0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Örümcek çıktı onu çok korkmama rağmen öldürdüm birtanede daha cıktı filan süpereyim dedim salonu sen tut birde akrep çık:((( öldürdüm sinirden ağladım yaa yanlız hayatta birakamam bu çocuğu annemgldym

12 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Ahh canm ya cok korkarm bende
(3,770 puan) tarafından
Bendee sırf kızım a birsy yapmasın diye oldrdm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay nasl ev canm o ya hersey ckio dikkat et aman
(3,770 puan) tarafından
Sorma yaa delircm şeytan diyor kalk git evine de olmaz isde
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Kız tovbe yarabbim guldum kusura bakma katil olmussun ☺️ ayy cok korkarim 
(3,770 puan) tarafından
Kızımı ısırsaydı yaa ben çok korktum agliorm
(118,488 puan) tarafından
Kız bende oyle bi salonda ölü fare gordum 3 gu  agladim cok korkunc yaa valla allah korumus
(3,770 puan) tarafından
Valla duramadım evde hala icim titriyor üst komşuya ciktm
0 oy
tarafından
ayy gecmis olsun , daha once cikmis miydi hic . icim bi tuhaf oldu ya
(3,770 puan) tarafından
Çıkmıştı iç kapının halının altında yine bana denk geldiydi  :(( bu yan binada temizlik yapılmıştı o pislik yerden dağılmış heryere bu nereden nasıl çıktı anlamdm nasıl durucm3tek o evde blmiorm
0 oy
tarafından
Ayyy çabuk gidin o evden yaaa
(3,770 puan) tarafından
Gittim duramdm zaten:(( ama cumaya kadar nasıl durucm tek bide pazar gününe kadar nasıl dayancm blmiorm hala icim titriyor
0 oy
tarafından
Annenler nerde yaşıyor ki akrep çıkıyor evden 
(3,770 puan) tarafından
Yan binada nekdr iğrenç ise artık hep her yeri akrep sarmış oradan dağılmış bir kere de bana denk geldi ilk yine hala o korkuyu atlatamdm bide bu çıktı
0 oy
(843 puan) tarafından
Ay allah korusun 
(843 puan) tarafından
Haşere duası var bebeğine oku cNm
(3,770 puan) tarafından
Allah korudu cidden ben orda uyutuyorum karanlıkta:(( ccgmu allah korudu şükür:((
(843 puan) tarafından
Benm evimde bahçeli müstakil kırkayak çıyan girdiği oluyo çok önlem aldık bi daha olmaz inşallah allah esirgesin hepsini sen yinede dikkat et
(3,770 puan) tarafından
Hamam böceği vs alisigim ama akrep asla buna zor alisirm birdaha diken üstünde olucam hep aileme gelince
0 oy
tarafından
Bi orumcegi anlarim gelebiliyo camdan kapidan vs ama ard arda cikmasi nedir yuva flan mi yapmis hadi onu gectim akrep ne allahim korusun hayatimda gormedim gormemde insallah boyle kucuk ayakli öncekilerden igreniyorum vucudumda geziyo gibi oluyo gordugum an bense öldürürüm .. 
(3,770 puan) tarafından
Yan binada nekdr iğrenç ise artık hep her yeri akrep sarmış oradan dağılmış bir kere de bana denk geldi ilk yine hala o korkuyu atlatamdm bide bu çıktı evde duramdm nasıl gidene kdr dayancm blmiorm
0 oy
tarafından
Ayyyy vallaha ben görsem çocuğu alır çıkarım korkudan durmam 
(3,770 puan) tarafından
Yan binada nekdr iğrenç ise artık hep her yeri akrep sarmış oradan dağılmış bir kere de bana denk geldi ilk yine hala o korkuyu atlatamdm bide bu çıktıçıktım evden de nasıl gidicm tek kalicm blmiorm
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Bu ev nerde ki akrep çıkıyor hadi örümcek anlarım da
(3,770 puan) tarafından
Yan binada nekdr iğrenç ise artık hep her yeri akrep sarmış oradan dağılmış bir kere de bana denk geldi ilk yine hala o korkuyu atlatamdm bide bu çıktı
0 oy
tarafından
Uyyyyy nerde yasiyon kız Allah aşkına akrep falan ? Bahçe evi falan mı
(3,770 puan) tarafından
0 oy
(659 puan) tarafından
Benimde orumcek fobim vaar canim cok korkarim bide beni 6. kata yatağimin içinde akrep sokmustu cok kotuydu ya rabim sizi korumus verilmis sadakaniz varmis
(3,770 puan) tarafından
Sonra ne oldu canım ne yaptniz
(659 puan) tarafından
Acile gitik panzehir verildi 1 ay yuruyemedim 1 ay elimi kulanamadim his etmiyordum çünkü
(3,770 puan) tarafından
Çok kötü olmuş korktgm kadar var ozmn bu şey:((Çok geçmiş olsun 5
(659 puan) tarafından
Teselurler canim evet zehirsizi bile berbat benim li sapsari kuçuk bir akrepti yasadigim ilçenon cevre koylerinde varmis arada ilcede de goruyorlarmis lucuk olduklari icin fark edilmiyormus  zehirliymis baya
(3,770 puan) tarafından
Allah korumuş canım verilmiş sadakan varmış 6.katta kadar çıktığına göre heryere gelebilir :( bizim eve de peygamber devesi girdiydi bir kere daha yok şükür

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 458 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 394 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 442 göst.
29 Eylül 2018 Aile kategorisinde Deniz19 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 479 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (3,973 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,231 cevap

34,513 kullanıcı

...