrasında ikisini bebek arabasina koyup gezebilirsin büyüdükçe rahatlamaya başladım uykuları düzene bindi birbirlerine alıştılar büyüğü küçüğü çok dövdü şimdi küçüğü hakkından geliyor :) herşey geçiyor bı gözünü açıp kapatmışsin kocaman olmuşlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 398 göst.
0 oy
12 cevap 288 göst.
0 oy
6 cevap 368 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
24 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

378,403 soru