0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
benim ailemin kiraz bahcesi var komisyoncu koca tırla geliyor alım satım yapıyor dışarı ihrac oluyodu bu sene korona var ucuzdan alıyor lar kaynimda ben biraz satarim 10 kasa toplasinlar dedi bi kac kere getirdik 10 kasa 1 kilo 1 kilo paket edip poşetleyip sattık bugunde satcaz bolkonda ben paket ediyom kaynim satıyor oğlumda yürüteçte balkon da yanimda balkon kapısı açık olursa bosluk basamak var ora giderse yol yokus aşağı yola gidecek ucup dikkat ediyorum hep esimin dedesi vardi acmis kapıyi oglum yürüteçle tepe taklak oldu kaynim gordu yakaladi ama sol yani alni sisti  mor yanagi kızardi agladi sakinleştirdim yarim saat kadar uyudu ama gözleri suan iyi kusma yok keyfi yerinde gibi napayım esim hep tembih lerdi cocuga iyi bak düşürme duserse git durma gözüme gözükme derdi simdi nasil izah etcem kirazda kalsin nerden cikti bin pişman oldum kiraz ugruna gidiyordu oglum babam duysa torun benim kiraz yüzüne gideyazmis diye üzülür

10 Cevaplar

+1 oy
(9,128 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.. kotu duşmuşe benziyor bi acile goturseydinz her ihtimale karşı.. şu çocuk duşunce kızan kocaları asla anlamıorum, sanki anneler bile isteye duşuruyor.. eşine soyle duştu die, eğer kızarsa sen ona daha çok kız sanki ben mi ittim duşurdum benm canım senink8nden daha çok yanıyor de susar...
(1,210 puan) tarafından
neden anlamazlar bilmem bana bazen is yapmiyon der cocuk durmaz derim bazende her is kalsin oglana bak yter der
(9,128 puan) tarafından
Boşver cnm eşine bakma, sen annesisin herşeyn en iyisni yaparsn bilrsn oğlun için
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Düşmeyen çocuk mu var canım esin sacmalamasin bir zahmet.. Dalindaa yerinden yaprağı oynatmayan Allahın bundan mi haberi yoktu da  çocuğun öylece düştu sanırsın olacağı  varmış.  Üzülme izah etmek zorunda değilsin sadece onun evladı değil çok geçmiş olsun
(1,210 puan) tarafından
sagolun ya elim ayağım hala titriyor
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Ben gormeden dede kapiyi açmış ben napayım de cnm çok geçmiş olsun
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gözlemle kuzum evde kanyoran yağı varsa sür düşen yerlere  geçmiş olsun
(1,210 puan) tarafından
sürdüm canim
(5,311 puan) tarafından
Geçer kuzum  korkma  bir dahakine   dikkat li olursun
0 oy
(10,397 puan) tarafından
Kuzum korkma bisey olmaz ınşaallah çok geçmiş olsun 

Bende bi kere bi dusurdum ama kötü düşmedi ağzına ne geliyorsa saydı sanki çocuğumu bilerek düşürmüşüm gibi bu kocalara da anlam veremiyorum 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Wiksmentol var ya ondan sür şişliğini morlugunu alsın 

Sana yazacam diye başka yere yazmışım :D

(1,210 puan) tarafından
Allah seni napmasin o neki suan yok elimde alma şansımda yok
(6,136 puan) tarafından
Kız grip olunca falan burnumuza süreriz ya nefes acıcı bisey
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Çocuk bu düşe kaka buyur cnm kurba göz kayma tekrar kayan kusma baygınlık yoksa korkma inşallah 
(1,210 puan) tarafından
yok keyfi yerinde suan bisey yok gibi
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Surda varya cocugu dusmeyen yoktur yani bende cok dikkat ederdim.kendini besikden assaga atmisti oglum yani  bisey olmadi allaha sukur totosunun ustine dusmustu ama yonede cok korkmustum kizlar mutlaka sabah aksam muzaitseniz 7 kez bebeginize ayetel kursi okuyun
0 oy
tarafından
Gecmis olsun kuzum unutmasaydın keşke ya bi doktora götür durumu anlat uyuttugunu da söyle ama
0 oy
(961 puan) tarafından

Büyük kızım 13 aylıktı kanepeden düştü kolu kırıldı eşimde bi sürü laf etti 

Bende öldürmek istesem pencereden atardım kanepeden atmazdım dedim 

Hiçbi şey demedi 

Daha da demez 

Saçmalığa bak onun canı yansa en çok sen yanarsın öyle şey mi var :angry:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 460 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy