Burada çiğ süt 1 litresi 30 TL, yoğurt yapmak için haftalık 150 TL süte gidiyor, yarım koli yumurta 50 TL 1 hafta anca gidiyor. Sadece haftalık çiğ süt ve yumurta 200 TL, aylık en az 800 TL tutuyor, aylık ekmek masrafını da koy 1000 TL etti mi toplamda. Daha peyniri, zeytini, eti, yağı, kuru gıdası, salçası şusu busu yok, faturalar, kıyafet, benzin, sigorta ve vergi gideleri yok içinde
Sadece süt, ekmek, yumurta masrafı aylık 1000 TL.
Eskiden, çok değil 3 sene önce 1000 TL ye 1 aylık bütün gıda ve temizlik malzemesi alınıyordu.