0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Kizlar yumurtlama gününden 3 gun önce ilişki oldu acaba hamile kalanlar oldu mu öyle ya. Aslinda merak da ediyorum sadece yumurtlama gününde mi tutar illa . :happy:

3 Cevaplar

0 oy
(2,450 puan) tarafından

Hayır her ilişkşdede olur:)

(232 puan) tarafından
Tecrübeliyim diyorsun . Nasıl yani her ilişkide yani yumurtlama haftasının herhangi 1 günü olabilir diyorsun ama ben yumurtlama günümu çok net bilmiyorum yanlarımda dayanilmaz bı ağrı oluyor doktora da gittim daha önce doktor yumurtlama gunun olduğu içindir dedi
(2,450 puan) tarafından
Evet yumurtlama gününde olasılık daha yüksek ama diğer günlerde de olur örneğin adeten hemen sonra
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben yumurtlama gününün 1 gün önce ve 1 gün n sonrada  yüksek potansiyeli var diye biliyorum yani aslında 3 gün önemli
(232 puan) tarafından
Evet öyleymiş ama spermin kadin vücudunda 72 saat canlı kalma ihtimali de varmış o yüzden kafa karıştırıcı
tarafından
Evet biz kızım olmadan önce dikkat etmiştim biraz ama tam gününde olduğunu sanmiyorum dediğin gibi 72 saat canlı kalıp hareket edebiliyor o yüzden yumurtlamaya 6 gün kala ve yumurtlamadan 6 gün sonra 2 günde bir o 3 de hergun birliktelik uygulayın diyordu
(232 puan) tarafından
Bende kızımda cok net hatırlıyorum yumurtlamadan 2 gun önceydi  ama yinede sanki yeniden çocuk isteyince herseyi unutuyormus insan
(181 puan) tarafından
6 gün olduğuna emin misiniz 6 gün 144 saat ediyor
tarafından
O donemlerde cinsel birliktelik düzeni olusturun yazıyordu tam emin de değilim canım 1 yıl geçti belki farklıdır sayı programlarda yazıyor zaten kişiye göre
0 oy
(232 puan) tarafından
Yok mu başka fikri olan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizee01. (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 253 göst.
9 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,326 puan) tarafından soruldu

379,946 soru

11,374,025 cevap

34,856 kullanıcı

...